Geficseert

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel AnnemiekAnnemiek

honden foto van Annemiek

Ik wil jullie even wat voorleggen. Vanochtend tijdens de wandeling kwam ik vrienden tegen en we kletsten even. Nero was enthousiast maar naar een ferm 'laag' bleef hij netjes zitten.
Nou hebben zij een kitten, nogal fel en voor de duvel niet bang ;-)
En die kwam dus aangeslopen en ging op een afstandje voor Nero zitten.
Ik zie Nero van kleurverschieten ( Bij opwinding worden de roze gedeeltes van zijn kop nòg roder )
En begint als een dolle aan de riem te trekken. Hij heeft geen kwaad in de zin, wil er alleen naar toe. De kitten blijft echter gewoon zitten, al blazend.
Ik heb altijd voertjes bij me. Maar al houd ik een hele leverworst voor zijn neus, meneer staart alleen naar de poes.
En dan hangt er zo'n 35 kilo aan de riem...  zie dan maar eens door te lopen ;-)
Hoe krijg ik zijn aandacht weer terug ? 
We beginnen as zaterdag aan de derde hondentraining ( de jongehonden cursus ), maar wilde het ook vragen hier op het forum.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Geficseert" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel EstherEsther

honden foto van Esther

In mijn ogen was je al te laat. Nero gaf al aan dat hij enthousiast was en jij moest al alle zeilen bijzetten om hem te laten zitten want dit moest met een ferme laag.
Daarna kwam de kat en dit was de druppel, hij werd roder dan rood zeg je en dan had je eerder moeten ingrijpen. Zelf zou ik de halsband vastpakken en tussen de hond en kat gaan instaan en hem evt. zo uit de modus te krijgen.

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

je kan op dat moment je hond goed lezen, hij verkleurt schrijf je. :-D


ja had direkt om kunnen draaien, weglopen van de kat. nu laat je de hond zitten, de kat daagt uit door te blazen, en jouw hond gaat als een dolle tekeer.

niet meer zover laten komen, je beloont nu je hond, voorkom dat voortaan, zodra je ziet dat het uit de hand gaat lopen, dan omdraaien, en weg van dat kattengespuis. :-D

honden page profiel PawsPaws

honden foto van Paws

Gefixeerd

honden page profiel AnnemiekAnnemiek

honden foto van Annemiek

Ik had hem laten zitten omdat ik stond te praten, maar idd.. De volgende keer gewoon omdraaien en doorlopen. 
Dank jullie wel, voor het meedenken ':-)

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

Annemiek, het is ook wel eens heel moeilijk hoor, hier is Bamse ook een rebel geweest wat katten betreft, op een gegeven moment gaat dat over, zeker als je het niet beloont, dan is de lol eraf.

en als je staat te praten, is het ook best moeilijk om je dan om te draaien en weg te lopen, hahaha, of degene snel zeggen, ga je mee ? hahaha

best moeilijk hoor, maar zo beloont het niet als de hond eigenlijk naar de kat wilt , en jij hem afleid door je om te draaien, en wat je zegt een leverworst voor zijn neus houden ? hihi, de kat is even belangrijker he. haha :-D

Anita van Floris en Senna (Gast)

En een kat in je binnenzak, om hem weer af te leiden. Nee grapje. Die 2 van mij zijn opgegroeit met 2 katten maar iedere kat buiten moeten ze achteraan, vooral die van de buren 5 huizen verderop die loopt ze altijd uit te dagen gaat zelfs op mijn balkon voor de schuifpui zitten.

Als ik hem ergens zie zitten ga ik er met een grote boog omheen maar helaas zit hij meestal omder een auto verstopt en Floris en Senna zien dat natuurlijk en ik niet, dan wordt je dus even gelanceerd door de straat en dan gewoon stevig doorlopen gelukkig is de kat dan 5 meter verder al niet meer interessant.

honden page profiel AnnemiekAnnemiek

honden foto van Annemiek

Ik weet het.. geen topic beginnen voor de koffie 's morgens, ;-)  Gefixeerd dan maar ( grijns )

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

we wisten wat je bedoelde ANNEMIEK...... :-D :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Geficseert" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Hoe doen jullie dat ??
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^