Akita echt zo trouw??

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van Aleida R.I.P. Viktor 04-04-97 * 20-01-2012

Onlangs heb ik een film op tv gezien over een Akita die wel 9 jaar heeft zitten wachten bij een station op z'n baasje die inmiddels was overleden. Dit was een waar gebeurd verhaal en vroeg me af of dit ras echt zo trouw is en niets van vreemden moet hebben?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Akita echt zo trouw??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel JacinthaJacintha 3 doggies

honden foto van Jacintha

er gaat niks tussen een band van hond en baas dat is niet te beschrijven.

honden page profiel SophieSophie 3 doggies

honden foto van Sophie

Hachi??!! :-D

honden foto van Aleida R.I.P. Viktor 04-04-97 * 20-01-2012

" Hachi??!! :-D "


Ja idd....het was een schitterende film waar ik echt af en toe van moest huilen

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers 3 doggies

honden foto van Patricia & de Musketiers

Dit ras is echt heel trouw! Maar als je ze goed socialiseert zijn ze vriendelijk naar vreemden en anderen honden. Anders zijn ze echt heel baas gericht en eenkennig naar hun ras toe.

honden page profiel .. 3 doggies

honden foto van .

tja of dit echt akita gebonden is denk ik niet perse ... Het ligt aan de relatie tussen baas en hond


Maar Hatchi is een onwijs mooie film ;-)

honden page profiel Eefje • YunaEefje • Yuna

honden foto van Eefje • Yuna

Toevallig heb ik hem vanmiddag voor het eerst gekeken.
Ik moet nooit huilen bij films, en dacht op het begin ook dat het wel mee zal vallen...
not

honden page profiel SophieSophie

honden foto van Sophie

Ja echt een tranentrekker :-) maar wel heel mooi!

honden page profiel NinaNina

honden foto van Nina

Heb deze film gekregen en meer dan een jaar in de kast laten liggen omdat ik het niet aan kon te kijken na de achterkant te hebben gelezen met in het kort het verhaal.
Op een regenachtige dag met man en kind toch opgezet en oooh janken janken...
Ik keek schuin stiekem opzij naar mijn stoere kerel en nog stoerdere zoon en zag daar uit rode oogjes de tranen biggelen langs hun snotterende neuzen.
Oef echt een zware film maar wel prachtig te zien hoe deze Akita inu het naar waar gebeurde verhaal neerzet naast Richard Gere waar ik altijd zeer van gecharmeerd ben;-), echter in deze film was de Hond werkelijk de hoofdrolspeler met Richard ernaast.
En ja Akita's zijn bijzonder trouw en zeer gehecht aan vaak 1 baasje en geen allemansvrienden meestal.

honden page profiel Loes, baasje van Rori & RaicoLoes, baasje van Rori & Raico

honden foto van Loes, baasje van Rori & Raico

mooie film
maar ligt indd heel erg aan de baas hond relatie denk ik

honden page profiel --

honden foto van -

gebeurd bij heel veel, niet alleen de akitakijk maar es op google, heel veel honden die aan het graf ligt bij hun overleden baasje :'(

ik vond het wel knap van mezelf dat ik niet huilde bij hachi ;-)
ik zat wel bijna te huilen, maar ik zei steeds tegen mezelf: het is maar een film.... het is maar een film...
en dan niet nadenken dat dit echt is gebeurd

honden page profiel Janneke-TannekeJanneke-Tanneke

honden foto van Janneke-Tanneke

Mooie film he?! Kijk hem elk jaar  met mijn leerlingen,(middelbare school) vanwege de bijzondere band.. :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Akita echt zo trouw??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^