Met Toby onder de douche, daarna door het dolle heen!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel ManjaManja

honden foto van Manja

Gister heb ik Toby voor de 1e keer onder de douche gehad, hij vond het erg spannend! Hij kon er wel van genieten maar als hij dan weer een gek geluid uit de douchekop hoorde vond hij het ineens niet zo prettig meer.. Helaas kon ik de douchekop niet zacht zetten want dan ging de waakvlam uit :( stomme oude geiser!!!! Toen hij klaar was en ik hem wilde afdrogen werd hij helemaal gek en was door het dolle heen. Rende als een gek over de hele bovenverdieping en ging op elk vloerkleed rollen en graven, hij maakte de gekste sprongen en ik plaste bijna in mijn broek van het lachen!!! Mijn vriend lag beneden op de bank te knorren die heb ik wakker gemaakt, ik vond echt dat hij dit ook moest zien... Jammer voor hem want de gekste sprongen waren voorbij toen hij aan kwam sjokken..

Ik vraag me af waarom toby dit deed, is het om de spanning eruit te rennen? Te Drogen?

Heb vandaag nog de hele dag na zitten genieten, hij is zo heerlijk zacht, zijn vacht lijkt veel voller, er zit een mooie slag in, hij is echt prachtig! Ben benieuwd voor hoe lang, hihi.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Met Toby onder de douche, daarna door het dolle heen!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden foto van Hondenhumor Sasja de Eerste ITC-Hond die nu met pensioen is.

Inderdaad..blij dat het weer voorbij is.In de sloot duiken vinden honden helemaal niet erg, sterker nog..hoe smeriger, hoe leuker het word.
Maar douchen??? Na...geen zin in.
Hihi...gewoon je hond blijven douchen met hondenshampoo en veel gedult.

Die sprongen zijn sprongen dat ze blij zijn dat het voorbij is.
Schudden, graven, rollen, de broekspijpen van de baas gebruiken als handdoek.
En daarna krijgen ze ook nog eens een lekkere massage met het afdrogen;-)

Happy Happy Happy....inderdaad een lekkere vrolijke melige hond.

honden page profiel ManjaManja

honden foto van Manja

Klopt mijn broek werd ook slachtoffer :-)
Gebruik een milde hondenshampoo zonder parfum. Toby heeft snel schilfers dus wil hem niet te vaak wassen maar vond het nu wel nodig. Hij is een tijdje geleden door een andere hond gepakt en zat toen onder de kwijl, dit is nu gelukkig helemaal weggespoeld en schoon gewassen!

Smerige sloten, plassen of vijvers heeft toby gelukkig nog niet ontdekt :-)

honden page profiel Lisanne, Misha, Tessa&ArrowLisanne, Misha, Tessa&Arrow 3 doggies

honden foto van Lisanne, Misha, Tessa&Arrow

tessa gaat ook altijd helemaal door het dolle heen na het douche, al vind ze het douche helemaal niet erg (lekker met de water straal spelen en zo) ':-)
maar altijd een geweldig gezicht om te zien:-D

honden page profiel Maks met Fenna & YunaMaks met Fenna & Yuna 3 doggies

honden foto van Maks met Fenna & Yuna

Fenna word ook altijd helemaal gek na het douchen, haha.
Het douchen zelf vind ze vreselijk, dat staat ze helemaal stil met der kop naar de grond.. Maarja, soms is het toch echt even nodig.
Maar na het douchen is het altijd feest. Voor haar dan, ik mag die hele badkamer weer droog gaan maken van al haar gespring en geschud als ze nog zeiknat is O-)

honden page profiel -- 3 doggies

honden foto van -

Mij is verteld dat het na een douchebeurt jeukt omdat het water de dubbelevacht doordringt. Waterdruppelsnrollen dus over de huid heen en dat kietelt natuurlijk enorm... Haha

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Met Toby onder de douche, daarna door het dolle heen!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^