
Hey iedereen,
Mijn labrador pup van bijna 5maanden heeft de laatste weken wat last van diarree. (dit duurt wel maar telkens 1dag). Ik geef nog steeds hetzelfde voer dan de fokker.
Kan het dat dit door de warmte komt? Of verteert hij het eten misschien opeens niet meer goed?
Wat kan ik het beste doen zodat de diarree stopt? Moet ik bij de DA langsgaan?
Alvast bedankt! 
Michelle & Lou
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pup 5maanden heeft last van diarree." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wat een leuke hond is Lou.
Ik zou wat ontlasting door de dierenarts laten onderzoeken en vraag hem/haar om ook Giardia in het onderzoek mee te nemen.
Welke brokken geef je Lou?

dank je!
Lou krijgt de brokken van Nutro choice, puppy large breed, maar voordien heeft hij er nooit diarree of dunne ontlasting van gehad.
Vanavond was zijn ontlasting weer beter. Maar de volgende keer ga ik er zeker mee naar de DA. Bedankt voor de tip!

Ik heb altijd Norit , zwarte koolstofpilletjes in huis. Volkomen ongevaarlijk en slorpen overtollig vocht op. Maar langer dan 1dag mag dat niet duren hoor. Voor pups zeer goed in het oog houden. Veel beterschap
3 doggies 
zijn het steeds dezelfde dagen? en op de dagen dat het zo is, wat is de temperatuur (geweest)? probeer het bij te houden, misschien ontdek je een partoon.
becka heeft de afgelopen (warme) dagen ook wel eens dunnere poep gehad.

Vorige week had hij het dinsdag of woensdag, maar toen was het ook weer erg warm +30°C. (Ik had hem geen eten van tafel gegeven, dus ik heb het gevoel dat het echt met het warme weer te maken heeft.)
Vanavond was zijn ontlasting wel weer een stuk vaster. Maar ik ga het toch nauwlettend in de gaten houden. Bedankt voor de tip! 

Hoi Michelle,
Ik zat met hetzelfde probleem. Thor is nu iets meer dan 4 maanden oud en zat tijdens het warme weer altijd met diarree. Zo erg dat 's ochtens de bench vol lag. Maar nu het terug wat minder warm is blijkt dit over te zijn. We zijn wel bij de dierenarts langs geweest en wat stoelgang binnen gegeven om te onderzoeken, hier wachten we nog op uitslag van. Wat wel hielp bij Thor was hem "Norit' geven. Dit is een natuurlijk medicijn op basis van houtskool (zo zij de dierenarts assistente toch). Het zuigt zoveel mogelijk vocht van de darmen naar zich toe waardoor de stoelgang vaster wordt. Ik zou voor de zekerheid eens naar de DA gaan maar zou er me verder niet veel zorgen in maken.
Is je pup nog ondernemend ? Speelt de pup nog? Probeert ze op wandel nog op ontdekking te gaan. Zolang ze eet en speelt is er eigenlijk vrij weinig aan de hand
Succes!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pup 5maanden heeft last van diarree." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?