Hallo! Even een vraagje van een wanhopig baasje... Wij hebben al 2 weken onze Golden retriever en hebben alle tips qua zindelijkheid gevolgd en de 1ste week had ik een ganse week verlof genomen. Om 23 wordt hij laatst uitgelaten en om 4u mag hij er nog es uit. En toch blijft hij zijn bench als toilet gebruiken... We hebben de een vermoeden dat dit bij de fokker ook mocht... Ik heb nu geprobeerd om tussen 23u en 4u hem uit te laten en nog houdt hij het niet droog... Hij heeft geen blaasontsteking ( zijn bij dierenarts geweest ). Ook stoelgang blijft hij in de bench doen... Als hij buiten plast of stoelgang maakt wordt hij uitvoerig beloond en we straffen hem nooit als hij het binnen doet. Iemand tips???
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond blijft bench als toilet gebruiken.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Oja en benchtraining is goed gelukt dus geen verlatingsangst ofzo... Hij krijgt om 17u laatste korrels en om 20u laatste water...
Volhouden, de bench schoonmaken als de pup het niet ziet. Het zindelijk maken van een pup kan soms heel lang duren, succes, en hou moed!!
Heel simpel.
Als jij om 3 uur snachts op staat en de bench is vies ben je te laat en moet je de volgende nacht om 2 uur opstaan.
Het heeft er niets mee te maken of het bij de fokker wel of niet mocht en dat pups hun bench niet vuil maken is ook onzin.
Mijn pup was compleet zindelijk zover dat kan voor een 9 weken oude pup en bij mij in huis deed ze alles.
Ik zou ook eens kijken naar het soort voer wat je geeft.
Veel voer moeten honden veel van drinken dus dat houd in meer plassen.
Daarbij 2 weken je pup en nog niet zindelijk is compleet normaal?
Mijn jongste pup heeft 7 mnd lang in huis gepiest voor ze echt zindelijk was terwijl de oudste snel was en binnen 2 weken zindelijk was.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond blijft bench als toilet gebruiken.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?