Hoi Allemaal,
Misschien een rare vraag hoor, maar ik ben wel benieuwd wanneer jullie reutje of wanneer het normaal is voor een reutje zijn achterpootje op te trekken bij het plassen.
Toto is nu 8,5 maand maar zakt bij het plassen nog door zijn beide achterpootjes, wanneer zal dit veranderen naar een omhoog getrokken pootje?
Heel veel groetjes Renate en Toto
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wanneer ging jullie reutje plassen met zijn achterpootje opgetrokken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dat is heel verschillend.
Randy plast héél af en toe met z'n poot omhoog alleen meestal gaat hij een beetje door z'n achterbenen.
Ik zou me er niet druk om maken
Groetjes Ramona
Ik dacht rond de 9 maanden hoor !
De hond van collega heeft ook die leeftijd en plast ook nog maar net met een omhoog getrokken pootje
hi,
Ik weet het niet zeker maar volgens mij veranderd dit
tijdens de pubertijd.
dit ligt eraan per hond en per ras wanneer dit is dacht tussen de 5 maand tot een jaar.
Hero was rond de 7 maanden en Finn rond de 9 maanden maar die plast nu (1 jaar) nog steeds af en toe gehurkt.
Ik ken ook reuen die das met een jaar de poot op tilde.
Nog niets aan de hand hoor.
Timmy is nu 6,5 maanden en doet het nu zo'n 3 weken denk ik... Eerst soms en nu eigenlijk bij elk plasje... Maar hij is wel van een klein ras die sneller volwassen is dus misschien heeft het daar ook wel mee te maken...
Mexx met een maand of 8 voor de eerste keer, maar dat was eenmalig, de maanden erna gebeurde het af en toe wat vaker, maar hij plast nu nog geregeld met alle poten aan de grond.
ik heb een teef.
maar weet wel dat het bij iedere hond reu verschillend is, als de volwassenheid naderd gaat vanzelf die poot omhoog. en je geen zorgen maken als tie het jaar naderd en die poot gaat nog niet omhoog. heus het komt opeens. eerst onzeker en dan hup . tot vervelends toe, want ze gaan dan echt overal lekker tegen aan plassen, en dan moet jij weer zijn poot pakken en zeggen, nee hier niet.
komt vanzelf.
Bedankt voor jullie snelle reacties allemaal zeg!
Heb al wel een ding door, gaat vanzelf goed komen Vond het toch wel een beetje raar, klein ras en dan met 8,5 maand nog dat pootje niet omhoog.
Moet zeggen dat hij nu wel erg veel langs de kanten van het grasveld snuffelt hoor, en bijna aan elke boom moet geroken worden. Dus ik denk dat het toch wel een deze dagen/weken moet gebeuren.
Nou snap ik ook wel dat door je hurken veel makkelijker plassen is want je staat in goed evenwicht en kan alles mooi blijven zien
Groetjesss Renate
Spike was er vlot bij, maar ja de 1 is gewoon sneller dan de ander... De eerste keer was wel wankel...
Groetjes, Anita.
Bij ons ook heel verschillend. Raya begon daar met 8 maand mee. Deed het eerst alleen maar in het bos trouwens, daarna pas ook in de buurt hier.
Denk dat die eerst wilde oefenen om een goede indruk te maken in de buurt hahaha
Onze Saba deed het al met 9 weken.
Shyra weet ik niet die kwam met 5 en half maand bij ons en deed het toen ook al.
Groetjes Marianne
Geweldig oefenen in het bos
Ben benieuwd hoor, we wachten het maar af.
Groetjes Renate
Bij mijn reu was het pas rond de 10 maanden.
Ik dacht dat hij het niet meer zou gaan doen , had ik ook niet erg gevonden , want nu plast hij soms tegen zijn eigen voorpootje. kan niet zo goed mikken. hihihi
dus regelmatig krijgen zijn pootjes een extra wasbeurt.
mijn hondje was heel vroeg,, al rond de 5 maanden.. Ik ken ook honden die al 1 jaar zijn geweest en nog de poot neit optillen! is per hond heel verschillend!
groetjes Laura
Bo is nu bijna 15 maanden oud en het begint nu te komen. Af en toe de poot omhoog bij het plassen maar 9 van de 10 keer nog met de poten aan de grond.
Mijn reu vanaf hij 18 maanden was en dan ook alleen als er een loopse teef in de buurt is verder nu nog gewoon met beide benen aan de grond.
Mijn teefje trekt haar achterpoot al vanaf haar vijf maanden omhoog. ze wil zo hoog mogelijk plassen over de geur van een andere hond. Heel verschillend dus.
Bo met 6 maanden, maar alleen de rechter poot ging omhoog, na een paar weken links- en rechts en nu nog steeds plast hij soms in een keer, links rechts en staand
Ik had een shihi-tsu teefje en die ging op haar voorpoten staan met allebei de achterpoten in de lucht om zo hoog mogelijk te kunnen plassen , echt komisch om te zien. Ze zal wel denken , wat die reuen kunnen dat kan ik ook ,
Casper is nu bijna 14 maanden en plast nu denk ik een maand of 4 met zijn ene poot in de lucht. Dit heeft bij hem ook lang geduurd.
Nu ben ik er weleens wat minder blij mee overal tegen aan proberen te plassen maar ja.
liefs kim
Sire tilde zijn poot al op toen we hem kregen. Hij was toen 8 maanden. Af en toe plast hij wel gehurkt net hoe het hem uitkomt. Ik heb gehoord dat sommige reuen nooit hun poot optillen. Heerlijk lijkt mij dat.
Toen de bernersenne van de buren begon met zijn pootje optillen was dat zo schattig. Heel erg onhandig en wiebelig.
ons vinnyke die deed dat zo rond 7 a 8 maand maar zn broer die was pas 8 weken...wij geloofde ons eigen ogen niet...
Eigenlijk best grappig om te lezen zo allemaal.
En Nicole op 2 pootjes geweldig, ben benieuwd wat die reutjes in de buurt van haar gedacht hebben
Toto maakt echt nog geen enkele aanstalte om met pootje omhoog te plassen. Nou is het wel een Lui wammes dus misschien blijft het hier wel bij. Lekker makkelijk toch op de hurken
Ben weer benieuwd hoor
Groetjesssss
Hoi,
Onze Prince (7 maand) plast nog steeds gehurkt...vraag me ook af wanneer hij er aan begint
Groetjes
Bram vrij laat.. met 25 weken ofzo.
Alleen nu sinds een week, poept hij ook met zijn pootje omhoog.. Geen gezicht!!
Onze Sam was ongeveer 10 maanden. Ik had hier toen ook een onderwerp geopend omdat ik dacht dat het nooit zou komen! Nu doe hij meestal zijn poot omhoog, maar ik zie hem toch ook nog vaak door zijn knietjes gaan!
He Jeske,
Ik had inderdaad ook al wel gezocht naar dit topic maar kon er niks over vinden.
10 maanden, dat ga ik maar als richt tijd aanhouden denk ik.
Lieve groetjes
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wanneer ging jullie reutje plassen met zijn achterpootje opgetrokken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?