gele pup
HondenForum
> Archief
> gele pup
Nou ik denk dat de dierenarts niet gek is en wat Klaas zegt hij is levendig en eet goed dus denk ook geen zorgen maken als het zo goed gaat en dan hoef je niet onnodig je portomonaie open te trekken. Wel als er verandering in komt. Ik heb dit ook wel eens bij kittens gezien die net geboren waaren door de druk van het persen van de moeder loost de pup meconium en hoeft hij er niets van te hebben binnengekregen te hebben.
Helaas, dit onderwerp staat op slot.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gele pup" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
![honden foto honden foto van D](/foto/profiel/19445.jpg)
"
Dit is natuurlijk heel wat anders. Ik ben met mijn 1e nest ook 3x voordat ze geent werden bij de DA geweest, maar dit kon ook niet anders ivm de Herpes in dat nest.
Wel hebben wij toen gevraagd of de overige pups in een ruimte konden verblijven waar geen andere honden dagelijks komen.
Maar bij een DA is de kans op een besmetting van het een of ander 100x groter dan in je eigen huis, met je eigen honden.
Vandaar dat je altijd eerst de DA naar je huis laat komen en pas naar de DA gaat als de pup een beetje betere weerstand hebben en geent moeten worden.
Het kost een beetje meer, maar dat moet je voor het nest over hebben, als dat niet kan had men niet aan een nest moeten beginnen. "
Klopt, je hebt gelijk. Maar ik dacht, ik zet even neer wat ik heb meegemaakt. Ik liet hem uiteraard verder altijd naar huis komen hoor!
Mijn DA kwam wanneer het nodig was en soms kwam hij ook even kijken of alles in orde was, zomaar. Kostte niet eens wat extra's. Het was zo'n goede DA, het was echt jammer dat hij toen ging verhuizen naar een heel andere gedeelte van het land. Ik moet zeggen dat ik nooit meer zo'n goede gehad heb als hij. Je kon bij hem echt merken dat het een roeping was, echt geweldig.
Misschien kan klaas nog even kan vermelden hoe het met de pup gaat.
Ik ben erg benieuwd of het is afgenomen.
" Misschien kan klaas nog even kan vermelden hoe het met de pup gaat.
Ik ben erg benieuwd of het is afgenomen. "
Ik ben ook heel erg benieuwd
Verwacht geen antwoord, dit zal niet gegeven worden.
Huh dit heb ik nog nooit gezien!
Dit heb ik ook nog nooit eerder gezien. Ik ben wel heel benieuwd hoe het nu gaat? Zou het graag een beetje volgen..
![honden foto honden foto van Nadine](/foto/profiel/21518.jpg)
" Veronique,
Ooit bij een nest bouviers het volgende meegemaakt: De laatste pup die er niet absoluut niet uit wilde, een keizersnede moest worden gedaan. Ik moest dus met alle pasgeboren pups en moeder naar de kliniek toe.
Het was midden in de nacht, en jeetje............dat was wat!!
De pups moesten absoluut mee, mochten niet thuis blijven zonder moeder.
Wat ik wel heel mooi vond is dat ik bij de keizersnede mocht zijn. Weet ik gelijk hoe het er van binnen uit ziet en hoe een baarmoeder van een hond eruit ziet. Ik vond dat een geweldige ervaring!
Dus er zijn uitzonderingen!!
(Vandaar dat ik het aanraadde. Nu is dit al wat jaren geleden en weet ik niet hoe ze dit nu oplossen, maar toen werd het zo gedaan.) "
Bij mijn eerste nestje wist de dierenarts niet zeker of mijn teefje leeg was.
Er moest een echo, pups bleven bij mij thuis in een mandje onder de lamp en mijn man, reed midden in de nacht met het teefje naar de dierenarts met een leeg mandje en doeken.
Pups pasgeboren bleven thuis !!!!
Ik ben alleen zelf geweest toen er 1 een longonsteking had.
Dierenarts komt snachts tijdens bevalling, en als ze geboren zijn om de pups na te kijken en de mams haar spuit te geven.
En ook dat was altijd snachts.
Bij ons wisten we het zeker, want we voelde de pup en het enige wat overbleef wat een keizersnede. De pup was al overleden. De puppies die al geboren waren, mochten echter niet alleen thuisblijven en moesten bij de moeder in de buurt blijven. Het is al heel lang geleden hoor, maar ik weet nog wel dat het voor de moeder ook beter was, dat zij na de operatie ook gelijk haar kindjes weer kon ruiken en likken.
De dierenarts van ons kwam altijd langs, het maakte niet uit hoe en wat, of waarom. Dat schreef ik al eerder in een berichtje van mij. Zo'n goede DA heb ik eigenlijk nooit meer gehad.
Maar goed, het gaat om de ts en die laat jammer genoeg, niets meer van zich horen. en we willen zo graag weten hoe het met het pupje gaat!!
Helaas, dit onderwerp staat op slot.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gele pup" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken