Turbo is bijna jarig en dan word hij al 2 jaar! (12 augustus) en nu zat ik over een leuk cadeautje te denken en zelf dacht ik aan een honden puzzel.
Vorig jaar hebben wij het goedkoper geviert door allerlij koekjes door de lucht te gooien, dat vond hij geweldig natuurlijk!
Ik heb ook wel is een filmpje gezien van een hond die een lege flessen piramide kreeg en het om mocht gooien en er mee mocht spelen!
Zo heb je nog heel veel leuke cadeautje voor je hond natuurlijk dus vroeg ik mij af wat jullie het leukste cadeautje vinden voor een hond.
Ben benieuwt laat maar weten, misschien zit er wel iets leuks voor Turbo tussen!
Turbo als puppie
Turbo nu
mijn knappe man!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De leukste cadeautjes voor je hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Marcel heeft voor zijn 1e verjaardag een piepend woefke gekregen, dat is nog altijd zijn favoriet.
De jaren hierna heb ik ook weer andere piepbeesten gekocht maar die waren blijkbaar niet goed genoeg
Marcel krijgt op zijn verjaardag ook een lekker lang warm bad, want ja dat heeft meneer graag, na zijn privé wandeling naar een grote weide waar we dan samen lekker gek gaan rondlopen en koekjes zoeken. En hij krijgt dan ook nog yoghurt als dessert
Dit doen we wel vaker hoor, maar sowieso voor z'n verjaardag.
Wifi heeft niets voor haar verjaardag gekregen, wegens rotverwend,, heeft meer spullen dan de gemiddelde hond (incl step, rugzak, een heel salon - wij zitten er nooit in-, twee benches, hondenzwembad, 7 fleecedekens, 3 matjes, obedience spullen, een tuig, 5 lijnen, twee halsbanden...) En twee liefhebbende baasjes die hun hondje heel graag zien
Ik heb ooit eens een filmphje gezien van een koekhappende hond, dat lijkt me wel een super-cado!
Haha, leuk is dat he je geld uitgeven voor je honden!
Turbo zegt:
Eigenlijk zei je het al het beste cadeau is natuurlijk een lief baasje die altijd voor je zorgt, die altijd voor je klaarstaat en die heel veel van je houd! Maar koekhappen is ook leuk!
Haha ja inderdaad! Eigenlijk mag hij niet mee lezen, het is wel een verassing natuurlijk, haha.
Koekhappen is idd leuk! Ik had er onlangs nog een topic over geopend waar je het in slow motion kan zien, je ziet die honden gewoon genieten
Het cadeau maakt niet zo uit vind ik, zolang je er maar samen van kan genieten! Maar ik ken het wel hoor, je wil ze toch even verwennen haha.
http://www.hondenpage.com/hondenforum/163369/koekjes-happen-(-filmpje).php
Volgens mij kende iedereen hem al, of was ik de enige die hem leuk vond
oh ja, die is super leuk!
ik had ditr filpje gezien http://www.youtube.com/watch?v=U4RA3RG6NO4&list=PL3E9780F79F092493
heel leuk!
Deze had ik nog niet gezien. Ik ben een tijdje weggeweest op hp maar mooi hoe dat beest gefocust is op zo'n koekje he!
Mijn Mecx is vandaag jarig en heb haar lekker verwend
Zelf gebakken honden cupcakes
Een set frisbees aangezien we vanaf oktober op dogfrisbee gaan
Een nieuwe set labels voor haar tuigje
En ze heeft in de winkel zelf een speeltje uit mogen zoeken
Knuffel is bijna groter dan ze zelf is, maar ze bleef hem maar uit het schap pakken.
Dus haar keuze was duidelijk
Aaahhh die dacht zeker 'he jij daar met die streepjes kom jij maar lekker warm bij mij in de mand liggen'
Haha ze was het er ook niet mee eens dat ie nog langs de kassa moest
Aaahhh wat lief! Zulke liefde kennen ze hier niet met knuffels het is meteen vast houden en heel hard met je kop schudden tot er pluisjes uit komen.. Liefde voor pluisjes, haha.
Ik kook/bak meestal iets voor ze en we gaan dan vaak ook nog naar het bos. Soms krijgen ze ook een nieuw speeltje '
Ik zou heel graag iets willen bakken voor Turbo maar ik ben helaas niet zo'n keukenprinsesje haha
Heb toevallig een club aangemaakt De Smulhoek. Er gaat ook een topic over, kijk maar even voor inspiratie '
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De leukste cadeautjes voor je hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?