TK: 4kg k9 natural lam (67 procent korting)

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel TZNTZN

Te koop: 4kg k9 natural lam 
Het is een soort houdbaar vlees; je hoeft er alleen maar water bij te doen en dan heb je het eten. Normaal kost 4kg 120 euro. Deze 4kg mag weg voor 40 euro. Voor meer info kun je natuurlijk even HIER klikken. Het is zuinig in gebruik aangezien je er maar weinig van hoeft te voeren. Deze 4kg gedroogde vlees staat gelijk aan 16kg vers vlees. Omgerekend kost het dus 2.50 per kilo (i.p.v. normaal 7.50 per kg vers vlees).




Gaat weg i.v.m. het feit dat één van mijn honden na 2 dagen vakantie overleed en ik daardoor overhield.

honden page profiel DorrieDorrie 3 doggies

honden foto van Dorrie

even een upje voor je.

honden page profiel Marloes, vrouwtje van Nyx, Skye & AmayaMarloes, vrouwtje van Nyx, Skye & Amaya 3 doggies

honden foto van Marloes, vrouwtje van Nyx, Skye & Amaya

vinden ze dat nou lekker? ik heb t bij de jumper zien liggen, maar moest gelijk denken aan astronautenvoedsel.

honden page profiel TZNTZN

Volgens mijn (toen nog driedelig) testteam is het heerlijk!

honden page profiel TZNTZN

Verkocht ':-)

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers 3 doggies

honden foto van Patricia & de Musketiers

Ik snap dat t verkocht is! Maar even een vraag, zit er rijst bij?
Ik vind trouwens 2,50 Per kilo veel! ;-)

honden page profiel TZNTZN

Nee, geen rijst e.d. 

Ik vind 2.50 per kg niet duur, wel in vergelijking met lotgering, maar de lam/rijst kost daar toch ook al 2 euro per kg;-) (zonder bezorgkosten, vriezerkosten etc.)???

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers 3 doggies

honden foto van Patricia & de Musketiers

" Nee, geen rijst e.d. 

Ik vind 2.50 per kg niet duur, wel in vergelijking met lotgering, maar de lam/rijst kost daar toch ook al 2 euro per kg;-) (zonder bezorgkosten, vriezerkosten etc.)??? "

Geen idee ik koop nooit lam/rijst. Of alleen lam, maar meestal die goedkopere kratten. Zit dan op 1,80 de kilo dacht ik :p

Vind t op zich wel handig voor op wedstrijd weekenden of vakanties. Maar t is wel duur :p

Volgende forumvraag: puppy te licht?
^