Hallo allemaal,
Joker slaapt nu best lekker in de bench 's nachts. Ik heb een nylon bench naast mijn bed en een metalen in de woonkamer.
Joker slaapt van half 12 tot half 6 zonder ongelukjes. Daana moet hij er uit voor een plasje en slaapt hij nog ongeveer 1.5 uur door.
De fokker raadde me aan om Joker nu langzaam naar de woonkamer te verplaatsen. Maar ik vind het wel gezellig, een hond op de slaapamer. Ook ben ik bang dat hij heel veel gaat piepen en janken. Nu is hij zo goed als stil.
Maar de fokker raadde het me aan omdat Joker zo leert zelfstandig te zijn. Dat is goed voor het leren alleen te blijven.
Wat vinden jullie?
Liefs,
Uma
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Puppy op de slaapkamer laten? of verplaatsen naar de woonkamer?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik vind dat het eigenlijk niet zo veel uit maakt..Mika slaapt beneden in de bench puur voor kleinen ongelukjes die hij soms heeft en als ik zeker weet dat hij 100% zindelijk slaapt ze op mijn kamer.. Ze is nu 90% zindelijk dus nog even wachten
Gucci slaapt vanaf het begin bij me op bed En gucci kan makkelijk een dag zonder me hoor ^^
geen probleem, hond op slaapkamer
zolang je 'm OOK leert zo nu en dan alleen te zijn (want als 'ie continu in jouw nabijheid is, en je laat hem dan een keer alleen, ja, dan creeer je verlatingsangst)
Ja inderdaad. Hij is hier nu 6 dagen. Dus het is logisch dat hij nog niet alleen kan blijven. Maar dat wordt zeker opgebouwd.
Hij raakt nu meteen van slag als ik even de kamer uit loop of ga douchen.
wat doet 'ie dan precies? als je de kamer uitloopt?
ligt 'ie wel eens rustig in z'n bench met bv. een kluifje, of een kong?
of houdt 'ie jou echt de he-le tijd in de gaten? volgt elke beweging die je maakt, als het ware?
Ik kan nu (na 6 dagen nog maar) alleen de kamer verlaten als hij slaapt. Anders is het piepen
Ook wanneer hij een botje of wat lekkers heeft.
Maar dat komt wel goed.
Clooney is ondertussen een jaar geweest en ook hij slaapt nog altijd bij ons op de slaapkamer hoor! Ik vind het wel gezellig en dan is het voor mijn gevoel minder erg, als hij overdag eens 4 uurtjes alleen is
Clooney kan verder prima alleen blijven. Maar ik las dat Joker nog pas 6 dagen bij jou is(echt 6 dagen al? Gaat snel hoor!). Dat alleen zijn kun je hem toch rustig gaan leren. Hij is net bij jullie. Komt wel goed hoor!!
Ja, nog maar 6 dagen haha. Tijd zat.
Ik vroeg me alleen af wat jullie vonden van de pup naar de woonkamer brengen 's nachts
Ik vind het zelf nog te kort om hem nu al naar een andere kamer te verplaatsen.
Het is ook per pup verschillend qua karakter of ze het kunnen handelen of niet.
Ik persoonlijk zou Joker nog lekker een week of 1 a 2 bij je op de slaapkamer houden. Dan is hij al weer veel meer gewend, veel beter zindelijk en wat stabieler waarschijnlijk.
Lekker doen wat jij wil beide kan geen kwaad, al vind ik het heerlijk een hond naast me bed...
Pebbles en Indy slapen van in het begin op de slaapkamer, in een bench. Ik heb hen graag bij me, ook 's nachts. Als ze dan toch eens een keer eruit moeten (wat bij jezelf ook wel eens gebeurt) dan hoor ik het. Ik zou echt niet willen dat ze beneden in hun bench hun plas zitten op te houden tot er iemand opstaat.
Ik heb bij Evy in de woonkamer geslapen voor twee weken en ben het daarna gaan afbouwen. De bench was toen echt haar plekje en ze was aan ons gewend. Evy is/was vrij zelfstandig en kon de overgang naar alleen slapen prima aan. Degene die er nog het meeste moeite mee had was ik.
Zou lekker doen waar jij je goed bij voelt, bij mij hebben de honden nooit in de slaapkamer geslapen, mijn flatcoat sliep vanaf dag 1 beneden in de woonkamer ( ik woonde toen nog bij mijn ouders )Kaylin heeft vanaf de eerste dag dat ze bij mij was ( woon nu in een appartement ) in de bench in de woonkamer geslapen maar dat was meer omdat mijn slaapkamer heel klein is en de bench er niet in past
Wij hebben logan de eerste 1,5 week op de slaapkamer gehad totdat hij zonder piepen de bench in ging. Daarna op de overloop neer gezet met 1 nacht de deur open zodat hij ons kon zien. Daarna de deur dicht en weer zolang gewacht totdat hij zonder piepen ging slapen. Inmiddels staat hij nu in de woonkamer en het gaat prima. Ik zet om 8 uur de wekker en laat hem er dan uit. krijgt hij eten en laat ik de bench open staan. Vaak rent hij na het eten dan naar boven om bij ons op bed nog een uurtje te liggen. Hij is nu 12 weken en kan dus goed s'nachts alleen zijn. Het is wel heel gezellig als hij bij ons in bed ligt. Maar hij wordt groot en dan hebben wij straks geen ruimte meer.
Joris heeft de eerste paar weken lekker bij mij op de slaapkamer geslapen in een bench naast mijn bed. Daarna merkte ik dat hij het ook fijn vond om gewoon in de huiskamer in zijn bench te blijven, dus heb ik hem beneden gelaten. Dat ging prima. Je voelt zelf wel aan wanneer hij daar aan toe is. Nu kan je nog lekker genieten van het pup zijn.
Ik weet inmiddels uit ervaring dat het geen klap uitmaakt waar je hond slaapt.
De honden hebben hier eerst beneden geslapen, daarna een jaar bij ons om nu weer beneden te slapen.
Alles is zonder problemen verlopen en qua alleen blijven heeft dit geen problemen gegeven.
Tuurlijk wordt het piepen als je hem ineens beneden zet maar daar moet hij door heen.
Een hond is een gezelschapsdier en wil dus het liefst 24/7 bij de baas zijn maar dat gaat nu eenmaal niet.
Als jij het geen probleem vind om hem op de kamer te houden lekker zo laten en overdag oefenen met alleen zijn.
Cooper heeft toen hij klein was ook een hele tijd op m'n kamer geslapen. Tot ik hem niet meer mee kon nemen naar boven. Hij moest daar in de bench slapen, omdat hij anders naar beneden kon vallen (duplex).
Hij durfde zelf de trap niet op, dus na een tijd liet ik hem gewoon beneden slapen, maar ik hoorde hem zo nog wel 's nachts.
Nu zijn we verhuist & mag Cooper weer gewoon lekker bij me op de kamer slapen.
Ik vind het ook zo gezellig & ik voel me veiliger als hij bij mij is, omdat ik dan weet als er iets met hem is, bv als hij overgeeft ofzo.
Ik heb nooit wat gemerkt rond dat hij niet alleen kon zijn. Ik heb dit gewoon stilletjes aangeleerd en dan zou het geen probleem moeten zijn vermoed ik!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Puppy op de slaapkamer laten? of verplaatsen naar de woonkamer?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?