schadelig

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel wilma (sanne&joda)wilma (sanne&joda)

honden foto van wilma (sanne&joda)

dit moet ik even kwijt hoor:

krijgt mijn zoon gisteren op hyves een flimpje te zien van die vent die dat hondje over de brug gooit,het staat op youtabe.
toe ik dat zag,werd ik wel zo boos he.
hoe kun zo iets doen,die vent heeft geen hart volgens mij.
als het aan mij lag het hij er over heen gegaan.
sorry hoor maar van zo iets wordt ik zo boos.
ik wou dit even kwijt hoor
groetjes wilma :'( :'( :'( :'(

SCHANDELIG ZOIETS EN LATEN ZE HET OOK NOG ZIE

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "schadelig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel  martine martine 3 doggies

honden foto van  martine

zeker schandalig, maar er zijn nu eenmaal mensen die geen hart of gevoel hebben!!!!


martine

honden page profiel hondengek , renyhondengek , reny 3 doggies

honden foto van hondengek , reny

ik zal hier maar niet neer gaan typen wat ik over dergelijke lieden denk :'( :'( :'(
weerzinwekkend !!!!!!

honden page profiel Haike & AchaHaike & Acha 3 doggies

honden foto van Haike & Acha

Ja ik kreeg deze week ook al de vraag of ik dat filmpje had gezien, ik moest zeker eens kijken! Euh... NOT!
WIe doet nu zoiets??

honden page profiel MarianneMarianne 3 doggies

honden foto van Marianne



veschrikkelijk als ik het alleen al hoor, wil het echt NIET zien, want dat is wat ze willen AANDACHT en dat vragen op een afgrijzelijke manier :'( :'( :'(

honden foto van Monique van Lotje en Kwibus!!! ***Flos en Buster en Morris***

Er lopen een hoop zieke mensen op onze aardbol! :'( Ik heb het filmpje gelukkig niet gezien. Zo erg om er ook nog een filmpje van te maken en dit te verspreiden over internet...Walgelijk gewoon :'(

honden page profiel Silvana & TysonSilvana & Tyson 3 doggies

honden foto van Silvana & Tyson

Waar moet het toch heen met deze wereld??
Onschuldige dieren mishandelen en daar dan ook nog een een film van maken, dan heb je echt een zieke geest hoor! Ik snap niet hoe ze hier bijkomen?
Ik kijk ook wel eens naar animal planet en dan heb je animal cops nou daar gebeuren ook echt schandalige dingen.
Ik vind dit heel diep triest dat er zulke mensen op onze aardbol rond lopen. Heb er geen woorden voor :'(

honden page profiel jaimejaime 3 doggies

honden foto van jaime

Deze man die dat heet gedaan is inmiddels al opgepakt

honden page profiel Haike & AchaHaike & Acha 3 doggies

honden foto van Haike & Acha

En het hondje is inmiddels ook overleden aan interne verwondingen, hij kreeg een hartstilstand

:'(

honden page profiel Haike & AchaHaike & Acha 3 doggies

honden foto van Haike & Acha

Het hondje dat tegen wil en dank een internethit werd omdat het door een Litouwse dierenbeul van een brug in Kaunas werd gesmeten, is dan toch overleden. Het beestje overleefde de val aanvankelijk wonderwel, maar is uiteindelijk bezweken aan zijn interne verwondingen. Het kreeg een hartstilstand.

De man die het hondje van de brug wierp, is de 22-jarige Svajunas Beniuk. Hij gaf zichzelf aan bij de politie, na een heuse klopjacht op het internet om de zieke geest te vatten. Hij riskeert tot een jaar cel voor dierenmishandeling. (jv)

bron :het laatste nieuws, 23 november

honden page profiel Marleen & MavisMarleen & Mavis 3 doggies

honden foto van Marleen & Mavis

Het is echt niet te geloven! Snap niet dat er van die harteloze mensen bestaan.
Vind het heel sneu voor het hondje dat het het niet heeft mogen redden. Van mij mogen ze die gast ook van de brug storten, maar ja, hij zal wel een luizige straf krijgen, zoals hier boven staat, beetje jammer.

Groetjes, Marleen

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "schadelig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^