oooh neee. mn broertje heeft met drum buiten gewandelt. heel lief bedoelt, maar het is o zo warm...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "let op." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
als het rustig gebeurd ? niets aan de hand..geen paniek hoor, wel zorgen dat er drinken staat bij thuiskomst, en ja broertje even zeggen, het hoeft vandaag niet meer.
Heerlijk dit weer. Met Nero naar de beek. Ik aan wal, Nero in het water! Zo vermaken wij ons wel overdag!!
water, heerlijk voor je hond, een goede verkoeling, maar door het warme weer moeten we wel alert zijn of het water geen drab groene alg of blauwe alg heeft.
stromend water is het beste, stilstaande beekjes slootjes vermijden. de groene alg en zeker de blauwe alg, kan je zien aan dat het groen is , en blauwe alg, dat er een soort olielaagje op het water drijft, wegblijven daar.
ook de lucht dat het water stinkt is een goede indicatie.
zag deze foto voorbijkomen op het forum, lekker in de sneeuw.......Bamse, ogen dicht.
Beetje geknaagd op een luchtpijp, plasje gedaan, zwembadje gespeeld, vleesje gegeten (lekker koel uit de koeling dit keer) en dan weer dutten
DELIAH...een uur, dat is echt te lang, of er moet een zwempartij bij zitten, maar gewoon wandelen met dit weer een uur, is te veel. gewoon even zeggen tegen je broertje dat het echt te warm is.
Heb om 11 uur de auto aangezet airco flink aan. Hond erin na een paar minuten naar de schaats aan ( groete waterplas) gereden in de Loonse en Drunense duinen. Dan is t slechts 200 meter door t bos naar t water. Heerlijk een uurtje gezwommen, rondje om t meer gelopen, nog even gezwommen, auto weer aan en ondertussen meneer afgedroogd. Die
Ligt nu lekker voor pampus voor de rest van de dag.
Gisteravond hondenschool gehad super leuk Casper deed t prima maar om 22.00 uur nog in een hempie bezig... Koud helemaal niet!
Hoe warm het ook is Jessy wilt gewoon rennen en spelen Voel me met dit weer net een dierenbeul, Nee je mag niet rennen, Nee je mag niet druk doen, loop es rustig!!
Ik laat Jessy maar gewoon doen wat ze zelf wilt, ze zal toch zelf wel stoppen als ze het te warm krijgt, hoop ik.....
In ieder geval gaat ze niet mee werken, daar is het wel te warm voor. Vind ze ook al niet leuk
De teleurstelling in haar kop als we voor de deur staan en ik zeg dat ze terug na binnen moet omdat ze niet mee mag.
Ik loop altijd eerst even een rondje zodat ze kan piesen voor ik de bus instap en ze weet het precies, daarna lopen we door na de bus en nu niet. Wist niet dat een hond het zo leuk kon vinden.
chantal een zwempartij ? of is dat te ver weg van jouw woning ? dan kan je hond naar hartelust zwemmen en dartelen zonder dat het schadelijk is.
Nee hoor de sloot ligt aan het losloopveld, mooie inloop naar het water ook maar zwemmen doet ze niet.Ze mag dan wel labrador bloed hebben maar ze heeft het zwemmen duidelijk niet van moeders ge-erft....
ja het word zeker zeer warm! Lana heeft dan geen zin om te wandelen, overdag dan....we gaan in de ochtend wandelen en laat op de avond. Overdag hebben we een groot zwembad opstaan voor mijn zoontje, waar ook Lana lekker in gaat. En we hebben best een grote tuin dus aan beweging komt ze niets te kort ,maar met deze warme dagen ligt ze toch liever in het water of op de koude tegelvloer in de keuken.
CHANTAL.....wat dacht je ervan om mee te zwemmen ? meestal komt je hond achter je aan hoor, waarom probeer je dat eens niet ? het water is nu heerlijk, nog even een goede raad, slootjes enz. vermijden in verband met het warme weer, heel snel vol met parasieten, zoek stromend water op.
Zoooo wij kregen net ineens een stortbui!!! Moest naar zolder rennen voor de ramen dicht te maken!
De schelp is nu wel helemaal gevuld in elk geval
niet erg dat je hond even niets doet, smorgens vroeg kan je toch lekker wandelen, het is dan nog koel, doe dat voor negen uur smorgens, en je hebt de hele dag een rustige hond, savonds laat misschien nog een rondje, er zijn ook spelletjes waar je binnenshuis bezig kan zijn met je hond, maar wedden dat je hond het heerlijk vind bij deze temperaturen te niksen ?
Haha... bof ik even met mijn Spaanse hond... Die is eindelijk in zijn element met deze Spaanse temperaturen..!!
(nee mensen, dat meen ik niet, dat is een grapje. Kiko heeft het ook warm. Hier aan de kust is het gelukkig nog niet zo heet, dus nog geen probleem. Lekker in het bos gerend en nu aan de siësta)
Ik ben gezegend met ingebouwde airco in iedere kamer van het huis .En daar vertoeven de hondjes ook heerlijk zowat de hele dag.
Tussendoor lekker badderen en natmaken met de tuinslang.
ANGEL...hihi, is het echt ? hier geen wokje aan de hemel, en echt heel erg warm. bamse ligt dan ook lekker binnen.
mARJOLEIN.... goed bezig met je hond, spaanse hond, ja die is warmte gewend.
maar lekker sieste houden hoor, doen die spanjolen allemaal. hahaha
MARIANNE...wat een super foto van Ros, ogen dicht, smeltend het ijsje likkend naar binnen werkend. geweldig.
uhh een peren ijsje ?
jammer chantal...ja echt jammer..
weet waar het is dat strand, dus geen enkele behoefte om te zwemmen, nou ja als tie maar afkoeld dan.
Afkoelen doe ik met een gieter op het balkon Dat vind ze dan wel weer leuk.....
Ik had de stille hoop dat het 2 weken terug op zondag mooi weer was, toen was ik bij mijn ouders en daar mogen honden overal het IJselmeer in. Maar helaas het regende
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "let op." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?