Labrador pup

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Anoniem (Gast)

Goededag! 

Ik heb een labrador pup van bijna twaalf weken.
Snachts is ze hartstikke zindelijk en ligt ze heerlijk te slapen in haar bench.
Maar overdag laten we haar om de 30 minuten uit en doet ze altijd een plasje. Maar vaakmook een "nep plasje" dat ze maar een mini beetje plast. Toch tussen die 30 minuten binnen plast ze minimaal 1 x in hetzelfde hoekje. We straffen dit niet maar proberen haar optijd alsnog buiten te zetten en anders te negeren en uit het zicht van mijn pup op te ruimen. Wat kunnen wij nog meer doen? Voor de rest is ze helemaal super en heeft ze onze harten verovert. ( de dierenarts zegt dat het geen blaasontsteking is) 
Groetjes een hondenliefhebber

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Labrador pup" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Anne-Wil (baasje van Juno)Anne-Wil (baasje van Juno)

honden foto van Anne-Wil (baasje van Juno)

Heb je het 'plashoekje' goed schoongemaakt? Misschien dat de geur is blijven hangen en haar aanspoort het gedrag te herhalen? Verder zou ik proberen te analyseren wanneer ze binnen plast. Na spel? Na opwinding? En haar extra goed in de gaten houden als ze richting deze hoek gaat, misschien dan voor de zekerheid even mee nemen naar buiten.
Belonen jullie haar wel goed als ze buiten haar plasje doet?

Anoniem (Gast)

Het plas hoekje maak ik iedere keer grondig schoon, en als ze buiten plast belonen we haar uitbundig met stem, aanraking en een brokje van haar voer. Ikndenk dat hier misschien het nep plassen vandaan komt

honden page profiel antjexantjex

honden foto van antjex

Waar maak je het mee schoon?
Ik heb ook wel eens gehoord/gelezen dat chemische schoonmaakmiddelen de urinegeur alleen maar versterken en honden des te meer de behoefte hebben om op dat zelfde plekje te plassen.

honden page profiel Mimi Mimi

honden foto van Mimi

Dat zou heel goed kunnen. Ik ken veel pups die een voertje krijgen na het plassen en vervolgens net doen of ze plassen om daarna het voertje te krijgen.

Je pup is nog jong, het voertje zou ik gewoon weg laten en prijzen met de stem. Ze kunnen nog wel tot een maand of vijf in huis plassen.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Labrador pup" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Ken je dit?
^