cash drinkt veel teveel

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel KK

honden foto van K

toen cash hier kwam, dronk ze best veel. dat kan, van de stress, en van een koud hok naar een warm huis. een paar dagen later was het ook minder. ze kreeg toen kvv, in het asiel at ze brok.toen ze loops werd, ging ze 3 weken in pension. daar dronk ze ook veel, kreeg weer brok, en als ik haar uit ging laten, stond ze op de hei zowat het hele meer leeg te drinken.
misschien weer stress, dacht ik.
sinds dinsdag is ze thuis, en drinkt echt gigantisch veel. minstens 5x per dag loopt ze naar de bak en staat dan een aantal minuten te drinken.
ze is weer van brok naar kvv gegaan, omdat ik dacht dat dat zou schelen.
net liep ze naar de waterbak, en ik heb de keren geteld dat ik haar tong in de bak hoorde, maar liefst 172x!
diabetes kan ik uitsluiten, want ze eet slechter dan anders en vermagert niet, dus nu ben ik heel erg bang voor een bmo. dat zou een ramp zijn, want zo kort na een loopsheid kan ze niet gesteriliseerd worden. omdat de baarmoeder veel teveel doorbloed is, zou ze dan doodbloeden.
komende week gaan we dus naar de da, en ik houd mijn hart vast, want zoveel drinken kan echt niet veel goeds zijn. het kunnen misschien ook nog haar nieren zijn, maar daar heb ik helemaal geen ervaring mee.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "cash drinkt veel teveel" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel DD 3 doggies

honden foto van D

Goed dat je een afspraak hebt gemaakt bij de DA, daar moet je echt niet te lang mee wachten. Het kan idd iets met de nieren te maken hebben.
Maak jezelf niet gek Karin, niet denken dat het iets kan zijn.......je weet het niet. Laat het oordeel aan de DA over, dat is veel beter!
Sterkte meid!!

honden page profiel TheaThea 3 doggies

honden foto van Thea

Als je bang bent dat ze een baarmoederontsteking heeft zou ik direct bij een dierenarts staan.

honden page profiel anjaanja 3 doggies

honden foto van anja

oww.. spannend, hopelijk valt t mee.

honden page profiel Jana *FeLaNelKi*Jana *FeLaNelKi* 3 doggies

honden foto van Jana *FeLaNelKi*

plast ze ook veel?
Ik hoop dat het iets stom is want ze heeft nog zo'n mooi leventje voor de boeg!

honden page profiel Zita (Sep)Zita (Sep) 3 doggies

honden foto van Zita (Sep)

Goed dat je actie onderneemt. Ik hoop toch dat het iets onschuldigs is, sterkte!

honden page profiel Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tjeMarie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje 3 doggies

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Ik ga ook erg duimen dat het iets onschuldigs is !!

honden page profiel KK

honden foto van K

" plast ze ook veel?
Ik hoop dat het iets stom is want ze heeft nog zo'n mooi leventje voor de boeg! "

hele sloten plast ze. ze heeft zelfs een keer binnen geplast, dat doet ze anders nooit.

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

wijs besluit Karin, even na laten kijken, een baarmoeder ontsteking die accuut is wordt er uitgehaald hoor. maar daar moet je even niet aan denken, even na laten kijken, zoveel drinken is niet goed, maar hoeveel drinkt ze ?

neem een anderhalve liter fles en vul haar bak daarmee, en kijk dan hoeveel ze drinkt, twee flessen van anderhalve liter is te veel, maar kijk wat ze drinkt, is voor je dierenarts ook een goede maat geving.

Karin neem de koorts op, even kijken of ze koorts heeft, denk je toch aan een baarmoeder onsteking, dan toch nog vanavond even aan de bel trekken, er is altijd een dierenarts aanwezig.

honden page profiel KK

honden foto van K

" Als je bang bent dat ze een baarmoederontsteking heeft zou ik direct bij een dierenarts staan. "

in het weekend zijn ze er alleen voor spoedgevallen.
een hond die alleen veel drinkt maar verder niet ziek is, daar komen ze echt niet voor naar de praktijk.
de eerste dagen wachtte ik af omdat het ook van de stress kon zijn.

honden page profiel HarrietHarriet 3 doggies

honden foto van Harriet

Ik hoop voor je dat het allemaal wel valt, ik zou wel even de niertjes laten nakijken, want als deze niet goed werken kan het zijn dat ze daardoor overmatig drinken.

komt goed ;-)

honden page profiel RandjeRandje 3 doggies

honden foto van Randje

Hier nog twee duimen die gaan meedraaien!

honden page profiel Jana *FeLaNelKi*Jana *FeLaNelKi* 3 doggies

honden foto van Jana *FeLaNelKi*

"
hele sloten plast ze. ze heeft zelfs een keer binnen geplast, dat doet ze anders nooit. "

het veel drinken en plassen tegelijk noemen ze polydipsie/polyurie. Dat is geen ziekte maar een symptoom dat door veel dingen veroorzaakt kan worden. Vertel zeker tegen de dierenarts dat ze ook veel plast naast het vele drinken!

Verder hoop ik echt dat de dierenarts de oorzaak kan vinden

honden page profiel Jana *FeLaNelKi*Jana *FeLaNelKi* 3 doggies

honden foto van Jana *FeLaNelKi*

honden page profiel LoesjeLoesje 3 doggies

honden foto van Loesje

Laten we hopen dat dit niet ernstig is. Ik dacht ook aan nieren; maar dit kan verschillende oorzaken hebben.
Mocht je je er verder in willen verdiepen wanneer en waarom een hond te veel drinkt:
http://www.dierenartsenoisterwijk.nl/index.php?id=124

Aan de hand van het gewicht van Cash kan je berekenen of zij te veel drinkt.

honden page profiel KK

honden foto van K

" Hier wat korte info over pu/pd
http://www.diergezondheidscentrumnicolai.nl/PUPD.html "

punt 5 en 11 zijn bemoedigend, want de hormonen liggen door de loopsheid natuurlijk overhoop, en dat ze tumoren heeft weet ik natuurlijk al.
ik ben wel bang voor uitzaaiïngen naar de nieren.

honden page profiel Jana *FeLaNelKi*Jana *FeLaNelKi* 3 doggies

honden foto van Jana *FeLaNelKi*

"
punt 5 en 11 zijn bemoedigend, want de hormonen liggen door de loopsheid natuurlijk overhoop, en dat ze tumoren heeft weet ik natuurlijk al.
ik ben wel bang voor uitzaaiïngen naar de nieren. "
probeer niet te doemdenken, het gaat je alleen maar heel erg bang maken :S

Gewoon op het beste hopen! Ga je morgen?

honden page profiel KK

honden foto van K

" wijs besluit Karin, even na laten kijken, een baarmoeder ontsteking die accuut is wordt er uitgehaald hoor. maar daar moet je even niet aan denken, even na laten kijken, zoveel drinken is niet goed, maar hoeveel drinkt ze ?

neem een anderhalve liter fles en vul haar bak daarmee, en kijk dan hoeveel ze drinkt, twee flessen van anderhalve liter is te veel, maar kijk wat ze drinkt, is voor je dierenarts ook een goede maat geving.

Karin neem de koorts op, even kijken of ze koorts heeft, denk je toch aan een baarmoeder onsteking, dan toch nog vanavond even aan de bel trekken, er is altijd een dierenarts aanwezig. "

ik kan niet precies zien hoeveel ze drinkt, want max is er ook nog, maar ze hebben een enrom grote bak, die ik 2x per dag moet vullen omdat hij leeg is. ik schat op 1,5 a 2 liter per dag.
172 slokken in 1x is natuurlijk wel erg veel.

honden page profiel KK

honden foto van K

" probeer niet te doemdenken, het gaat je alleen maar heel erg bang maken :S

Gewoon op het beste hopen! Ga je morgen? "

dat is wel de bedoeling.

honden page profiel Jana *FeLaNelKi*Jana *FeLaNelKi* 3 doggies

honden foto van Jana *FeLaNelKi*

"
dat is wel de bedoeling. "

Succes voor morgen dan, hier duimen alle mensen en hondjes op HP ;-)

honden page profiel mary S&A&Z mary S&A&Z 3 doggies

honden foto van mary S&A&Z

Je dat klinkt wel zorgwekkend, inderdaad morgen naar de dierenarts om te kijken wat het kan zijn.
Uit voorzorg misschien morgenochtend een plasje opvangen om alvast mee te nemen?

Wat ik altijd had met logeer hondjes is, dat ze de eerste dag dat ze bij mij waren ook ontzettend veel dronken en plasten, maar daarna was het weer normaal. Ik dacht altijd dat dat te maken had met het even spannend vinden om ergens anders te zijn, maar Cash vanaf dinsdag is wel lang!?

Ik hoop dat het niets ernstigs is.
Maar een kaarsje branden.

Beterschap met/voor Cash.

honden page profiel Ella & LiaElla & Lia 3 doggies

honden foto van Ella & Lia

Hopelijk is het niets ernstig!! Gaan in ieder geval duimen hier!

honden page profiel Sigrid, Sandy, Diva & NalaSigrid, Sandy, Diva & Nala 3 doggies

honden foto van Sigrid, Sandy, Diva & Nala

hoop dat het niet erg is !
ga voor je duimen !

honden page profiel Ina, Misty en AysaIna, Misty en Aysa 3 doggies

honden foto van Ina, Misty en Aysa

He Cash..., je houdt je baasje wel bezig hé.


Hopelijk kunnen jullie morgen terecht en valt het allemaal mee...., maar voor nu..., heel veel sterkte.
We duimen voor goed nieuws.

honden page profiel judithjudith 3 doggies

honden foto van judith

Heel veel beterschap met Cash.
even voor de duidelijkheid: een hond bloed niet dood wanneer die net na de loopsheid gesteriliseert wordt. Het kan wel wat meer bloed ten gevolg hebben, maar doodbloeden.. neeee daar moet je niet vanuit gaan hoor.. wanneer je kan kiezen kies je natuurlijk de rustige periode, maar wanneer het medisch eerder moet.. dan bloeden ze echt niet dood

honden page profiel judithjudith 3 doggies

honden foto van judith

Pu/pd is trouwens een symptoom die bij heel veel "ziektes" kan horen. blaasontsteking, nierproblemen, leverproblemen, schildklierproblemen enz.. enz.. waarschijnlijk wordt er een bloedonderzoekje gedaan.

honden page profiel KK

honden foto van K

" Pu/pd is trouwens een symptoom die bij heel veel "ziektes" kan horen. blaasontsteking, nierproblemen, leverproblemen, schildklierproblemen enz.. enz.. waarschijnlijk wordt er een bloedonderzoekje gedaan. "

ze likt ook veel aan haar vulva, daarom is het eerste waar ik aan denk een bmo, zeker omdat ze net loops is geweest, wat eigenlijk te vroeg was. er zat 17 weken tussen.

honden page profiel Lady & de (ex-)Vagebond Lady & de (ex-)Vagebond 3 doggies

honden foto van Lady & de (ex-)Vagebond

Oei, ik hoop dat er niks ergs aan de hand is met Cash. Lady drinkt als ze stress heeft ook wel eens veel water, maar niet zoveel en niet dagenlang..
Succes en beterschap voor Cash

honden page profiel judithjudith 3 doggies

honden foto van judith

als het een baarmoederontsteking is zou ik er wel mee oppassen, want dat kan opeens ook heel gevaarlijk worden. zo lang het binnen de baarmoeder blijft is het niet heel erg, maar soms kan de baarmoeder openbreken en komt alle pus naar buiten, dan is het linke zaak.
heb je de temperatuur al gemeten? ruik je een vieze lucht?

honden page profiel KK

honden foto van K

" als het een baarmoederontsteking is zou ik er wel mee oppassen, want dat kan opeens ook heel gevaarlijk worden. zo lang het binnen de baarmoeder blijft is het niet heel erg, maar soms kan de baarmoeder openbreken en komt alle pus naar buiten, dan is het linke zaak.
heb je de temperatuur al gemeten? ruik je een vieze lucht? "

ik ruik niets, en max ook niet.
maar bij faith rook ik ook niets. als de baarmoeder zo erg ontstoken is dat hij op klappen staat, zou ze echt ziek zijn en koorts hebben, en dat is niet zo.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "cash drinkt veel teveel" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 5 12 3 4 5
Volgende forumvraag: Wat zie jij hieraan?
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^