Schaap gered - honden teleurgesteld ;-)

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel SiberienneSiberienne

honden foto van Siberienne

Vanochtend liepen we langs de wei met schapen, ligt er een op zijn rug, vier poten in de lucht. Nu weet ik dat schapen een designfoutje hebben; een schaap op zijn rug kan niet meer overeind komen en kuddegenoten die helpen, ho maar... Zo sociaal zijn die blijkbaar niet? Of zit daar ook een ontwerpfoutje in het brein (even tussendoor, geen mens die naar een schaap kijkt kan toch geloven in "intelligent design" :-D :-) )

Maar goed, lijn aan manlief gegeven, over het hek geklauterd en met een klein duwtje stond madammeke weer op de pootjes en wandelde mekkerend weg ;-)

Op de achtergrond hoor ik twee hele enthousiaste husky heren. Eindelijk, ze heeft een schaap voor ons gegrepen! Joepie, de baas kan jagen! Tot ik dichterbij ben en weer over het hek kom geklauterd. ik zag ze kijken, wat ziet ik nu; lege handen?! Diepe teleurstelling.... :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Schaap gered - honden teleurgesteld ;-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel dog en ladydog en lady 3 doggies

honden foto van dog en lady

O-)

honden page profiel Ina, Misty en AysaIna, Misty en Aysa 3 doggies

honden foto van Ina, Misty en Aysa




nou...., in ieder geval geen schaap O-)

Ach, denk maar zo..., ééntje is er je in ieder geval dankbaar vandaag ;-)

honden page profiel SuzeSuze 3 doggies

honden foto van Suze

Mwaaahahaha :P Arme jongens, helemaal happy, blijk je zoon natuurvriendelijke hippie te zijn!! Ik snap de teleurstelling :P

Vind t er altijd zielig uit zien, een schaap op zijn rug, maar ze belanden toch ook niet zomaar op hun rug? Heb t wel een aantal keer gezien vanuit de trein als we langs weiland gebieden zoefde, voelde me altijd schuldig dat ik niks voor ze kon doen.

honden page profiel gojagoja 3 doggies

honden foto van goja

Oeps, zal jij in achting zijn gedaald bij de heren :-D
Vangt het vrouwtje zo'n heerlijk hapje, laat ze het lopen.........

Wij zien het ook nog weleens in de polders hier, en proberen altijd wel even te helpen
schapen zijn niet zo slim, maar wel kwetsbaar en meestal heel gelaten vriendelijk
Dus het schaap zal je wel dankbaar zijn

honden page profiel mary S&A&Z mary S&A&Z 3 doggies

honden foto van mary S&A&Z

"  ik zag ze kijken, wat ziet ik nu; lege handen?! Diepe teleurstelling.... :-) "

Zo'n schaapachtige blik....?.;-)

Lief van jou dat je dat gedaan hebt;-), ik vind dat ook altijd heel zielig als zo'n schaap dan ligt te rollebollen en je kunt er niet bij.:'(

honden page profiel Jeanine :)Jeanine :) 3 doggies

honden foto van Jeanine :)

keken ze je ventje niet aan zo van ... was jij nu maar gegaan?? 
En als ik naar een lammetje kijk dan denk ik nog van .... het zou nog goed kunnen komen maar zie ik een schaap dan is het toch van ... nop weer niet gelukt ;-)

honden page profiel Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tjeMarie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje 3 doggies

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Ben blij dat je net voorbij kwam en ook ingreep !! Want anders was het arme schaap gestorven ! :'(

Maar wat zullen jouw honden gedacht hebben van "dat vrouwtje is toch niet te vatten hé O-) " :-D :-D

honden page profiel Sophie & BeauSophie & Beau 3 doggies

honden foto van Sophie & Beau

Hahaha, "joepie, de baas kan jagen!"
Die snuiten had ik wel willen zien ;-)

honden page profiel Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjeWaka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtje

ja, zielig altijd als de schapen op hun rug liggen, dan moet je ze inderdaad wel recht zetten anders overlijden ze......
let alleen wel op dat je ze eerst op hun kont zet en dan rechtop, en dat je ze niet zijwaarts rolt......

maar je hondjes zullen het wel jammer gevonden hebben, veel makkelijker dan dit wordt het toch niet om een schaap te vangen ;-)

honden page profiel Jeanine :)Jeanine :) 3 doggies

honden foto van Jeanine :)

" ja, zielig altijd als de schapen op hun rug liggen, dan moet je ze inderdaad wel recht zetten anders overlijden ze......
let alleen wel op dat je ze eerst op hun kont zet en dan rechtop, en dat je ze niet zijwaarts rolt......

"

haha nou als ik het moest doen dan moet ie niet zeuren achteraf hoor als ik het niet juist gedaan zou hebben ;-) 

maar goh ... nu ben ik ook nog nooit een liggende op de rug schaap tegen gekomen maar dit wist ik dus niet ... niet alleen schaap gered .. ik weer wat bijgeleerd :-)

honden page profiel JMJJMJgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van JMJ

Super gedaan!
Gelukkig hebben wij mensen die elke dag langs onze wei lopen en die op de schapen letten.
Ze hebben ook ons telefoonnummer, voor het geval er iets is.
Mijn man of ik zijn er wel elke dag om te kijken en te trainen. Maar het is fijn als je weet dat er mensen zijn die helpen in nood.

honden page profiel Tim † Yoran RixtTim † Yoran Rixt 3 doggies

honden foto van Tim † Yoran Rixt

Bij ons lopen ook schapen, ( zijn niet van ons) en elke dag kijken we even of alles goed met ze gaat. We lopen regelmatig een schaap om te draaien.

honden page profiel Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjeWaka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtje

"
haha nou als ik het moest doen dan moet ie niet zeuren achteraf hoor als ik het niet juist gedaan zou hebben ;-) 

maar goh ... nu ben ik ook nog nooit een liggende op de rug schaap tegen gekomen maar dit wist ik dus niet ... niet alleen schaap gered .. ik weer wat bijgeleerd :-) "


het punt is als je hem de verkeerde zijkant oprolt, kan je de darmen in de knoop draaien, waardoor hij dus vervolgens alsnog sterft...... dus het veiligste is gewoon op de kont zetten en dan doorkantelen tot hij recht staat.

honden page profiel Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest. 3 doggies

honden foto van Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.

heb het zelf nog niet meegemaakt maar weet van mijn oom dat drachtige schapen vaak op hun rug belanden , hij zet ze ze dan ook op hun kont en kantelt het door, als het schaap hoogzwanger is neemt hij het mee de stal in als het om een eigen schaap gaat , kan soms wel meerdere keren gebeurn op een dag is zijn ervaring . nu heeft hij nog drie gecastreerde rammen lopen en geen schapen (ooien) meer omdat hij en zijn vrouw hoogbejaard zijn , hij is 96jaar enzijn vrouw 98jaar ze wonen nog op de boerderij en doen met hulp nog alles zelf . dus mensen een schaap op haar rug is in levens gevaar. helpen dus.Hein.

honden page profiel Lara DemesLara Demes 3 doggies

honden foto van Lara Demes

Haha Geweldig verhaal. Geen shoarma vanavond jongens :-D

honden page profiel KarinaKarina 3 doggies

honden foto van Karina

Heb hier ook schapen en ook wel eens 1tje ondersteboven, maar het typische is, dat het altijd hetzelfde schaap is. Het is ook elk jaar dat schaap wat half kaal is, omdat er weer vliegen eitjes gelegd hebben en zij weer in bad moet.
Rare beesten die schapen, maar wel lief, ze eten altijd uit mijn hand en van de honden zijn ze niet bang.

honden page profiel Het Gouden Kwartet & BaasjeHet Gouden Kwartet & Baasjegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Het Gouden Kwartet & Baasje

Drama voor de husky heren. Eindelijk een beetje verstand in dat vrouwtje, blijkt dat niet het geval te zijn! Dat word dan toch maar vlees uit de diepvries met de volgende maaltijd. :p

honden page profiel esther esther 3 doggies

honden foto van esther

Hmmm...ik zou maar met wat heel bijzonders op tafel komen vanavond, om dit nog goed te maken met de heren... ;-)

Fijn dat het schaap weer op zijn pootjes staat... ;-)

honden page profiel Jeanine :)Jeanine :) 3 doggies

honden foto van Jeanine :)

Mireille is voorzichtig want als ze straks op trektocht gaan en ook allerlei wild tegen komen tsja ... als er 1 schaap over de .... is dan volgen er eh ..... en dat wil je niet hebben op trektocht :-)

honden page profiel robrobgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van rob

Oh Mireille,je heren hadden al het slabbertje om en de tanden gescherpt :-D .
wel aardig van je dat je het schaap gered hebt,je hebt je boeven toch wel een lekkertje gegeven om het schaap te vergeten.
Misschien wilden ze je wel helpen het schaap probleem op te lossen maar dan op hun manier ;-)

honden page profiel J&SJ&S 3 doggies

honden foto van J&S

Hoe kun je het de heren aandoen? ;-)



Goed van je Mireille! ;-)

honden page profiel Alie, Kaleo & HajiAlie, Kaleo & Haji 3 doggies

honden foto van Alie, Kaleo & Haji

Foei, ik ga nu toch eerst de dierenbescherming bellen!
Ik vind dit je reinste hondenmishandeling! Schapen worden toch uiteindelijk maar tot shoarma gedraaid! ;-)

honden page profiel Lady & de (ex-)Vagebond Lady & de (ex-)Vagebond 3 doggies

honden foto van Lady & de (ex-)Vagebond

Hahaha.. Sorry jongens.. geen shoarma vandaag ;-)!
Wel lief dat je dat schaap even terug op dr pootjes hebt geholpen :-) Ik zag een tijd terug een baby-egeltje op het hondenlosloopveld zitten..dus ook snel even het arme diertje terug bij zn familie gezet, die aan de andere kant van het hek zat.. zou sneu zijn als een hond hem te pakken zou krijgen..

Maar Lady vind schapen enzo ook maar niks.. In de buurt van het huis van mijn schoonouders staat ergens een geit..en Lady word helemaal dol als ze die geit ziet..maar die geit maakt dan ook wel echt hele rare geluiden..

honden page profiel Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest. 3 doggies

honden foto van Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.

eigenlijk wel zielig voor je hondjes wat krijgen ze nou te eten? rubberen kip s maakt ook al nergens naar. en dan denken ze een schaap weer mis /haha Hein.

honden page profiel Angela KastelijnAngela Kastelijn 3 doggies

Ha ha wat leuk.
en goed van jouw dat je het schaap gered hebt.

heb je hem eerst laten zitten op zijn achterste voor dat het schaap laat staan?

Schapen hebben nog een foutje als je op de rug liggen kan hun maag kantelen.
Als je hem dan links of rechtsom weer of de poten zet kan er een maagtorsie ontstaan.
Daarom zetten schapenhouders ze op hun kont. Ze trekken aan de schouders het schaap omhoog tot het zit. even laten zitten en dan loslaten het schaap loopt meestal zelf weg.

honden page profiel jantienjantien 3 doggies

honden foto van jantien

Ik wist ook dat schapen niet op hun rug mogen liggen, maar vandaag heb ik dus geleerd dat je ze op de kont moet zetten!

Dat ga ik onthouden.

Ik ben eenmaal een heeeeeeel stuk omgelopen, omdat er een schaap ondersteboven lag. Friso en zijn vriendje moesten buiten het hek wachten. Toen ik eenmaal bij de schapen was aangekomen stonden ze ondertussen allemaal weer op de vier poten......;-).

honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest!goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Alaska's Finest!

Ooooow, wat zullen de jongens gedacht hebben: "Heeee, domme kiek! Laat ons nou! Dat kunnen wij veeeeeeel beter!!!!!"
(Ik heb dat nog nooit gezien, een schaap op z'n rug!!! Never ever. Weer iets bijgeleerd, ha!)

honden page profiel Anne-Wil (baasje van Juno)Anne-Wil (baasje van Juno) 3 doggies

honden foto van Anne-Wil (baasje van Juno)

hahaha arme huskies, die lustte wel een schaapje.
Volgende keer moeten ze toch maar zonder baas gaan jagen ;-)

honden page profiel SiberienneSiberienne

honden foto van Siberienne

" Hoe kun je het de heren aandoen? ;-)

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOu8E6QH7K9UUodjHxcshjOnG1D9IRIGy4GYKqdhIlED26dyxDVg

Goed van je Mireille! ;-) "


Briljant :-)

Mireille

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Schaap gered - honden teleurgesteld ;-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 2 12
^