hij deed het!!!!!!
tijdens de 5e les agility kwam hij na een paar oefeningen meteen bij me terug, zonder hem te verleiden met bal of snoepje. Ik ben zo vreselijk trots en happy.
Voor deze les had ik em nog even aan de lange lijn een beetje laten uitleven. Aan het begin van de les heeft ie nog een paar keer t veld onveilig gemaakt ^^" maat goed we zijn niet anders gewend.
Maar tegen de helft van de les werd ie moe en bedacht ie dat het toch best loont om meteen naar vrouwtje te komen. Dus deze techniek houden we erin.
Maar ik ben zo verdomde trots, zo goed heeft ie het nog niet eerder gedaan *doet blij dansje* jihoe!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hij deed het, hij snotverdomme deed het!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Oooh! Wat goed zeg!
Super!!!!!!
En terecht dat je trots bent! Super!
Daar mag je trots op zijn! Proficiat!
Zeg het hem nog maar eens dat je er blij mee bent, hier werkt dat
Trots tijdens de hondentraining! Oh' ik ken het!!!
Zo'n onderdeel waar je wekelijks op zakt, lukt niet, wil niet, schijt aan je.. oost Indisch doof?
En dan opeens.. sta je daar zo'n apen dansje te doen ''oe, oe, A, A, Joepieeeeee''' Gelukt!
Waarop je hond dan vrolijk met je mee gaat springen van: ''Yeah baby, where is the party?''
''weet niet waarom je zo uit je stekker gaat, maar he', ik ben er blij mee!''
Ha,ha,ha 'heerlijk hoor!'
Wees maar trots!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hij deed het, hij snotverdomme deed het!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?