hallo ik zit in nood eerdaas hebben jullie misschien mijn 4 honden ik kan ze niet meer onderhouden met eten ik wil ze ook niet kwijt weten jullie mischien geen sponsor het is maar 100 in de maand als ik mn hondjes niet kan houden dan hoeft het leven voor mij ook niet meer alles komtdoor die k regering
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "honden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Kijk eerst eens even waar je zelf op kan besparen...
Wij hebben het ook niet makkelijk door omstandigheden, hebben 6 hondjes, moeten veel laten, maar zij komen op de eerste plaats.
Hier ook financiële crisis en binnenkort waarschijnlijk dakloos - met twee honden, dus als je een sponsor hebt gevonden, geef hem/haar dan ook mijn adres?
dan vraag je toch een huis aan in mierlo? dan heb je zo weer woonruimte.als je echt op straat komt te staan, kom je maar naar mij. wordt wel heel erg krap, maar ik laat niemand op straat staan.
Nou sorry hoor maar voor 100 euro eet ik 2 weken
Misschien kan je zelf besparen op dingen en als dat allemaal niet lukt ga ik mee met Maart.
Als je ze niet kan onderhouden zijn ze misschien beter af bij iemand anders.
Stel nou dat één van je honden ziek word en naar de dierenarts moet.
Hoe ga je dat dan betalen?
Tegenwoordig geeft het een dieren voedselbank.
Hebben hier in Lelystad ook één zitten waar we aan meewerken en doneren.
http://www.inzamelbankvoordieren.nl/helpen.htm
Het is een feit dat door de bezuinigingen mensen hun baan kwijtraken.
Zo kun je denken als je het niet eerder mee hebt gemaakt.
Fijn dat er mensen zijn die in de toekomst kunnen kijken.
Ik maak het dergelijks mee wat er gebeurd door de verkeerde aanpak van de regering. Zij hebben iedere dag eten op tafel sommige mensen die ik ken mogen blij zijn dat ze van de voedselbank iets te eten krijgen.
Er geeft een spreekwoord voor: Hoogmoed komt voor de val.
Het kan zijn dat je een vast inkomen hebt, Dat hadden we 2 jaar geleden ook. Maar je moet je realiseren dat het blad kan omslaan. En dan de honden waar je aan gehecht bent dan weg doen.
Beetje erg rationaal.
Het enigste wat je dan helpt is zelfredzaamheid.
Dan is er geen regering die naar je omkijkt.
en ik zie vanuit mijn werk hoe onverantwoordelijk mensen zelf ook zijn
ongelofelijk zelfs, ik doe het werk al jaren en soms val ik nog uit mn schoenen van verbazing
zelf verantwoording, nadenken voor je verplichtingen aangaat..... ??
is er lang niet altijd bij (wat trouwens niet zomaar iets over TS zegt trouwens)
en Tanja&Bella
kenenn wij elkaar?
heb jij enig idee hoe mijn leven in elkaar zit
nou, ik zal je vertellen dat ik meer dan goed weet dat je zelfs geen minuut vooruit kan kijken
maar je hebt wel zelf een verantwoording, altijd, dat als eerste
en 4 honden...... is heel veel, die kosten in een gezin wat een goed inkomen heeft nog een
fors deel van het budget, daar moet je wel heel goed over nadenken voor je daar aan begint
maar dat wordt dus niet gedaan
en of 'de regering" het fout doet?
ik zou niet graag in hun schoenen staan, want fout doen ze het altijd, al speelden ze nu voor Sinterklaas met geld dat niet van hen is, en wat uiteindelijk alsnog zal moeten terug betaald
fout doen ze het toch.
maar niet zeggen dat ik niet weet hoe het leven in elkaar steekt, daar weet je totaal NIETS van
Zo bedoel ik het ook niet...
Kan je dan vertellen wat je voor werk doet?
Ik ben geen jongere die de hele dag achter de pc of mobiel zit.
De mensen die hun "leven zelf hebben kapot hebben gemaakt" help ik met alle liefde mee. Als ik in nood zit dan zijn ze ook voor er voor mij.
Ik weet al teveel voor mijn leeftijd.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "honden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?