Hoe leer je een hond nou strak langs je been volgen net zoals bij obedience.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "volgen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Eerst moet de hond netjes naast kunnen zitten.. strak naast je op commando
Dan kan je voorzichtig een paar stappen doen waarbij de hond dus met jou mee beweegt naar voren, en jou aan blijft kijken.. als dit goed gaat kan je steeds verder uitbreiden..
maar het strak volgen kost heel veel tijd en veel oefening!
op cursus zijn ze hier best veel mee bezig! Oefening baart kunst maar er gaat een heeeele hoop aan vooraf!
Op Youtube staan altijd wel een hoop filmpjes.. ik kan nu even niet bij youtube dus ik kan niet voor je kijken..
Ik heb obedience gedaan en mijn hond heeft zonder strak aan mijn been te kunnen zitten leren volgen.
Dus als je stopte met volgen liep hij door of ging scheef naast/voor zitten? Daar krijg je niet veel punten voor..
aandacht hebben van je hond...
eens je die hebt, gaat het volgen vanzelf. jongste heb ik nooit getraind op strak volgen, die deed het uit zichzelf, zonder te beseffen dat hij het deed.
Obedience is makkelijk met de handtouch. Zie je ook aan hun manier van lopen. Het handje in de zijn en gaan... als je je hond leert je hand aan te raken met zijn neus, heb je het dus ook.
Persoonlijk vind ik dat volgwerk niet zo mooi.
bedankt voor de reacties straks naast zitten kan ze al maar als ik ga lopen toch 10 cm van mij af net of zo bang is dat ik op haar tenen ga staan of zo
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "volgen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?