Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "niet eens zo,n gek idee. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
wauw, wat goed bedacht!! Nou moet het zich alleen nog even goed verspreiden!!
dat zou echt super zijn!!!! Messi is een hond die in de riem gaat hangen als er een andere hond aankomt, ben druk dit aan het trainen en gaat vaak super goed maar hoe vaak maak ik wel niet mee dat de andere baas dan zegt ach ff snuffelen en gevold dat Messi dan weer in de riem hangt
dus ik hoooooop dan dat meerdere mensen dit gaan doen en weten wat het betekend!!
ik had hem al gezien.het is een goed plan, maar nu nog zorgen dat iedereen het weet.
als mijn printer mee zou werken, had ik ze hier al overal opgehangen.
het is een erg simpel en slim idee!!!
dan zullen er denk ik ook minder bijtincidenten zijn tussen honden, kan ik me voorstellen...
Ik hoop dat meerderen dit lezen, ook buiten HP
heb ik niet gezien, LUNA, niet zo sip kijken, als dat zo is, dan wordt dit topic gewoon op slot gezet, juist toch ?
om hem dan even groter te maken, hou je de Ctrl toets vast en scrol je met je muis, dan krijg je hem leesbaar.
wel weer terug scrollen, anders is alles groot. scrol je terug dan is het weer in normale groote.
T& dogs:
thanks, het is gelukt!
uhum een kleine aanmerking ik loop ook met van die poepzakjes aan de riem tja en sommige zijn dus geel
zou het jammer vinden als ik daarom ontweken wordt.
maar speelt dit echt?
want heb nog nooit zoiets in real life meegemaakt.
het is eigenlijk een regel als je met je hond aan de riem loopt dat de ander dan niet met een loslopende hond naar jouw hond toe gaat, of het moet een bekende zijn.
mijn hond zal nimmer naar een hond toe gaan die aan de lijn zit, dat is een regel voor haar, voor de ander is dat ook best vervelend als dat gebeurt, je kan niet snel inschatten of het okee is, met een geel lintje kan de ander zeggen, oooo ik moet mijn hond even aanlijnen of weghouden, het is niet de bedoeling dat elkaar opzettelijk gemeden wordt natuurlijk. als je goed lees is het voor sommingen eigenaren best vervelend dat er een hond naar hun toekomt. en misschien helpt dit lintje wel.
als iedereen dit zou lezen....geel voor pas op. mijn hond wil dat niet, rood , ik ben loops.
willemijn:
wat ik wel altijd doe is de hond aanlijnen als we een andere hond tegen komen die vast zit.
vind ik ook zelf fijn als mijn hond vast zit en de andere lijnt aan.
alleen dat van die lintjes ben ik echt nog nooit tegen gekomen op straat en eerlijk gezegt is het ook voor het eerst dat ik er van hoor.
maar goed ik zal eens de straten intensief afspeuren
en oranje(geel+rood)= ik ben loops, en ik wil geen honden in mijn buurt omdat ik een krengetje ben
Als men verder leest op de website van Gulahund, kom je erachter dat het een campagne betreft welke in meerder landen is/wordt opgezet. Deze kwam onlangs ook al op facebook voorbij, en heb toen even verder gekeken dan alleen de flyer, vond .se apart (zweden) en dan toch nederlands...
Ze willen dit graag onder de aandacht brengen, zodat als men iemand tegenkomt met een hond met geel lintje, ongeacht of je zelf met een hond loopt of niet, je niet direct op de hond afloopt. De betreffende kan in training zijn, niet erg vriendelijk of erg bang voor "vreemden".
Het is dus niet alleen voor hond komt hond tegen, maar ook mensen die op de hond af willen lopen.
kijk voor meer info op http://www.gulahund.se/default_nl.asp en dan even naar beneden scrollen.
Dan zal het ongetwijfeld allemaal wat duidelijker worden
@ Willemijn:
Voor loopse teven was het officieel een gebruik om een rode zakdoek aan de halsband te maken.. Maar tegenwoordig wordt de doek te pas en te onpas gebruikt omdat het leuk staat
een rode halsband ? hihi,
dit is nog helemaal niet ingeburgerd hier de lintjes aan de riem, zo,n gek idee is het niet, als het doorverteld wordt , op een gegeven moment weet iedereen het, en wordt er lijkt me geen misbruik toch van gemaakt, vind het een goede oplossing, hoewel ik eerst mijn bedenkingen had.
geen halsband meer om doen, maar een rood lintje om de riem, ga ik ook invoeren als Bamse in december loops wordt, hoef ik niet meer te roepen, uhhhhh hond is loops.
Ik wil zelf soms wel een geel lintje. Zou een geel strikje in mijn haar voldoende zijn?
mmmm chris.....een gele armband ? je weet vast waar dat voor staat
kijk eens naar armstrong, die heeft ook een gele armband om. wielrenners fietsen voor kanker, en hebben dan een gele armband om.
en wat dacht je van roze ? waar staat dat voor ? juist kanker, daar doen vele lopers aan mee, lopen in het roze voor borstkanker.
dat wil toch iets zeggen, dat mensen daar op letten, als het ingeburgerd zou zijn, gele strikjes aan de lijn, en rode strikjes aan de lijn, en mensen zijn daar bedacht op .........wees eerlijk , zou het toch zeker werken als het ingeburgerd zou zijn ?
Ik vind het super echt waar en ik ga dat voor Rambo zeker doen,ik weet wel dat de mensen het nog niet snappen maar daaris uitleg voor. Echt super. Trouwens raar is het ook niet want mijn zwarte honden dragen ook s'avonds een fietslampje aan de halsband makkelijk voor iedereen. En ook dat heb ik al meerdere mensen min of meer aangesmeert.
een copie van maken ? aan de boom hangen in losloop gebieden of gewoon in de wijk aan de lantaarnpaal hangen ? wedden dat het gelezen wordt ? mensen zijn zo nieuwsgierig.
ik ook, als ik zo iets ziet hangen, en ik kom dan iemand tegen met een geel lint aan zijn riem, dan zie ik van verre, heeeeeee eigenaar en hond willen niet dat mijn hond daar naar toe gaat, kijk, dat is toch geweldig ?
en rood lint ? wauw.....die hond is loops. even mijn reu bij me houden, nimmer meer problemen toch ? hahahahah
wel een goed idee maar ik denk niet dat iedereen dan weet wat dat betekent als je dat rond die riem hebt hangen of ze zouden het eens op het nieuws moeten laten zien
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "niet eens zo,n gek idee. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?