3 doggies 
Ik vind het leuk dat er wandelingen worden georganiseerd en daardoor de mens & hond achter het computerscherm ook eens lijfelijk bekeken kan worden.
Daarnaast vind ik het heerlijk om de fokkers' hoek te volgen! 
Ik leer veel van sommige topics die worden gestart en dat kan ook weer gebruikt worden in het opvoeden van mijn eigen Binky! 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Het forum wat vind ik het leukst." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
de kennis die hier is over hondentaal, positieve opvoeding en gezonde voeding heeft me als beginnende hondenbezitter erg geholpen.
Nu probeer ik zelf de hier vergaarde kennis ook door te geven (en nog steeds te leren)
alle andere topics negeer ik 
3 doggies 
"
3 doggies 
Het bestaat nog wel, ergens in de catacombes van HP, maar enkel de aller oudste onder ons weten het nog te vinden (en hebben toegang). Wij, de jonge garde, hebben enkel toegang tot de, veel modernere, koffiehoek. '
Maar natuurlijk blijven mensen zich altijd afvragen wat er precies (is) gebeurd in de Veteranenhoek. Hoeveel leden waren er? Hoeveel zijn er nog over? Welke schandalen staan er beschreven? Wie was het meest actief?
Voor de meeste van ons zal dit altijd een mysterie blijven.

Het schijnt dat het zoiets is als Agatha Christies "Tien kleine negertjes.....en toen waren er nog negen.....en nog acht.......maar wie juist al die moorden deed weet men nog niet .....

heerlijk, val van mijn stoel af, over de wijze waarop je het gebracht hebt. hahahahaha
super Hilde. kijk dat doet mij ook veel plezier op deze manier. hahahahahaha
3 doggies 
Hihi, zo houden we het forum een beetje spannend hè. Misschien kunnen we voor Halloween een mooi verhaal schrijven over 'De Vloek der Vethoek'! 
3 doggies 
Ik vind HP een erg leuk tijdverdrijf wanneer ik weer eens uitgeteld op de bank lig. Ik vind het dan heerlijk om alles door te lezen.
Ik vind het ook fijn dat het een forum is waarop je er makkelijk voor kan kiezen om een tijdje wel of niet actief te zijn. Je ligt er niet meteen buiten als je even een paar maanden wat minder aanwezig bent.
Verder vind ik het leuk dat ik hier mijn teckelmenerenverhalen kan droppen. Al schrijf ik momenteel erg weinig, maar dat komt wel weer.
Een pittige discussie op z'n tijd ben ik ook niet vies van en het zijn dan ook vooral de wat informatievere topics of topics met van die heerlijke vragen die op je geweten spelen.
En tot slot vind ik het leuk dat ik via hier hartstikke leuke mensen heb leren kennen. Sommigen irl, anderen enkel via PB of kan ik gewoon erg waarderen op het forum en in de koffiehoek enz.
Kortom: mij krijg je voorlopig nog niet weg hier.
3 doggies 
Gelukkig, want ik begin je teckelmenerenverhalen te missen.
Maar ik wacht geduldig af tot je er weer klaar voor bent hoor!
3 doggies 
Ik ga met je mee Kim, vershoek kom ik minder, maar de vethoek, en koffiehoek sowieso.
Verder vind ik de PB contacten die eruit voort zijn gekomen heel leuk.
Ik ben volgens mij het meest actief in de laatste 2, en in de diagnose/verzorgingshoek.
3 doggies 

Buiten de gezelligheid hier heb ik ook erg veel geleerd over hondentaal. Kalmerendee signalen etc. Erg interessant!
3 doggies 
Wat vind ik het leukst? De mensen die ik via hier heb leren kennen via de wandelingen. De kennis die ik heb opgedaan hier.
Ik heb zo veel aan HP gehad.. Zonder dit forum had ik waarschijnlijk nooit een groepswandeling gedaan, en was Odi een heel ander soort hondje geweest.. 
3 doggies 
Ik vind hp het beste forum op alle gebieden. Goede overzichtelijke site, goede moderators, leuke mensen, zelfde opvoedmethode als ik,.... gewoon helemaal TOP![]()

onbekenden, die je nimmer ontmoet hebt, willen je helpen, alleen al dat. doet mij goed, dat komt toch door dit forum.
en door dit forum, lijkt het of je degene al jaren kent.
3 doggies 
Ik ben tegenwoordig selectiever in waar ik kijk. Het forum is een beetje groot om overal te kijken. Het ligt aan je perspectief of je dat een voordeel vind of een nadeel.
Afhankelijk van mijn behoefte is er altijd wel iets te vinden. Heb ik zin in leuke dingen, of ben ik in een behulpzame bui, dat bepaalt ook waar ik kijk.
3 doggies 
Leuk zo'n topic. ! Dat vind ik dus het leukste aan de hp ! Als we het hier met zijn alle gezellig hebben en wanneer we iemand kunnen helpen !
3 doggies 
Het leukste vind ik de Koffiehoek, gewoon omdat daar een ontspannen sfeer hangt
Ook Puppy aanschaffen en Rashonden vind ik leuk omdat je daar mensen kan helpen met ideeën opdoen voor rassen
Het allerleukste vind ik dat ik m'n beste vriendin hier heb leren kennen. Ze bleek de straat achter mij te wonen en we liepen elke dag op hetzelfde pad maar toch waren we elkaar in het kleine jaar dat ik hier woonde nog nooit tegengekomen!
3 doggies 
Ik heb hier vooral veel geleerd en ben ook altijd blij geweest met de reacties in mijn topics als ik het weer eens moeilijk had met Mellow. Ik kreeg (en krijg) toch altijd wel het gevoel dat ik het zo slecht nog niet doe, kan soms veel te veel nadenken, twijfelen aan mezelf.
En als ik echt goed kijk dan kunnen er heus wel dingen verbeterd worden, maar voor een eerste hond en dan niet het gemakkelijkste exemplaar doen we het zo slecht nog niet 
Het is fijn dat anderen dat soms ook zeggen, af en toe heb ik dat nog steeds nodig 
Daarnaast vind ik het over het algemeen ook best heel gezellig, vrij actief forum, dus niet dágen hoeven wachten op een reactie.
Ondanks dat ik af en toe brok voer voel ik me ook erg thuis in het vers topic, zelfs als ik 'nep-vers' voer (want KVV schijnt nep te zijn...
)
Meetings heb ik eigenlijk nog niet echt gedaan. Een keer een inieminie meeting met Jacintha en eind juni met een aantal mensen op het Erkemederstrand. Ik ben altijd vrij terughoudend wat dat soort dingen betreft, weer mijn onzekerheid. Maar toch was het best heel leuk 
Dus niet alleen qua honden leer ik hier 
3 doggies 
Wat ik vooral leuk vind aan HP is dat je ondanks dat je niet super actief mee hoeft te schrijven, hier enorme bergen kennis en ervaringen over de meest uit één lopende zaken kan opdoen.
Ik begon hier ooit te lezen over voer, wel of geen brok, wel of geen vers..., en dan welke brok of welk vers....., en nu jaren later (ik word oud) zijn die dingen nog steeds actueel.
En dat is met zoveel dingen hier...., blije dingen worden gedeeld, maar ook verdrietige en nare dingen...., en altijd is er (al is het er maar 1) iemand die een warm woord schrijft of een hart onder de riem steekt.
Dus ik ben blij dat ik ooit een probleem had met het eten van onze Misty..., daardoor heb ik HP ontdekt en ben lekker blijven hangen 
3 doggies 
Het is veelzijdig en geeft een veel bredere kijk op hond én baas....meer dan wat de titel doet vermoeden.
En de 'leiding' is eenvoudig te bereiken; altijd een rustige kijk op je specifieke vraag, probleem of klacht.
Het is hier géén zootje ongeregeld!
en dat geeft structuur en rust.
één minpuntje....verslavend karakter van HP. 

Leuk hè hondenpage? Waarom dan al dat geklaag? We moeten het eens vaker van de positieve kant zien!
2 doggies 
Een heel overzichtelijk en duidelijk forum vind ik het. Er zijn een aantal regels, maatr niemand wordt per definietie uitgesloten. Zelfs afwijkende meningen kunnen als ze maar niet als de juiste gepromoot worden.
Ook keuze genoeg in de onderwerpen. Soms is het leuk om een paar uurtjes foto's te bekijken en leuke verhalen te lezen.... Soms valt een vraag je op en kun je helpen, of meelezen wat anderen erover zeggen en zo ook weer iets bijleren. En over sommige dingen zelf nog eens nadenken of er meer over opzoeken.
Je kunt ook eens zin hebben in niet-hond gerelateerde verhalen en die hoef je niet te zoeken... Even naar de koffiehoek...
De grote lijn op het forum is ook dat de leden van hun honden houden en er het beste voor willen. De meeste honden worden dan ook echt goed verzorgd. Er wordt gekeken naar wat ze nodig hebben en hoe ze zich voelen. En de positieve benadering is zeker heel belangrijk. Honden willen heel wat voor ons doen... Het hoeft er niet met angst en bedreigingen ingeprent te worden. Het ontroert me dan ook hoe hondenbaasjes die een angstige of mishandelde hond opvangen alle moeite doen om hun maatje weer vertrouwen en goedvoelen bij te brengen.
Alle verjaardagen bijhouden kan haast niet... Het zijn er teveel. Maar ik probeer toch regelmatig even te kijken wie er zoal jarig is en of het nog een jonkie... een oudje... of een "goede bekende" is... De honden weten het natuurlijk niet, maar toch ook leuk voor de baasjes om het even te melden en reacties te zien 
Overlijden... inslapen... herdenken... Het is gewoon heel zwaar voor het baasje, dus als het even kan ook hier een woordje van medeleven en vooral op HP, het laten weten van... We begrijpen hoe moeilijk het is. Wat niet altijd het geval is bij familie of vrienden of buren die niet erg met huisdieren begaan zijn.
Ik werk ook vaak aan m'n computer. Soms lukt het me om slechts zo nu en dan even een beetje te komen meelezen en reageren... Soms zijn er topics die langer doorgaan en die ik dan ook volg om de evolutie te zien. En natuurlijk altijd met de hoop op een goede afloop. Wat soms spijtig genoeg niet zo is en dan kan het zijn dat het een beetje als een donkere wolk m'n dag kleurt.
En dan een topic zoals dit : Leuk dat eraan gedacht werd om het te openen !! Ook een goede plaats om Arjen en de Modjes eens te bedanken voor al hun goede zorgen en het altijd ergens dichtbij zijn 
3 doggies 
Ohja, ik vergat het memoriam te noemen. Alhoewel dit natuurlijk geen 'leuk' onderdeel van 't forum is vind ik het wel heel mooi hoe de HPers daar andere HPers of onbekende gasten een hart onder de riem steken. Echt top! Ik lees de mooie reacties soms vol ontroering.
3 doggies 
vethoek? bon ... leuke aan HP is .... koffiehoek daar kan je toch even wat meer in kwijt. Kwam hier voor Luna de husky om daar meer van te leren maar ondertussen ook andere dingen geleerd.
Je kunt efkes je ei kwijt vooral als je zoals ik in buitenland zit en geen directe fam om je heen hebt en daarbij ... hier snappen mensen het als er iets is met je hond. het gevoel medeleven ...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Het forum wat vind ik het leukst." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?