http://www.bndestem.nl/regio/roosendaal/5466738/Als-een-moeder-voor-gevonden-katten.ece
Vind ik zo een lief verhaal.
Groetjes marianne
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zo lief" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zeker een lief verhaal!
Ik heb het op het Jeugdjournaal gezien.
Groetjes, Anita.
PS. hoe is het met je verkoudheid? Ik hoop al wat beter!
hoi Marianne
Ik zag het laatst volgens mij op hart van nederland.
Is inderdaad een heel lief verhaal. Jammer dat ze niet bij die man mogen blijven.
Liefs natascha
Ja dat dacht ik ook meteen Natascha, die horen dan eigenlijk bij de hond te blijven.
Gaat stuk beter gelukkig Anita, nu nies ik om de zoveel minuten wat de honden erg interessant vonden in het begin.Maar gelukkig stuk minder lamlendig.
Raya zit af en toe met zijn neus tegen mijn neus gedrukt en dan maar ruiken.Schijnbaar geeft verkouden zijn een gek geurtje of zo Echt heel maf.
Groetjes Marianne
Ja dat zeker.
Hij vangt ze met veel liefde op en dat is echt geweldig.En hij doet ze ook niet naar een opvang.En ook lief dat hij wel wil dat ze samen blijven.
Ach ja is ook menselijk gedacht misschien dat die hond en katten nu eigenlijk bij elkaar horen.
Groetjes marianne
jaaaaaaaaa ben ik het hellemaal mee eens.
hij is een echte dierenliefhebber en daar kunne veel mnsen een voorbeeld van neme van die man
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zo lief" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?