Heeft er iemand ervaring met bachbloesem rescue? Ik zou dit willen proberen om Hummer toch wat te helpen in zijn verlatingsangst.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bachbloesem" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Je kunt dit als starter wel eens proberen, maar er zijn ook verlatingsangst combinaties te krijgen. Het is niet zo dat Bach geen bijwerkingen kent. Er is ook een symptoombestrijding bekend bij ziekte.
Vaak is het zo dat Rescue (zijn 4 tot 7 a 12 verschillende, ligt aan welk merk je hebt) niet nodig is, maar 1 of 2 andere bloesems het veel beter doen.
De meeste Bloesemtherapeuten zijn niet zo duur,hoor. Misschien is er een te vinden in je omgeving met een gedegen opleiding? Je moet eigenlijk weten waarom de hond niet alleen kan zijn. Daar kan de therapeut dan de bloesems op aan passen. Verlatingsangst is het beste te behandelen met een doelgerichte therapie m.b.v. bloesems. Veel succes!
Ik gebruik Bach bloesem, maar geen rescue. Ik heb het gekregen van de gedragstherapeute waar we een poosje contact mee hadden, omdat Joris zo bang is buiten. Zij had het zelf samengesteld. Kort geleden heb ik het hier in Spanje laten samenstellen adv het flesje dat ik nog heb.
Ik denk dat Joris er wel baat bij heeft, maar niet heel veel.
Ik heb hem net 4druppeltjes gegeven om eens te kijken welk effect het op hem heeft.. Hoop echt dat het hem zou helpen.. zou een toffe oplossing zijn voor hem en voor mij.
De rescue is een prima soort om paniek/stress/onrust te verdrijven en wordt gebruikt in acute situaties (zou je in je e.h.b.o. koffer kunnen hebben bv)
Voor verlatingsangst is het slimmer om met de therapeut te onderzoeken waar de probleempunten precies liggen en daarbij een passende mix samenstellen die je een korte tijd geeft 4x daags.
Hierbij zul je dus moeten trainen, van begin af aan (minuutje weg) enz.
Alles druppels kunnen een hoop doen maar ondersteuning d.m.v. training is essentieël.
De bloesems ondersteunen de training in dit geval.
Rescue heb ik geen ervaring mee, Beauty heeft een tijd lang wallnut olie van bach bloesem gehad ter ondersteuning. Voor Beauty heeft het absoluut ondersteuning geboden.
Ik heb destijds ook Walnut gekocht, voor Puk én voor Mellow:
als uw dier ...
probeer dan
bang is voor vreemden, harde geluiden niet verdraagt enz.
Mimulus
nare dingen heeft meegemaakt en van streek is
Star of Bethlehem
vol energie, snel opgewonden en overgevoelig is
Vervain
moeite heeft zich aan te passen, bijv. bij verhuizing of als er meer dieren in huis bijkomen
Walnut
gebrek aan zelfvertrouwen heeft en uitdagingen uit de weg gaat
Larch
ongewenste gedragspatronen blijft herhalen
Chestnut Bud
En vorig jaar heeft een Bach-consulent 2 verschillende mixen voor haar gemaakt, maar bij beiden merkte ik eigenlijk geen verschil.
De Rescue spray heb ik wel in huis (2 flesjes zelfs, was er 1 kwijt, maar die heb ik weer gevonden ), gebruik 'm zelf wel eens als ik mezelf opgefokt voel en spray ook wel eens wat over Mellow d'r eten (onweer, vuurwerk).
Hier heeft het niets uitgehaald helaas. Voor mijn hondje was bach bloesem speciaal samengesteld.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bachbloesem" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?