Jeukende huid

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Trudy van NieuwenhuizenTrudy van Nieuwenhuizen

honden foto van Trudy van Nieuwenhuizen

Lieve hondenforum vriendinnen,

Mijn kruizing Chichiu/yorkshire Chessy heeft ontzettend last van een droge huid. We geven haar al schapenvet door haar eten, ik hou haar kortharig en schoon, ze wordt regelmatig ingespoten tegen vlooien en teken en mijn andere drie hondjes hebben nergens last van.

Heeft iemand misschien nog een idee?

Dank jullie wel,
groetjes,

Trudy

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jeukende huid" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Trudy van NieuwenhuizenTrudy van Nieuwenhuizen

honden foto van Trudy van Nieuwenhuizen

Jana, dank je wel, ik ga er gelijk achteraan.

honden page profiel KatooKatoo

honden foto van Katoo

Wat voor voer geef je.. en juist vlooienpipetjes en ontwormen is niet goed voor de weerstand/vacht van een hond...

honden page profiel dogfrienddogfriend

honden foto van dogfriend

zalmolie van bijv biofood is goed voor de huid en vacht. persoonlijk zou ik niet zo vaak inspuiten met vlooien en tekenspul? daar kan het ook door komen,overgevoelig voor stof hierin? er zijn genoeg natuurlijke middelen zoals cdvet druppels. sterkte

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Kan aan meerdere dingen liggen.
1. voer...waarom op 1 omdat dit de meest voorkomende oorzaak is van jeuk cq allergie.
2. Stoppen met al die giftige middelen ze hebben A geen zin doordat je hond ze nog steeds kan krijgen en B het is puur vergif wat je elke keer op de huid spuit.
3. Niet te vaak wassen, 1x per 3 maanden a half jaar is voldoende, door haar te wassen wordt de huid droog


Ik zou idd biofoodbonbons geven en dan degene die ook meteen tegen vlooien en teken is.
Zo heb je 2 vliegen in 1 klap.
Wat voor voer geef je? Als je een brok geeft met veel graan zou ik eens kijken naar een brok zonder graan of jezelf inlezen in vers vlees bijv kvv.
Als je hond namelijk een voedselallergie heeft zul je moeten gaan elimineren om er achter te komen waar ze exact allergisch voor is en dit kan enkel met vlees doordat er in brokken altijd extra toevoegingen zitten.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Jeukende huid" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Allergietesten
^