Onze Luca zit er soms toch echt naast hoor Momenteel denkt hij dat hij ook één van de katten is
Luca en het poezenluikje (nu zie ik er meteen nog afwerking aan)
Luca en het poezenmandje :p
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Identiteitscrisis :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
...das geen poezen luikje maar een spiek gaatje
en dat mandje past precies
hij is leuk, en ik vind het poezenmandje helemaal af... en past precies. niets mis mee.
Eigenlijk is het inderdaad een piepgaatje Als hij de voordeur hoort loopt hij met momenten heel snel naar de keuken, gaat dan piepen en dan zie je zijn poepje nogal gaan
En meestal is dat wanneer ons papa op bezoek komt. En als er dan bvb geburen komen bellen zie je ze zo echt naar de berging staren van "wat zit daar nu?"
Hij zat in dat mandje omdat Amy op zijn kussen was gekropen en hij mocht er niet bij En dan keek hij mij zo echt aan van "ale vrouwke, zeg daar nu iets op"
Van kopjes geven kent hij ook iets hoor, maar die komen nogal aan
Amy vind ook dat het precies past '......daar past de hond toch nergens naast?
aan alle kanten is te weinig ruimte!
Ik vind luca heel dapper doen alsof wet heerlijk zit ,dus hopelijk haalt poeslief uit eindelijk bakzeil
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Identiteitscrisis :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?