cavom

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Er was laatst iemand die wat over cavom vroeg. Ik heb deze mail teruggevonden van hen nav de vraag hoe hun brok was opgebouwd vlees/graan percentage.

Goedemorgen,

Hartelijk dank voor uw e-mail en interesse in Cavom.

Het vleespercentage is 18%, de rest zijn plantaardige eiwitten. Cavom is een voeding met grotendeels ontsloten granen. Met een goede kwaliteit dierlijk én plantaardige eiwitten voor een optimaal aminozuur patroon. Cavom is een puur natuurproduct, zonder chemische kleur, geur of smaakstoffen.

Mochten er nog meer vragen zijn dan hoor ik dat graag.

Met vriendelijke groet,

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "cavom" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

18%? Jeetje, ik dacht dat er veel meer vlees in zat.... :'(

honden page profiel jojo 3 doggies

honden foto van jo

ik dacht dat er ook veel meer vlees in zat.
Maar loes jij weet veel overvoer en brokken.
Welke brok zit eigenlijk het meeste vlees in dan.
En welk kvv zonder graan is dan het beste voor de hond.
En welke soort brokken en kvv zijn niet goed voor de hond.

liefs jo

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Ik schrok ook van het lage percentage.



Qua brok zitten orijen, biofood en farmfood het hoogste en daarnaast zijn dat gewoon ook erg goede brokken.
Zelf vind ik famfood een geweldige brok (voor een brok) juist omdat zij wel het natuurlijk idee aanhouden. Dus alleen een geperste brok en niets geen gedoe met puppy/seniorvoer etc.

Qua kvv raad ik altijd de graanloze aan. De rest is naar mijn idee echt stukken minder goed. Dan kan je bijna net zo goed een goede brok geven (want die met graan bevatten daarnaast ook geen gemalen bot en teveel orgaan). En een kvv met graan geeft juist tandplak, graan+niet schuren.

All animal, haaksbarf, bibi en darf zijn erg goed, omdat zij precies de juiste verhoudingen aanhouden.
Ik geloof dat ook bandit dit doet, maar kon het zo snel even niet terug vinden. Ook Alaska was goed.
Dan heb je nog carnibest en carnivoer.
Black-dog heeft iets rijst toegevoegd maar is verder ook erg hoogwaardig.

Evt is de duck lam rijst ook goed. Die heeft ook een hoog vleespercentage alleen doet duck niet aan gemalen bot.

Tja en niet goed: de gemiddelde supermarkt merken als benefull, pedigree en frolic etc. De blikvoerders, de zakjes en kleine bakjes.
Merken als hills, RC etc zijn niet slecht, maar ook niet hoogwaardig en ze zijn aangevuld met toevoegingen. En extreem duur..

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "cavom" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^