Kan ons iemand helpen met ons probleem ivm. haar eigen behoefte opeten.
Ze heeft sinds haar pup zijn de gewoonte haar eigen behoefte op te eten als we het niet snel genoeg weg halen. Zelfs nu na 1 jaar nog altijd.
Waarom doet ze dat ?? en wat kunnen we er aan doen ??
We zouden blij zijn als we hier de oorzaak ervan wisten. Want is het verschrikkelijk vies.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "poep eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
volgens mijn Da is dit een gewente , aangeleerd gedracht, dat je idd enkel kan oplossen met alle poep dadelijk op te ruimen en haar geen gelegenheid te geven, best wel moeilijk want je moet ze constant in het oog houden. Heeft ook niks met tekorten te maken van de voeding. Ik heb hier ook één die dit doet maar dan niet de eigen poep, en hou ze nu constant in het oog, wel onopgemerkt hoor, want anders doen ze het nog vlugger.
Succes
Martine
In sommige gevallen duidt het poep eten op een tekort aan voedingsstoffen, maar meestal is dit aangeleerd gedrag. Het enige wat je kunt doen, is trainen. Train haar dat ze bij je komt voor een beloning na het poepen. Desnoods aan een riem, zodat je haar weg kunt halen bij de poep. Na een tijdje zal ze de beloning prefereren over de poep. Het moet dan wel een hele lekkere beloning zijn, zoals een stukje kaas of vlees. In de tussentijd goed opletten of ze poept of gaat poepen en gelijk de poep opruimen zodat ze er niet bij kan.
Volgens mij komen ze dan een vitamine tekort.
Courgette helpt daar tegen volgens mij, anders moet je even op het internet googelen, daar kun je het zeker weten vinden!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "poep eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?