De stamboom is van de vader van de hond van de TS..geloof ik
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Rednose bully" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Heb m gevonden. Keihard br**dfok.
En de pups die je ziet zitten zijn geen volbloed pitbull.
Sommige lijken op een amerikaanse bulldog, dus waarschijnlijk kruising tussen ambull en pit.
Als ik zo'n schuur met pups inkom ben ik meteen weg. Deze honden horen gewoon in huiselijke kring op te groeien voor enige socialisatie.
Die zwarte pit hou ik mijn mond maar over dicht....klap voor z'n hersens moet ie krijgen met een knuppel!!!!
GRRRRRR De "fokker" dan he ,niet de hond
ukc is niet raszuiver ,iedere staffordachtige is daar een american pitbull
Zelf cookie heeft een ukc american pitbull registratie
Nouja die prijs vind ik niet verdacht, misschien fokken ze niet met als doel veel centjes verdienen die mensen bestaan ook nog
Niet iedereen registreerd zijn honden (bij de adba) maar fokken wel met goede honden.
Een stamboom maakt niet de hond he, honden maken de stamboom.
Of een hond echt is tja neem een hondje die adba geregistreerd is uit een lijn van weightpull/show honden en een hond die geen adba stamboom heeft maar wel bewezen game is en wiens voorouders zich ook bewezen hebben, is deze laatstgenoemde hond dan minder apbt omdat ie het mooie papiertje niet heeft?
Maar broodfokkers zijn het zeker de mensen van die ad, Drenthe zit vol met broodfokkers die apbt en kruizingen er van verkopen. Die nek van die reu ziet er idd een beetje gek uit
Anoniem heb jij ook een naam, want ik heb het idee dat jij mij kent met de dingen die jij nu als laatst heb neergezet
Niet dat ik anoniem ken of ben.. Maar hoezo denk je dat Anoniem jou kent?
Hij/Zij zegt toch alleen iets over die fokker van de advertentie en over de reu uit die advertentie?
ooh op die manier.. ik dacht even dat je boos was op anoniem haha Ik snapte al niet waarom, haha
Mijn reactie was bedoeld voor andere mensen die misschien informatie zoeken en bij dit topic uitkomen.
Dat een hond de stamboom maakt en een stamboom niet perse een goede hond dat weet jij natuurlijk al maar sommige mensen kijken helaas alleen naar papiertjes en sommige mensen zullen dan te horen krijgen dat hun hond geen echte pit is maar er staan ook bully's adba geregistreerd als pit of honden die inmiddels zo erg een showlijn zijn dat ze zonder hun uiterlijk echt niet als pit gezien zouden worden.
Dat klopt, had ik er eigenlijk ook nog ff bij moeten zetten. Op marktplaats moet je toch echt geluk hebben dat er een goede hond bij een eigenaar zit die hem niet op waarde schat wil je een goede apbt vinden daar :p
Als dat de waarde van een registratie weg neemt dan heeft de fci stamboom ook geen waarde meer
Daar is ook genoeg mee gerommeld, zo kon je makkelijk een reu als vader opgeven en een ander gebruiken, zolang niemand een melding doet gaan ze heus niet zomaar een dna test doen.
ja dacht dat de adba nog een van de weinige registraties was die nog een beetje te vertrouwen is
verkeerd gedacht
Heb al vaker van deze "fokker" advertenties gezien, bah die nestjes in de schuur is gewoon een broodfokker.. zou daar never nooit een hond gekocht hebben en je kende hem maar hij heeft je wel genaait dan ga je er toch gewoon heen?
wat is er dan mis met adba je moet daar nog steeds dna afgeven heb jij die adba stamboom gezien van die 54kg xxl pit?zeggen dat die er één heeft en er één hebben is een groot verschil
verder is de adba ook acties aan het ondernemen om Razors edge lijnen te weren omdat deze geen purebreds zijn,Zelfs Dave Wilson heeft dit bevestigd.
over het fci jaren lang werd er in nl zonder dna gefokt waar pit pups bij ast werden gelegd en deze pit pups mee een ast fci stamboom kregen...dus laten we maar snel over het fci zwijgen als het op fokken aankomt
Heb ik al gedaan claudia. Maar zo fokt hij z'n honden en is ook erg zielig. Vond ik ookal. Ik heb samen met hem gewoont. De meeste zijn volgens hem Master Game Dogs. Maar ze komen inderdaad van die balkanboys uit Utrecht. Hij zergt tegen mij van ja die stamboom van mijn Drago die komt speciaal vanui het buitenland net zoals de andere pups. Iedereen wacht erop blabla. Hij wacht er zelf ook op. Voor hem gaat het met name om het geld en daar zijn meerdere mensen die hem kennen het mee eens. Sprak hem laatst nog erop aan. Toen zei hij ja heb ik vorige week is opgestuurd. en Vrijdag mailde ik hem via z'n advertentie en zei hij dat het via het buitenland ging blabla...Dan denk ik waarom zeg je dat dan niet als ik je spreek. Maar hij is gewoon vaag bezig.
allemaal goed en wel bij fokken met honden zonder boom waar de stamboom de hond niet maakt zou eens willen zien wat zo een mis fok van hem doet tov een real apbt waar deze voor gefokt zijn een stamboom maakt dan miss de hond niet maar verstand van fokken zit er bij deze mp fokker toch ook niet in.
Ik weet dat de moeder athena heet en zijn vader chico. Chico snr staat hoog genoteerd met de shows wat ik weet. De moeder loopt ookal een tijd mee me shows. Ik heb mijn gegevens aan hem doorgegeven, maar heb nog steeds niks binnen. Ik weet dat de (brood)fokker er vaak agressief mee omgaat qua behandeling wat ik gezien heb. Dit was voor mij ook erg vervelend om te zien. Maar ik verbied iedereen om bij hem een pit weg te halen. Maar waat ik gehoord heb is dat hij in conclaver zit met de balkanboys. Meer weet ik er ook niet over.
Mvg
nounou, rustig aan.
in Nederland is de pittbull gewoon legaal.
Maar niet erkend door de Raad van Beheer.
En niet-erkende rassen krijg je geen stamboom bij.
enuhm..voor een stamboom-hond betaal je wel wat meer als 750,-
Ik denk dat je gewoon bij een broodfokker terecht gekomen bent
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Rednose bully" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?