Hoi,
Ik heb even een vraagje namens het baasje van Luna .
Luna is een kruising van een shih tzu?? yorkshire?? (ben niet zo'n kei in deze hondenrassen te herkennen ). Maar haar vacht is niet echt heel mooi glanzend. D'r koppie is nog wel glanzend maar op de rug is het best dof. Hoe kan het baasje dit nu het best weer mooi glanzend krijgen?? (in mijn profiel staan nog een paar foto's van haar)
Vermoed dat een gedeelte ook wel aan het voer zal liggen maar Luna is echt een rampenplan met eten. Toen ze haar vorig jaar had overgenomen scheen ze alleen frolic te eten maar zelfs dat gaat er nu niet meer in. Wat ze nu precies krijgt weet ik niet, iig brokjes maar ook daar moet ze weinig van weten en eet maar erg weinig. Ze is verder wel gezond voor zover ik weet (al dacht het baasje dat ze doof was.... totdat ik zomaar ineens hard in mijn handen klapte oei wat verschoot Luna toch ).
Groetjes Elvira
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "conditie vacht verbeteren??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hey,
Een eenvoudige tip die ik hoorde om jouw hond een mooie glanzende vacht te geven is simpelweg wat koffie over zijn droogvoer te doen!!
Lust ze kvv?? Dat eten veel honden wel (je hebt verschillende smaken zelfs), en is ook super voor de vacht.
Evt een rauw eitje in de week over het voer.
Hoi,
Koffie over de brokken?? wie weet, koffie lust ze wel mogelijk eet ze dan d'r brokken ook wat beter
En het kvv ja lijkt me ook beter maar ik weet niet of ik het baasje daaraan krijg, heb het zelf voor Loekie dus kan wel wat geven om te zien of ze het lust... En rauw ei...zal maar niks tegen Loekie zeggen nu want anders komt ze kwijlend naast me staan
Groetjes Elvira
Ik denk dat als het baasje wil dat de vacht gaat glanzen, dat ze toch op vers voer of KVV moet overstappen hoor. Van slecht voer kun je gewoon een doffe vacht krijgen. En ook van castratie.
Rauw ei helpt inderdaad ook voor de vacht en natuurlijk regelmatig borstelen.
bbrrr frolic en koffie ...dat is het meest rampzalige voor een hond
lijkt me beter om een goede brok te nemen zoals orijen , natural health etc
maar nog beter om het hondje vers te voeren
carnibest en haaksbarf bv ...haaksbarf heeft bv zalm ook erg goed voor het vachtje
ben het helemaal met je eens Reny, koffie en frolic, jakkes!
Een hoogwaardige natuurlijke brok voeren.
Lust ze het niet, giet wat heet water erover, dan komt het aroma meer vrij!
Ik heb ook een miemel met eten.
Maar met een beetje heet water erover eet ie zijn bakkie helemaal leeg
Of idd. vers geven.
Hier krijgen ze 5 dagen brok, 2 dagen vers vlees!
Groetjes Debbie
Tja, koffie zou ik mijn hond ook niet geven en frolic heb ik alleen in huis als beloningsbrokje (en het zelfs daarvoor lange tijd niet gegeven).
Kga mijn best maar eens doen voor kvv of wat farmfood meegeven.
Bedankt iig!!
Groetjes Elvira
Hoi,
Ik ken iemand die schapenvet aan zijn honden geeft. Dit zijn hele kleine vierkante blokjes die je als snoepje geeft, of door z'n eten kan doen.
Ze krijgen er een mooie glanzende vacht van en er zijn verschillende soorten te krijgen
Hoop dat je hier iets aan hebt
Groetjes,
Corina
Mijn hond krijgt royal canin giant adult en daarnaast een blokje schapenvet of soms een theelepeltje zalmolie over zijn brok helpt prima en je hoeft echty niet persé over op versvoer om een hond een glanzende vacht te laten krijgen de ene hond doet t goed op brok de ander op vers, maar als je brok geeft kijk danwel of je hond het er goed op doet, niet te veel ontlasting en dergelijke en ind e winkels zijn van biofood schapenvet bonbons tekoop ze zijn er in meerdere varianten.
ik gaf schapenvet om een doffe stugge vacht zacht en glanzend te krijgen en dat werkte.
Schapenvet inderdaad
Echt het proberen waard.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "conditie vacht verbeteren??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?