Wat zit ik met een rot gevoel.
Wij hebben onze honden onder gebracht bij een opvang met oud en nieuw. Quint is vreselijk gespannen en hier lijkt het wel oorlog met het vuurwerk. Dus besloten om onze honden onder te brengen, om stress te voorkomen.
We zijn wezen kijken bij een opvang zonder hokken. De eigenaar was wel wat vreemd (beetje stug), maar zijn vrouw erg aardig. Maar goed, het gaat om de honden en daar moeten ze goed voor zijn.
De honden hadden alle vrijheid en het zag er netjes uit. Onze honden kunnen daar hun energie kwijt en het ging goed met de rest van de honden. Dus ze konden met oud en nieuw komen. Ook doorgegeven hoe onze honden zijn met oud en nieuw, zodat ze op de hoogte waren. We hadden ook gereserveerd voor een week vakantie onder voorbehoud.
Gister de honden gebracht en doorgegeven dat Quint erg gespannen was/stress. later in de middag nog gebeld hoe het ging met ze. We kregen te horen dat het goed ging en ze lekker rond liepen. Alleen zaten ze aan de riem (alle honden) met uitlaten. Dat ze een grote weiland hebben en omheind. We vonden dat wat vreemd, waarom aan de lijn??? Quint met haar stress/ superdruk en dan aan de lijn lopen. Mmmmm...
Vandaag de honden opgehaald. We kregen meteen commentaar dat we vergeten waren te bellen met ophalen. Oeps vergeten, onze excuses. Toen we vroegen hoe het was gegaan, begon hij meteen te klagen. Quint had zoooooo geblaft als ze iets hoorde(vuurwerk). Dat ik had begrepen dat vuurwerk daar amper te horen was. Wat doffe klappen in de verte. Maar daar reageert Quint niet op. Het is een boederij en ligt wel wat afgelegen. Naast deze pension heb je nog 2 woonboerderijen.
Ook had Quint zo getrokken aan de lijn en zelfs kapot getrokken. Kortom hij kon dit niet hebben en blaffen was niet toegestaan, hij had ook buren, blablabla.. Niks was goed en hij moest nog bekijken of ze wel konden komen met vakantie. Klantvriendelijkheid kent hij niet, begroeten ons niet/ niet even de beste wensen of zo. heel respectloos. Ik zag dat hij zich giga geirriteerd had aan Quintje en dat doet mij veel pijn.
De honden waren gelukkig niet angstig, maar Quint was zo hyper. In de auto hadden we de tranen in onze ogen staan, deze man mag niet met honden werken. Gelukkig zijn ze thuis en liggen lekker op de bank. Quint en Bo gaan daar nooit meer naar toe.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ramp...hondenpension. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
BAH wat vreselijk...!!
Als je met honden werkt,ja,zullen ze wel eens blaffen toch. En ja,sommige honden zullen aan de lijn trekken. Je weet waar je aan begint toch?
Waarom zocht je juist een pension zonder hokken?
Ik zocht eigenlijk een goede hondenpension. Via een buurman kwam ik aan dit adres. Zijn vader brengt zijn hond daar. Het klonk allemaal goed en vandaar dat we gingen kijken. Onze honden reageerde daar goed, spelen en vrij rennen. We waren er ook bij hoe het ging. Ik wilde niet dat mijn honden met anderen honden in een hok terecht zou komen. Lieft gewoon samen in een hok of deze optie.
Ja honden blaffen inderdaad. Als ze dat al niet mogen doen.... Maar hij heeft buren en dat kon allemaal niet....maar wel 40 honden nemen met oud en nieuw.
Het was gewoon onbeschoft hoe hij ons te woord stond en die chagarijnige kop naar onze Quint en Bo. Bah wat een vreselijke vent.
Ik vind het juist fijn dat vito een eige hok heeft in het pension waar hij heen gaat. Anders pakt hij zijn rust niet.
Hopelijk kun je een ander goed pension vinden,ookal zal je nu wat argwaan hebben..je wilt toch het best he.
Eum...qua riem??In het pension waar ik Sasja altijd deed laten logeren (nu niet meer ivm dat ik verhuisd ben) lieten ze de honden ook altijd uit aan de riem om ze mee te nemen naar het zeer grote losloopveld.
Dus die riem was alleen nodig van naar het veld en weer terug van het veld.
Op het veld liepen ze lekker los...zonder riem.
Maar als ik het verder zo lees, zou ik er ook niet tevreden mee zijn.
Je hebt verteld hoe je honden zijn..en hij vond het goed.
Dat hij dan aankomt dat hij ook rekening moet houden met zijn buren, laat mij een belletje rinkelen waarbij ik me afvraag of hij dit wel officieel doet...
Heeft hij wel de benodigde diploma's??? Om een hondenkennel te kunnen runnen...en heeft hij uberhoudt wel toestemming van de gemeente??
Ik ben wel blij dat jullie honden weer veilig en wel op de bank kunnen snurken.
Ze moesten gister allemaal aan de riem lopen op hun eigen omheinde grond. De reden was vuurwerk. Dat ze vertelde dat er amper vuurwerk knallen te horen waren!!
De honden kunnen niet weglopen, het is super goed afgezet.
Quint die al paniekerig was en druk, moet dan netjes aan de lijn lopen. Nou een Flatcoated moet rennen en zijn energie kwijt kunnen. Ze hebben gister niet los gelopen. In mijn ogen meer frustratie en vooral als een chagaringe vent dan ook nog de riem vast heeft.
We brengen onze honden liever niet weg, als we dat doen zijn we super kritisch. Dus heb ook op hun site gekeken en zag dat de eigenaresse papieren had. Hij had een cursus gedaan bij Martin Gaus. Ze zijn ook een erkend leerbedrijf.
Nu zijn ze bekaf en er zit geen pit meer in.
Vandaag mochten ze wel los lopen. Maar het lijkt wel of ze geen rust hebben gehad.
Dus misschien wel beter een hondenpension met hok.
Oeis, dan denk je dat ze goed zitten en kom je zoiets tegen
Maar ik ben zeker dat er best wel opvang (zonder hokken) is waar het wel goed is.
Kan begrijpen dat je je dit aantrekt, hopelijk zijn je twee dotten snel terug de oude !!
Buiten het feit dat ik niet begrijp waarom deze man met honden werkt, vraag ik me af waarom je je honden in zo'n stressvolle periode (ze worden al dagen gek van het vuurwerk) je honden bij volstrekt onbekenden brengt. Voor het eerst zonder baasjes naar een pension is al stressvol en dan zeker als je de dagen ervoor als hond zijnde al doodsbang bent geweest door al het vuurwerk. Het is geen kritiek, maar ik ben benieuwd waarom je deze keuze heb gemaakt.
En die kerel met die opvang, waar zit die? (Plaats, regio).
Maar ik vroeg het aan TS. Ik kan niet alle topics op HP bijhouden natuurlijk. En ik geloof niet dat TS het erg vindt dat ik het vraag. Daar is het toch een forum voor?
Ik zie het zeker niet als kritiek en je heb zeker een punt.
De afgelopen jaren wordt er steeds meer geknald bij ons en dat houdt erg lang aan. Quint is niet meer te houden op zo avond en we krijgen haar niet meer rustig.
We hebben van alles geprobeerd:
Eten geven/ lekker bot/ massage/ spelletje. Maar haar angst wordt erger. Dus wij dachten in het belang van Quint en Bo, om ze naar een goede plek te bregen. We zijn er pas wezen kijken en we zagen dat het goed ging. Toen we weg gingen, kregen we de honden bijna niet mee. Dus dat was voor mij de doorslag.
Als ik had geweten dat het allemaal zo ging gister, waren ze er nooit naar toe gegaan. Je geeft men het vertouwen om goed op je hond te passen.
Het zit in Dreumel Gelderland.
Oh, dat is ver weg. Ik vroeg me af of het misschien een gezin was waar ik mijn hond een keer een avond heb gebracht, want daar was ik toen op het eerste oog tevreden over, maar dat was in Wassenaar.
Misschien is het voor volgend jaar voor jullie een optie om een huisje te boeken op een vuurwerkvrij vakantiepark. Dan kan je er misschien zelfs een weekje vakantie van maken zodat ze helemaal geen vuurwerkgeluiden horen.
Natuurlijk blaft een hond, hij kan tenslotte niet zingen.... en dat heeft een hondenpnesion
Dat betreft kan ik wel janken.
Als ik zag hoe hyper Quint was toen we haar meenamen en hoe veel dorst beide wel niet hadden.
Hoe durft die kerel nog te twijfelen bij onze honden.
Beide onderdanig en zo lief. Ik kon hem wel voor zijn kop slaan. Maar ik was zo overdonderd.
Ik had er al zo slecht van geslapen.
Mijn idee...Stuur een mail of anders een brief.
Zo een waarin je toch even correct en concreet kunt verwoorden hoe jij het terughalen van je honden, en het daarbij geleverde commentaar op jouw Quint hebt ervaren.
Misschien denk je: 'wat heb ik daar nu aan'
Maar ik geloof dat zo iets enorm kan opluchten!
ik vind het wel een rare man.
Je zegt dat de honden extreem veel dorst hadden bij thuis komst. Maar al mijn honden drinken als ze van huis zijn alleen het brood nodige... Vaak zelfs niks, en dat is lastig als je lang van huis bent.
En dan bij thuis komst drinken ze. Ook als wij niet thuis zijn drinken ze ook niks.
Suzan.. Daar heb je gelijk in.
Ik zat er al aan te denken om hun te mailen, sowieso om de week af te zeggen met onze vakantie.
We hadden een week gereserveerd onder voorbehoud. Die gaat natuurlijk niet meer door.
Ik wou ook in de mail onze redenen aangeven en ervaring.
Wat betreft vakantie, dan maar niet naar Kroatië.
Gewoon weer lekker naar Limburg met de doggies.
Goed zo!
Als je dan toch die logeerweek cancelt... doe dan meteen even je verhaal!
Niet met allerlei verwijten of wat, maar gewoon hoe het alles op jouw overkwam, en met welk een 'naar' gevoel je bent blijven zitten.
Wellicht krijg je nooit een reactie terug, maar je hebt dan wel even je zegje gedaan!
Weet zeker dat het je oplucht!
Ai, ik snap dat je hier helemaal niet blij van bent geworden.
En wat een vreemde man, ik bedoel je had toch duidelijk aangegeven dat Quint gestressed was..
Ik zou ook je gedachten over zijn handelen in je mail zetten al is het alleen voor je eigen gemoedsrust.
Quint en Bo zijn net wakker. De dames hadden hun rust echt nodig.
Vannacht was Quint wel aan het piepen. Dus even bij haar gezeten en gelukkig ging ze vrij snel weer slapen.
Ik ga met mijn man overleggen wat we in de mail neerzetten. Nu is het nog te vroeg om te mailen. De emotie zit nog te hoog.Maar een mail krijgen zij sowieso.
We gaan zo lekker wandelen met de honden en ze worden extra verwend vandaag. Gelukkig hebben ze net gespeeld samen en zijn ze weer meer de oude.
Dank je wel voor jullie berichten en advies.
Helemaal goed en succes.Zo iets moet je inderdaad niet doen als het nog te hoog.
Eerst even de boosheid laten laten wegebben en dan kunnen jullie op een gegeven moment op correcte wijze duidelijk maken hoe teleurstellend jullie dit alles hebben ervaren en wat jullie gevoel en mening hierbij is.
Nu eerst maar lekker van jullie honden genieten
Erg dat dit gebeurd is. Hopelijk kan Quint het allemaal verwerken. Als je van te voren moet bellen of je je hond kunt ophalen, is dat vreemd. Om te zien hoe ze hun opvang runnen, zou je juist binnen moeten kunnen lopen, door de dag heen, zonder dat je je komst aankondigt. Als je belt kunnen ze zich voorbereiden dat je komt.De meeste hondenopvangadressen hebben kennels en ze laten de honden ook vaak aan hun lot over en dat is erg, omdat ze juist voor rust naar de opvang gaan.Ze laten de honden meestal allemaal gelijktijdig los en er wordt ook niet gekeken of ze wel met elkaar samen kunnen. Vechtpartijen gebeuren op een hondenopvang geregeld, omdat ze niet genoeg aandacht aan de honden geven, of misschien zelfs geen verstand hebben van lichaamstaal en signalen van honden. Als je een bordje op de deur hebt staan met hondenopvang, is dat geen garantie of ze wel goed met honden omgaan. Het moet meteen goed voelen. Was de kennis die je dit adres heeft gegeven wel tevreden over de opvang ?
We mochten alleen een keer naar binnen bij de kennismaking. Toen heeft hij ons een rondleiding gegeven. De eerste kennismaking moest ik al wennen aan hem, beetje een stugge man. Wij vond het belangrijker hoe onze honden daar waren en ik zag dat ze lekker konden rennen en het leuk vonden. Dat gaf de doorslag. Maar we waren er toen ook bij.
Gister moesten we voor een gesloten hek wachten en kregen we de honden mee. De overdracht en betaling ging via een groot hek. Dat vond ik al wat onpersoonlijk.
Het is dat wij wilde weten hoe het was gegaan. Hij was nog steeds aan het mekkeren dat we niet gebeld hadden. Toen begon hij te klagen. Geen hallo kon er af/ niet even de beste wensen. Hij had het alleen over Quint en niet over Bo. We waren overrommeld door zijn reactie.
Ik realiseer me ook dat ik hem nog geen hond heb zien aaien. Zijn vrouw is wel erg vriendelijk en gek met honden.
Die kennis is erg tevreden. Die brengt zijn hond alleen met vakantie daar naar toe.
Ja het is erg en onze honden kunnen het ons niet vertellen nadien hé.
Normaal kan je merken aan hun gedrag als ge er weer naartoe gaat of ze er graag waren of niet.
Onze lassie vroeger kwispelde als we haar afgaven aan de mevrouw vh pension (kleinschalig)
In jouw geval doe je best met het zoveel mogelijk rond te vertellen, zodat de mensen gewaarschuwd zijn.
Ik zal zeker dit pension afraden bij mensen.
Wie het horen wil, zal ik het verhaal vertellen.
Achteraf schiet het één en ander nog binnen.
Dat Quint een riem kapot getrokken heeft, dan moet die eigenaar ook behoorlijk weerstand hebben geboden aan zo riem. Wat doe je zo hond aan.
Gelukkig gaat het met beide dames ook weer goed.
Maar ze zijn dan ook goed verwend vandaag.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ramp...hondenpension. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?