Iemand op de hoogte van vacatures die vrij zijn in de honden of paarden(DIEREN) sector..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "zoekt werk tussen de honden, paarden.. !dieren!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
in omgeving barneveld voorthuizen zijn regelmatig wel mensen opzoek naar werknemers .op boerderijen koeien . schapen . paarden zal ik mee uitkijken , je verdient veeeeer onder het minimum in vergelijking met normale mensen maar je moet vijf keer zo hard werken . en je rug gaat naar de gallemiesen .
Zoek je een betaalde baan? Heb je een opleiding in die richting?
Betaald werk vinden is vrijwel onmogelijk.
Ik ben opgeleid tot dierverzorger/dierenartsassistent paraveterinair. Maar heb nooit werk gevonden in die richting.
Soms heb je geluk natuurlijk. Dan kun je als je ergens lang vrijwillig heb gewerkt en ze je kennen een streepje voor hebben. Maar als er al ergens 1 vacature is, reageren er meer dan 100 mensen op. Dan moet je echt mazzel hebben.
Ik studeer dierenzorg en het is een feit dat ik op voorhand al wist, je vind er eigenlijk geen werk in :p
Meestal werken mensen in deze sector zelfstandig OF moet je er stage hebben gedaan voor je er mag beginnen...
Heb je een opleiding ivm dieren gedaan want het laatste jaar zijn ze daar heel streng op, zonder opleiding met dieren vind je zelden werk in deze sector.
De eisen voor een stage zijn ook niet realistisch, 40 uur per week en dan 5 dagen lang! O.o
Ik zit ook in de dierensector met mijn opleiding en ik weet nu al dat als ik een baan wil, ik als zelfstandige iets moet gaan doen.
Misschien is er een zorgboederij waar je iets kunt doen? Vaak begint iedereen als vrijwilliger en rolt dan begeven moment in een betaalde baan. Bovendien kun je als vrijwilliger ook alvast ervaring opdoen en dat helpt weer bij het vinden van een baan.
Oh ja, bij een dierenpension hebben ze vaak mensen nodig en er is een bepaalde mate in doorgroeimogelijkheden.
dan heb ik in het verleden wel aal chance gehad. heb in een dierewinkel gewerkt ( maar dat hield ik niet lang vol, aangezien de dieren verwaarloosd werden), en bij de honden brigade in brussel heb ik de honden en paarden verzorgt.. jammer genoeg was dat een 6maand contract.. en als stage heb ik ooit in een manege gewerkt. ik blijf zoeken want ik zie mijzelf hellemaal niet in een supermarkt of kledingswinkel staan .. :(
Ik ben ook opzoek naar werk in de paarden of honden. Wat ik heb gedaan is een paar dierenpensions een open sollicitatie gestuurd en ben afgelopen zaterdag een halve dag bij een pension mogen mee lopen en krijg deze week te horen of ik word aangenomen. In de paarden is best veel werk. Het is hard werken maar een geweldige baan. Je verdien weinig dat is waar maar bij sommige ook niet! Ik heb jaren in de paarden gewerkt bij Frenk Jespers daar staat me paard en veulen. Welke omgeving zoek je een baan? Ik ken veel paarden bedrijven dus misschien kan ik iets voor je vinden. Want in de paarden is het meestal via via want je zult nooit snel een vacature zien.
Het is heeel lastig, ik woon dan in het noorden van NL maar kom ook maar niet aan een betaalde baan in deze sector!
Ik ben al sinds vorig jaar steeds aan het mailen en bellen enzo, soms ook weer naar hetzelfde bedrijf die ik al eerder heb aangeschreven, wie weet kunnen ze nu wel iemand gebruiken.. maar nee.
Ik heb dierenwinkels, hondenuitlaatservices, hondenopvang, hondenpensions, dierenpensions maar ook hondenscholen en dierenartsen (welke functie maakt me niet eens uit, als ik maar eerst binnen ben!) aangeschreven.. maar alle bedrijven werken met familie en hebben geen personeel of kunnen geen personeel aannemen etc..
Heb ook wel gedacht om bv eerst 1 dag in de week vrijwilligerswerk te gaan doen, heb ik toch 1 dag in de week met dieren/honden en wie weet kan ik later betaald aan het werk!
Maar ik werk 29uur p/w bij een baas en ben bezig met de opleiding hondentrimmen en wil uiteindelijk een paar uren in de week als trimster aan de slag, als dat loopt, minder bij de baas, meer voor mezelf gaan werken.
Het lijkt me fantastisch als beide banen met dieren/honden zou kunnen zijn!
Dus ik weet zeg maar hoe moeilijk het is!
Ik wens je toch heel veel succes!
Gewoon blijven schrijven etc!
De aanhouder wint, zeggen ze toch?!
Op www.reefz.nl staan vacatures op het gebied van dierverzorging/milieu/enz.
Reefz.nl is een facebook-achtig forum over natuur/dieren/milieu. Ik heb het leren kennen op Animal Event waar ze met een stand staan.
Succes!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "zoekt werk tussen de honden, paarden.. !dieren!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?