Mja, dat dacht ik ook! Ik heb regelmatig mensen over de vloer, gisteren nog een vriend waarmee ik, zodra hij binnenkwam meteen aan het kletsen sloeg. Na een kwartier binnen te zijn vroeg hij, wacht even, je had toch een derde hond? Dus ik wees naar de bench waarin Winnie rustig lag te dutten, zodra ze zag dat we naar haar keken kwam er een bescheiden kwispeltje uit, haha Ook als je zit te eten of zo, gaat ze lekker in de bench liggen, terwijl ik belaagd word door Punk en Cosmic.. Wel heel fijn hoor, anders kon ik drie tongen van mijn bord vegen!
En inderdaad, voor een Whippet (kruising, denk ik, ze is te groot om een volle Whippet te zijn) is ze zó makkelijk! Loslopen kan met veel windhonden niet, ze heeft niet heel veel beweging nodig, sloopt niet, schooit niet, trekt niet, is 100% zindelijk (ze moet wel wat vaker plassen, drinkt ook meer vanwege haar suikerziekte, maar ze geeft het goed aan als ze moet, dus als je haar dan buiten laat is er geen probleem!), ze is echt SUPER!
Ze zou overigens vandaag op onze website komen en ook op Facebook, maar dat is niet gebeurd.. Ik weet niet waarom niet, ga morgen even polshoogte nemen en hou jullie up-to-date zodat jullie haar ook op Facebook kunnen delen! (doen jullie vast wel voor Winnepin, toch? )
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Winnie! *wordt steeds geupdate*" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoals je zelf al schreef, Pauline is de medicatie niet goedkoop. Nou kan ik niet in jou portemonnee kijken en dat hoeft ook helemaal niet, maar kun je het opbrengen? Je moet toch zelf ook nog kunnen leven. En je hebt nog twee honden die hun verzorging en medicijnen nodig hebben.
Maar ik vind het ook fantastisch wat je doet. Ik heb een viertal jaren een kat dagelijks met insuline moeten spuiten, dus ik weet hoe belangrijk voedsel en regelmaat is.
Ik wens je veel succes.
Tja je moeder is niet de baas over jouw leefstijl en jouw honden toch?
Ze zijn super je hondjes veel succes met ze!
Ik hoop dat alles goed zal verlopen met ze.
Groetjes Sas
Oh ja, en niet onbelangrijk.. Winnie houdt van kriebels (en onderonsjes in de gang!)
haha 'zuchtt.. daar nog even.. ja.. en daar.. en dan weer daar.. jep precies goed!'
Winnie staat inmiddels op www.dierenasiels.com en wordt zometeen gedeeld op Facebook! Haar informatie op de website kun je alvast hier bekijken!
Oh, nou ja, dat is tevens de link die gedeeld mag worden! Verder graag geen verdere informatie over Winnie via Facebook verschaffen, alleen de link en dat ze een gouden mandje zoekt! Bedankt voor jullie hulp!
Goedemorgen allemaal! Net even gewandeld, Winnie heeft gespeeld met een Labrador teefje! Of nou ja, de Labrador heeft gespeeld en Winnie heeft geïntimideerd, of een poging tot, dan, haha.
Verder weer álles opgegeten (super trots) en ook het spuiten ging weer vlekkenloos! Zo, nu gauw terug naar bed want ik had Cosmic vannacht een kapje omgedaan omdat ze zichzelf zo likt, ze heeft een plekje in haar lies en ik ben bang dat het een beetje aan het ontsteken is, ze blijft er NIET vanaf. Afijn, kapje vond ze niet zo fijn, tot 2 uur zitten piepen en jammeren, toen dacht ik, ik doe het maar af. Vandaag even naar de dierenarts, kijken of ik zo'n rompertje kan lenen/kopen.
Welterusten!
Wat doet Winnie het toch goed! Ik vind haar naam trouwens ook echt super leuk
Ja ze doet het echt boven verwachting goed! Ik had verwacht dat ze een terug val zou krijgen m.b.t. haar suiker, dat ze een flinke dip zou hebben midden op de dag, en dat ze vaker zou moeten plassen, maar dat valt allemaal reuze mee! Nu hebben we alleen nog een gouden mandje voor haar nodig
Ze staat inmiddels op dierenasiels.com en wordt flink gedeeld op Facebook. Sinds gisterenavond is ze 255 keer bekeken op de website! Dat geeft hoop!
Zooo! Ik ben even naar de duinen geweest om wat mooie(re) foto's van Winnie te maken!
Oortjes
Mijn favoriete foto!
Nee, helaas heeft nog niemand zich gemeld.. Wel is ze sinds gisterenavond 440 keer bekeken op onze website, dus misschien.. heel misschien..
Nou ik ben de colega van Pauline! Winnie zit nu weer bij mij, en ze doet het echt super goed! Hopelijk vinden we snel dat gouden mandje voor dit super lieve meisje! Dit verdiend ze echt!
Ik wil even volgen.. als ik een eigen huis al had dan had ik zeker overwogen om haar in huis te nemen, ik ben gek op whippet's en andere windhonden, mijn eerste keus was ook eigenlijk een whippet te nemen maar mijn broertje en moeder vonden ze niet leuk dus is het een stafford geworden.
Ik hoop echt dat ze een fijn huisje krijgt. Ben een beetje verliefd geworden na al die mooie foto's Pauline
Wat lief! Ja, pas op hoor, ze steelt zo je hart met die mooie grote bruine kijkers!
Gisterenmiddag, na mijn duinwandeling, Winnie terug gebracht naar mijn collega (waar ze dus voor haar plaatsing, 15 maanden geleden, ook in de pleeg zat). Wat was Winnie blij haar weer te zien! Even lekker daar in de tuin gezeten met haar roedeltje (incl. Winnie bestaat die ook uit drie stuks, dus we hadden vijf teven door de tuin scharrelen!) en van het zonnetje genoten.
Het is vreemd hoe snel je aan iets went. Ik kijk nu tijdens het wandelen steeds om me heen, op zoek naar een derde hond, haha. Gisterenavond bij mijn moeder gaan eten en die zei om zeven uur ineens dat ik zo naar huis moest voor Winnie's insuline injectie! Dus zelfs die is er al aan gewend, haha!
Zaterdagmiddag ga ik Winnie weer ophalen, dan blijft ze weer tot woensdag bij ons. Super gezellig, want ik mis haar! Vond het alleen niet erg dat ik vanmorgen een uurtje langer kon blijven liggen Ik hou niet zo van vroeg op staan dus dit is een hele omschakeling voor me! Maar het is het waard
Bevestiging gekregen van Greyhounds Rescue Holland (waar Cosmic vandaan komt) dat Winnie op hun website en op hun Facebook pagina gepromoot gaat worden! Echt super, SUPER lief van ze! Jullie kunnen een kijken nemen op hun website, al staat Winnie er nu nog niet op.
Verder ben ik bezig met voordewindhond, vanmiddag telefonisch contact gehad en ik word vanavond teruggebeld. Ik hoop écht dat iemand iets voor Winnie kan betekenen!
Vanmiddag wel slecht nieuws gekregen. Winnie is naar de dierenarts geweest en haar suiker was prima in orde. Helaas is er wel geconstateerd dat ze artrose heeft. Buiten het feit dat dit voor haar natuurlijk vervelend en pijnlijk is, maakt het het nóg moeilijker om haar te plaatsen.. Maar we geven niet op en blijven duimen voor Winnie!
Aai dat is inderdaad minder mooi nieuws. Hopelijk vind ze toch een lief baasje!
Even compleet offtopic; ik moet iedere keer lachen als ik de topicnaam zie; 'Winnie wordt steeds geupdate'
aww ik had al gelezen dat je bij de telefoon zou zitten vanmiddag en toen ik dit topic omhoog zag komen maakte mijn hart al een sprongetje! zou het dan toch? gelukkig dat Greyhounds Rescue Holland mee wil werken! nu hopen dat ze eindelijk haar gouden mandje vind!
Nee helaas, geen telefoontjes voor Winnie.. Ik heb haar wel aan iedereen aan proberen te smeren, hihi, maar helaas, geen geluk! Toen werd ik ook nog achter de telefoon uitgeplukt om even mee te rijden in de dierenambulance, bleh! Begin volgende week komt hopelijk haar "adopteer-mij"-vestje binnen, dan kan iedereen tijdens het uitlaten ook zien dat ze een huisje zoekt
Wat goed hé dat ze zo meewerken die organisaties, echt super. Wel jammer dat er artrose geconstateerd is maar als een echte hondenliefhebber voor haar valt zal dat maar een klein minpuntje zijn. Leuk hé dat adopteer mij vestje, maak je wel even een foto?
Dat doe ik zeker! Ik zit steeds bij de brievenbus te wachten tot ie komt, haha!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Winnie! *wordt steeds geupdate*" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?