knippen jullie ook zelf de nagels van je hond of ga je er mee naar de dierenarts?
ik knip van alle dieren zelf de nagels, zowel wit als zwarte, gaat goed als je maar weet tot hoe ver je kan knippen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "nageltjes knippen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
De meest nagels hoef ik niet te knippen, slijten goed genoeg af door te wandelen maar de binnennagel die moet ik wel bijknippen en doe ik inderdaad ook zelf.
Vele groetjes van ons
ik wandel veel en ook aan de fiets, maar nagels slijten niet goed daar ze vrij hoog liggen
Ik knip ze zelf, ook onderhou ik Toby door het haar vaak wegte knippen bij de voetkussentje en ertussen en het staat zo schattig dat rond geknipte haar aan zijn ppotjes. Ook langs de oren en bij zijn ogen!!
groet en poot van Toby
Vriendin van mij is paraveterinaire - ik laat het knippen van de nagels van onze 'verlamde' kat aan haar over.
Afhankelijk wanneer de jaarlijkse controle er juist aankomt dan laat ik de DA het doen en anders is het de kapster.
Grtn
Patsy & Toshi
hoi,
Ik knip mijn Bichons zelf, eigenlijk moet ik zeggen Bichon en Poedelchon hahahaa, maar....ik knip ze niet te kort, slechts puntje eraf zodat ze geen last hebben tijdens het lopen, liever wat vaker een puntje dan in het leven knippen!
Krummie (mams) is voor het eerst geknipt bij een trimster, toen ik haar terugkreeg was ze nerveus.
Ik besloot om haar niet meer naar die trimster te sturen en het zelf te doen (na veel mislukken is het eindelijk redelijk wat ik presteer) en dus ook haar nagels, ik nam haar pootje dat ze gelijk fel terugtrok en ik wist genoeg.
Trauma...duidelijk.....ze vertrouwt me nu voorzichtig, mijn beslissing bleek de juiste dus.
warme groet
Hoi, Hoi,
Bij Joey is het niet nodig wij zelf hebben een stenen vloer en hij loopt veel buiten.
De binnenste nagels, de haren van de voetzolen knip ik zelf.
Groetjes,
Cella.
Hoi,
Als je het niet ziet zitten om de nagels zelf te knippen kun je dan het beste naar de dierenarts of een trimsalon gaan om het te laten doen??
Bij Loekie zijn de binnenste nagels aan de achterpoten te lang aan het worden maar ik mag niet aan haar pootjes zitten. Doe ik dat wel dan trekt ze gelijk d'r lip op en kijkt echt gigantisch fel en heb dan best schrik dat als ik niet uit zou kijken ze toch zou kunnen bijten (laat het dus zelf ook niet zover komen maar die binnenst nagels knippen durf ik dus niet).
Groetjes Elvira en poot van Loekie
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "nageltjes knippen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?