Hallo iedereen, ik ben Sam, een studente dierenzorg. Naar aanleiding van mijn bachelorproef doe ik een onderzoek naar de relatie tussen beweging en voorkomen van maagtorsie.
Er is vroeger reeds een enquête hieromtrent rondgestuurd geweest, maar helaas ontbrak er een belangrijke factor (de leeftijd) waardoor de enquête niet tot een sluitend resultaat is gekomen.
Hebt u een hond die te maken heeft gehad met een torsie/dilatatie, aarzal dan zeker niet om deel te nemen aan deze enquête.
Via deze weg probeer ik zoveel mogelijk mensen te bereiken die bereid zijn om mijn enquête in te vullen. Eens de resultaten gevormd zijn, worden jullie zeker op de hoogte gebracht.
U mag gerust de enquête doorsturen naar anderen. Hoe meer ingevulde enquêtes, hoe beter we de resulaten kunnen analyseren.
Via onderstaande link komt u terecht bij de enquête:
http://www.enquetemaken.be/toonenquete.php?id=129952
Mochten jullie nog vragen hebben dan kan je mij steeds bereiken op [email protected]
Alvast bedankt voor jullie tijd en steun!
Groetjes, Sam
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "enquête maagtorsie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Mijn hond heeft er (gelukkig) nooit last van gehad, hij regelt zijn voeding zelf.
Het ras is X-Maltheser (geen stamboom dus, en komt uit een asiel), hij heeft de hele dag eten en kan dus eten wanneer hij wil.
De slimme hond gaat altijd eten, wanneer hij thuis komt van een wandeling, tussendoor neemt hij wel een hapje, maar de "grote" maaltijden dus na de wandelingen.
Dit zal ongetwijfeld instinctief gedrag zijn.
Wat ik mis in de enquette, er staat 'hoeveel uur na zijn maaltijd kreeg de hond te maken met een maagtorosie',
volgens mij zou het handiger zijn als hier ook nog een : anders
knop bij kwam.
Zo zijn er ook honden die een torosie krijgen van sneeuw eten, en die door het leegeten van de ton voer toen je even niet oplette enz..
Danku voor u reactie, ik heb het direct aangepast in de enquête.
ik doe de enquette .....
ook nog een verwijzing naar een maagtorsie, vele honden krijgen snachts een maagtorsie, terwijl er geen sprake is van rennend gedrag.
heb het bekeken, maar het gaat dus erom dat je hond een maagtorsie gekregen heeft. hier niet aan de orde.
ik voer een keer per dag.
Beste mensen,
De enquêtes zijn stop gezet. Vanaf het moment dat de resultaten openbaar gemaakt mogen worden zal ik dit dan ook publiceren op het forum.
Bedankt voor jullie medewerking,
Groetjes Sam
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "enquête maagtorsie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?