Vers vlees deel 20 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Petra en de platsmoeltjesPetra en de platsmoeltjes 3 doggies

honden foto van Petra en de platsmoeltjes

@Cindy & Mellow

waarom kijk je niet eens op barfplaats. Tegenwoordig wordt er 1x in de 4 a 5 weken besteld bij Slagerij West en dat wordt dan geleverd in Swifterbant. Als ik het goed heb kom jij uit Lelystad toch? Je hoeft dan niet hele grote hoeveelheden af te nemen als je eens wat wilt proberen.

Mocht je ooit bestellen, als levering op woensdag of vrijdag is, kan ik het eventueel mee naar lelystad 's avonds nemen, hoef j ehet alleen maar af te halen op het hondensportpark, scheelt een ritje S'bant...

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 20 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel BinkBink 3 doggies

honden foto van Bink

..Ik heb al antw..

Vanmorgen en vanavond Tinlo konijn(750gr) met beetje Tinlo pancreas(50gr). Bink is weer bijna terug op zijn oude gewicht, je kan nog net de laatste twee ribben zien, dat is een goed gewicht toch?

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

@ Petra: Barfplaats heb ik wel op gekeken, maar vind het altijd lastig om te 'integreren' op een nieuw forum. Zal nog eens kijken vanavond. Jij doet dus ook mee aan die bestellingen begrijp ik? 

Kon toen wel aan een Kivo-lijntje mee doen, maar dat heb ik niet gedaan.
 
---

Mellow heeft vandaag de laatste halve rol Naturis hert. Vanaf morgen weer alleen maar Degomeat.

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet 3 doggies

honden foto van Nikki & Jet

Jet heeft vandaag Haaksbarf zalm. 

Moet even haar gewicht goed in de gaten houden. Nouja, meer haar lijn zeg maar. Ze weegt tegenwoordig bijna 6 kilo i.p.v. 5,5. Door de hydrotherapie heeft ze behoorlijk wat spieren gekweekt en ze begint nu wat magerder te worden.

honden page profiel DIESELDIESEL

honden foto van DIESEL

Het is vooruitgang Michelle! Hoe zit het met zijn bespiering?

honden page profiel DIESELDIESEL

honden foto van DIESEL

Hier trouwens tammenga Geit vandaag voor meneer.

3x raden hoe dat komt O-)

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

kan een hond vos eten???

honden page profiel Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest. 3 doggies

honden foto van Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.

" Hier trouwens tammenga Geit vandaag voor meneer.

3x raden hoe dat komt O-) "



1 je eet het zelf niet 2vriezer was overvol.3er zat een scheur in de verpakking.

groetjes Hein.

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Heeft Pim vos gegeten Manon? Of denk je dat? 
 
Als je een beetje een alleseter hebt... ;-) 
Mellow vond een keer een enorme rat langs de dijk. Ze ging op d'r knietjes voor het hekje, kop d'r half onder en trok deze vriend er onder vandaan:


Als ik haar haar gang had laten gaan had ze vast een poging gewaagd om 'm op te eten.

honden page profiel TZNTZN 3 doggies

Nou, hij is er dus gek op bleek net onderweg. En ik vroeg me dus inderdaad af of hij dat gewoon op kan eten en het dus ook 'gezond' is. Het is namelijk eenvoudig om aan te komen... (voor mij dan;-)).
Maar van een rat zou ik inderdaad niet zo blij wordenO-)

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Nee, dat mocht van mij ook niet. Die beesten hebben vaak allerlei ziektes volgens mij.  
Geloof wel dat ze enigszins teleurgesteld was toen ze 'm niet mocht opeten ;-)
En dan ga ik haar ook nog tergen door er even lekker op mijn gemak een foto van te maken ;-)

Ze mogen ook niet, arme beesten :-p

*ik mis meer smileys*

honden page profiel Tanja en  MikeTanja en Mike 3 doggies

honden foto van Tanja en  Mike

ha weet je wat mijn echtgenoot net zegt.....misschien moeten we maar een extra vriezer kopen alleen dit keer voor alleen onze spullen ;-))) en dan kan jij nog wat bestellen voor Mike ;-))

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Ik zou het doen Tanja, die arme hond heeft al zo weinig ;-) 

---

Voor mogen ligt er een halve rol geit compleet op het aanrecht. 
 
En misschien krijgt ze iets éxtra lekkers, het is tenslotte een beetje feest morgen.

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy « 3 doggies

honden foto van Chantal » Jessy «

Ik zou zelf geen vos willen voeren, hebben vossen niet last van hondsdolheid? Naast de wormen, teken en vlooien die ze bij zich dragen. Nee dank je O-)


Cindy, integreren op barfplaats is niet moeilijk. Je gooit gewoon een bericht in de verzamelgroep van flevoland dat je nieuw bent, blah blah, en tada je bent geïntegreerd O-) Voor je het weet heb je je eerste bestelling al geplaatst.


Jessy had vandaag wilde ganzennekken (waar ze dus ook jeuk van krijgt ;-)) met hazenlever, hertenvlees en een groentemuffin.
De laatste week met groentes, daarna zijn de groente op en die zitten dus dan ook niet meer in haar menu. Alleen nog pompoen muffins :-D Denk dat ik die 1 a 2x per week geef omdat ze dat zo lekker vind.

honden page profiel Petra en de platsmoeltjesPetra en de platsmoeltjes 3 doggies

honden foto van Petra en de platsmoeltjes

En als je eenmaal de eerste geplaatst hebt....dan volgen er automatisch meer.

Hier dus wel...durfde in het begin ook niet hoor, maar totdat er eendkarkassen in hetzelfde dorp werden aangeboden, ja dat durfde ik dan wel...

En sindsdien gaat bijna alles via BP...

@Cindy, je hebt trouwens ook een pb-tje van me....

@Chantal, wat zit er nu in pompen wat zo goed is? Ik lees dat er zoveel mensen pompoen geven, heb ooit gelezen dat het goed is voro iets, maar kan het niet terugvinden... Weet jij het soms?

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy « 3 doggies

honden foto van Chantal » Jessy «

Pompoen bevat veel vezels wat goed is voor de darmen, ook schijnt er iets in te zitten wat goed is voor de ogen en huid maar heb geen idee wat O-)

honden page profiel José • Rover José • Rover 3 doggies

honden foto van José • Rover

Ik moet ff ruimte creeën...

Ik heb nog voor een dag of 4 Lotgering lam-rund-paard, zodra die op is komt ie ook niet meer terug.
Vind het nog steeds apart... Hij kreeg weer rund en kip en meneer kreeg die oorinfectie??

Dat gedroogd kophuid die die krijgt als kluif, kreeg ie altijd al. Dat wordt zodanig gedroogd/verhit dat dat wel goed gaat?

Anyway, er ligt nu 72kg Lotgering wild in de vriezer en daar gaat nog 60kg Degomeat bijkomen. Lang leve staffelkortingen....
20kg lam, 20kg kangoeroe en 20kg geit voor €110...

Dan wordt het:
Ma: lam
Di: lg wild
Wo: kangoeroe
Do: lg wild
Vr: geit
Za: lamspens met eendennek
Zo: zalmlijven en/of zalmkop

In de tussentijd nog 10kg All Animal kwartel en All Animal Parelhoen opmaken.

Ander idee dat weer door mijn hoofd spookt...
Het weekend volledig omgooien door Wolfsblut Salmon Alaska te geven. Laatste tijd is ie misselijk na het eten van zalm en de pens met eendennekken zorgen ook voor wat borrelende darmen en buikpijn.
Zucht... ;-)
Sinds ie op dieet is en dus fors minder te eten krijgt is het weekendmenu hommeles...

honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ 3 doggies

honden foto van Kim, Roef, Casper+

Wow José 60 kilo voor 110 euro? Hoe doe je dat?

honden page profiel TZNTZN

Heb ook meteen 100kg besteld (waarvan 50 voor mij;-))20kg kalkoen, 20kg geit, 20kg haas, 20kg ree, 20kg kangoeroe voor 205 euro.
Dan kom je op een gemiddelde kiloprijs uit van 2 euro ;-)

honden page profiel Petra en de platsmoeltjesPetra en de platsmoeltjes 3 doggies

honden foto van Petra en de platsmoeltjes

Top, dank je!

Moet ik toch eens op zoek naar de pompoentjes...

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy « 3 doggies

honden foto van Chantal » Jessy «

Nou José je blijft zo wel bezig. Wat nou als je de pens en zalm niet achter elkaar geeft maar er een dagje tussen laat? Gaat het dan niet beter? 
Wel vervelend zeg ;-)

honden page profiel José • Rover José • Rover 3 doggies

honden foto van José • Rover

" Nou José je blijft zo wel bezig. Wat nou als je de pens en zalm niet achter elkaar geeft maar er een dagje tussen laat? Gaat het dan niet beter? 
Wel vervelend zeg ;-) "


Hij kreeg het altijd op deze manier.
Vind het gewoon raar... Voorlopig heb ik nog genoeg pens, nekken en zalm hoor, dus kijken of het beter gaat. Hij is natuurlijk van volledig barf naar meerendeel kvv gegaan. Wellicht dat ie weer moet wennen aan kleinere maaltijden?

honden page profiel Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest. 3 doggies

honden foto van Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.

" Gatverdamme Hein, viespeuk! ;-) "


Ja dat is waar maar jij schrijft altijd hoe smakelijk mellow die drollen eet dus dacht geef je een tip . Lobke krijgt morgen konijn en hert van tinlo had nog 2plukjes van elk liggen nadat mijn broer tweerollen had gesneden van elk hij zij ik heb wat over nou de rollen waren niet goed gesneden in 4inplaatd van5 dus zal de stukken moeten halveren en dan mengen vandaag heeft ze eend gegeten alles van tinlo heb ook makreei van tinlo maar wat is dat een smerig goedje zeg gelukkig is Lobke er weg van Vlaai dus niet .volgende keer snij ik mijn rollen zelf met de weegschaal er bij zet ik het gewicht op het label precies 2ons snijden is een utopie groeten Hein en Cindy binnenkort hoef je niet meer te ontdooien alleen prakken stampen met een pureestamper kan ook, sorry ben melig.

honden page profiel Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest. 3 doggies

honden foto van Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.

dubbel.

honden page profiel Tanja en  MikeTanja en Mike 3 doggies

honden foto van Tanja en  Mike

@ Cindy , gekke griet je kan toch gewoon wat dingen vragen op barfplaats? doe ik ook hoor ;-))
ben happy girl daar ;-)
en mocht je wat zien in zon lijntje kunnen we toch samen doen ofzo? wil het best halen hoor uit swifterbant

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Nou Hein, vooruit dan maar, omdat jij het bent. Maar toch nog steeds: viezerd! ;-) 
 
Ik krijg hier ook nooit precies twee gelijke helften hoor, met snijden, maar dat maakt niet zoveel uit. Of ze nou 500 gram krijgt of 475, dat luistert niet zo nauw.

Geit is ook plakkerig, vieze substantie. 

Vooralsnog ga ik niet meedoen aan grote bestellingen, gewoon omdat ik er de ruimte (nog) niet voor heb. 
Wil het zeker wel gaan doen, parttime barf-en ;-)

honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ 3 doggies

honden foto van Kim, Roef, Casper+

Casper heeft vorige week fazant gehad. Een klein pootje van 200 gram denk ik. Eerste dagen geen reactie. Yes dat gaat goed. Nu lijkt hij wel wat te krabben. Zou dit nog kunnen van de fazant? Of van t feit dat hij t warm heeft buiten in de zon? Hij lijkt langzaam zijn winterjas uit te trekken... En hijgt al na 20 minuten in de zon te zijn geweest...


Vandaag konijnkarkas met smuldier vlees.

honden page profiel Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco 3 doggies

honden foto van Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

Voor Sam en Satarin gisteren Koeien oren

honden page profiel DIESELDIESEL

honden foto van DIESEL

"


1 je eet het zelf niet 2vriezer was overvol.3er zat een scheur in de verpakking.

groetjes Hein. "


De derde keer had je het toch weer goed haha
O-) De deksel was helemaal verbrijzeld (schuld van vriendlief die de kratten stapelde in de vriezer)

honden page profiel Nikki & JetNikki & Jet 3 doggies

honden foto van Nikki & Jet

Tinlo konijn vandaag voor madame. Blijft 1 van d'r favorieten! ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vers vlees deel 20 - Vragen, informatie en kletsen over KVV, BARF en NRV." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 21 van 30 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 2122 23 24 25 26 27 28 29 30
Volgende forumvraag: 11 dagen oude pup eet KVV??!
^