Als ik Joepie vers vlees/bot geef dan leg ik die altijd in een hoek van de kamer, zodat hij die in alle rust op kan eten. In het begin gromde hij als ik maar in de buurt kwam 3 meter afstand was eigenlijk nog niet genoeg.
Langzaam kwam hier verandering in en reageerde hij amper meer als ik er langs liep. De laatste weken likt hij er eerst even aan en sleept dan het voer tot vlak voor mijn voeten en soms erop om het op te eten. Dus leg ik het tegenwoordig niet meer in de hoek maar bij de stoel waar ik meestal op zit.
Gisteravond gaf ik hem een behoorlijk grote verse mergpijp meer dik dan lang, die hij niet in zijn bek kon nemen. Joepie lag hem leeg te prutsen, toen ik dacht ik kan ondertussen wel even achter de pc. Ik zat nog maar net toen ik hem met het bot hoorde slepen al rollend bracht hij hem tot vlak voor mijn voeten en ging toen weer verder met eten.
Wat een vertrouwen in die paar maanden, ongelooflijk bijna, van grommend en waakzaam naar ik eet dit echt niet op als jij er niet bij bent
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "vertrouwen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat lief !!! Ik heb met Lola eigenlijk precies dezelfde ervaring, ook van grommen en gerust snappen als je er even geen erg in had en te dicht langs haar eten liep tot gezellig met een vleesbot bij je liggen te kluiven. Heerlijk dat een hond je dan zo vertrouwd he.
Super he!
Geweldig dat jullie zoveel vooruitgang hebben geboekt.
Mexx eet zelfs bepaalde dingen niet zonder mij erbij :-p Erg lekker als dan karkassen zijn en het buiten regent of vriest..
dan heb je dat geweldig aangepakt, met rust laten, net zolang tot tie je vertrouwd. nou ik vind het hardstikke goed. met een bot wat zo lekker is, toch maar op je voeten leggen, alsof tie wil zeggen, okee jij mag ook even snabbelen.
dat is inderdaad vertrouwen
Het voelt inderdaad super!! het is denk ik het grootste cadeau wat je van je hond kunt krijgen
oh wat ongelofelijk lief!
wat leuk om te lezen (:
echt liefde.ik zag het helemaal voor me!
liefs, Uma
Hmm sommige mensen denken dat ze het van de hond moeten kunnen afpakken.... weten jullie dat in een roedel de leider als eerste eet en de restje overblijft voor de mindere/lager in rang...
En dat de leider never nooit niet die restjes probeert af te pakken of ook maar probeert....
Hey Thea,
Goed joh dat je al zover bent gekomen.
Zelf heb ik mijn honden ook altijd met rust gelaten als ze iets lekkers hadden, zo ook nu met Simba.
Het enigste wat ik met Simba heb veranderd, is dus een bot eerst in mijn handen houden en hem lekker laten knabbelen.
Dit doe ik ook nog met een kipkarkas als hij dat krijgt.
Ik heb nog nooit problemen met hem gehad qua grommen enz.
Groetjes Lia
Bedankt voor jullie fijne reacties
@Mexx, ik hoop voor jou dat het niet echt een strenge winter wordt
@Cabasja, ik begrijp jouw reactie niet goed, ik pak zijn eten niet af en ben dat ook niet van plan, ook laat hij geen restjes voor mij liggen hoor!!
Volgens mij bedoeld Cabasja dat anders Thea, met die sommige mensen bedoeld ze niet jou
Dobry,
Oooooo, dat zou inderdaad wel kunnen, dan dom van mij
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "vertrouwen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?