Hallo allemaal,
Volgens mij zit ik in de verkeerde rubriek.
Mijn met pup ga ik naar puppycursus. Daar zit ook een reutje die de meeste tijd met zijn penis buiten de schacht hangt. Net zoals je bij paarden ziet.
Het is een beetje een rare vraag maar ik vroeg me af of dit normaal is. Komt het vaker voor?
Inmiddels hebben we de zesde hond, allemaal teefjes en dit weet ik dus niet.
Ik ben eigenlijk wel heel benieuwd naar het antwoord en aan de andere kant vind ik ook weer een wat stomme vraag. Op internet ben ik al eens wezen googlen en kom het antwoord niet tegen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Reu penis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Santa heeft het soms, het is al minder geworden, heeft hier vaak te maken met opwinding, niet seksueel, maar dat hij druk is, of er gebeurt veel om hem heen.
En als hij diep naar achter op z'n kont zit, schuift ie er weleens uit.
hehehe herkenbaar bij opwinding, en kan erg vervelend zijn als je net een prachtige foto wil maken en ze zitten verkeerd. Maar constant in rust staan heb ik hier nog niet mee gemaakt, hooguit dus bij het opgewonden zijn en dan moeten gaan zitten, of bij inspanning tijdens spel...
Volstrekt normaal. Als de hond opgewonden is (en dus niet alleen seksueel) hebben ze mog wel eens last van een "te kort kokertje". Zeker als ze gaan zitten.
Tja, reu of teef? Reuen kunnen wel eens last hebben van een puspiemel.
Maar teven, zeker als ze loops zijn! kunnen ook behoorlijk smerig uit de hoek komen haha! We hebben 2x een teefje gehad die allebei zeer schoon op zichzelf waren. Maar dat "gesop" naast je als je lekker samen op de bank met een toastje en een wijntje zit??
Geloof me, een loopse Duitse Dog die de hele dag ligt te soppen...
Ieder huisje heeft zijn kruisje, en ook een reu en een teef hebben ieder hun ding.
En ja... structureel kokertje te kort is echt een reuending!
(Eh?? Rover schat? Ga eens staan! Je lippenstiftje komt eruit... )
Hallo allemaal,
Bedankt voor jullie reacties.
Het is dus normaal.
Ja, teven kunnen loops zijn. Nu heb ik kleine hondjes, vlinderhondjes, dus daar heb ik niet zoveel last van. Het steeds willen weglopen, vind ik dan nog het vervelends. Goed, ik weet dat ze dan of bij de ene buren zitten, die heeft een dog, of bij de andere en die heeft een jack russel wat weer minder geschikt is. Oppassen doen we dan en dat lukt tot nu toe goed, afkloppen!
normaal ? ja.....
een reu heeft nou eenmaal een piemel, hahaha
en wat jose schrijft, ja zo is het nou eenmaal.
hier ook een soppende teef als ze loops is, vind het netjes dat ze zich schoon houdt, maar als ik eet, dan even de kamer uit.
zo hebben teven en reuen altijd wat natuurlijk, wij doen het ergens anders dat niemand het ziet, maar onze honden generen zich nergens voor, hahaha
leuk voor bezoek die niet van honden houden.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Reu penis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?