Welke halsband gebruiken jullie?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel TessTess

honden foto van Tess

Gizmo trok afgelopen zaterdag aan de lange lijn zijn halsband kapot. http://www.zooplus.nl/shop/honden/halsband_lijn/nylon_halsbanden/halsbanden_effen/206271

Nu ben ik dus op zoek naar een nieuwe, maar ik vind het eigenlijk nogal lastig. Ons werd afgeraden om nog een halsband met zo'n kliksluiting te nemen omdat die vaker kapot gaan. Maar wat dan?
Ivm met veel zwemmen wil ik liever wel een nylon halsband want het leren puppybandje wat we hiervoor hadden werd elke keer hard nadat die nat was geweest.

Wat voor halsband gebruiken jullie en kunnen jullie me aanbevelen?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke halsband gebruiken jullie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Angel, Google & GadgetAngel, Google & Gadget 3 doggies

honden foto van Angel, Google & Gadget

Van mijn red dingo halsbanden is nog nooit een kliksluiting stuk gegaan, misschien is dat wat?

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy 3 doggies

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Tuigje? is van nylon en gaat bijna niet stuk.

honden page profiel José • Rover José • Rover 3 doggies

honden foto van José • Rover

Ik moet hier in de la nog een nylon halsband hebben liggen met metalen gespsluiting.
Zal daar morgen even naar kijken, als ik nu op dit tijdstip in die la ga rommelen met de hondenriemen/halsbanden/tuigen e.d. heb ik 2 stuiterende kalveren, boze buren en een chagrijnige man die ligt te slapen haha!

Als ik hem nog heb en de maat is goed wil ik hem wel opsturen naar je. Rover past hem toch niet meer.
Hij is blauw.

Sophie (Gast)

Ik adviseer echt halsbanden van Dehondenriem! Die zijn van nylon met een waterafstotende voering. Je kan zelf de kleuren kiezen en je kan er ook evt naam en /tel nummer op laten zetten. Super leuk en heel praktisch. Ik heb zelf de halfcheck halsband en het noorse tuig. Ideaal. Goede kwaliteit. Super ook voor in het water. Ik heb sommigen hier op hp ook met deze halsbanden gezien die hebben ook wel foto's erbij staan, maar je kan het beste zelf ff op internet kijken :-) volgens mij krijg je er nu ook nog een gratis riem bij! Succes met je zoektocht!
Groetjes sophie

honden page profiel Chantal » Jessy «Chantal » Jessy « 3 doggies

honden foto van Chantal » Jessy «

Jessy kon die plastic klik sluitingen ook kapot krijgen, de laatste niet maar die kreeg ze dan los, geen idee hoe.
Ik heb toen die van hunter gekocht
http://www.zooplus.nl/shop/honden/halsband_lijn/nylon_halsbanden/halsbanden_effen/49662
En die kreeg ze niet kapot en ook niet open :-D
Wel een nadeel dat de gesp (of hoe het heet) makkelijk verschuift, ik heb dat vast gezet met visdraad O-)

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP) 3 doggies

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Van dat nylon blijft inderdaad soepeler als leer. Maar zo'n plastic sluiting ben ik geen fan van. Als een andere hond de jouwe eens pakt kan de sluiting zo stuk zijn.

honden page profiel Judith en SammieJudith en Sammie 3 doggies

honden foto van Judith en Sammie

hier een enorme "linky" fan degelijke dingen

honden page profiel TessTess

honden foto van Tess

Angel, die zijn dus wel sterk? Want dat is ook een plastic sluiting toch?

Jacqueline, we hebben verschillende tuigjes gehad voor Gizmo maar die vind hij allemaal niet fijn. Daarbij moet hij op gehoorzaamheid aan een halsband.

José dank je wel! Als het de goede maat is en ik hem over kan nemen hoor ik het wel :-)

Sophie, die zijn inderdaad erg leuk. Heb je toevallig ook ervaring met degene zonder sluiting?

Chantal, daar had ik naar gekeken, fijn dat die wel blijft zitten :-) Is misschien wel een optie dan.

Wilma, vandaar dat ik er niet nog een wil :-) Hij heeft het op zich best lang uitgehouden maar ja, toen was hij nog jonger en lichter dus dat is niet zo heel gek. Maar als ik nu dezelfde terugkoop is het wachten tot het een 2e keer gebeurd natuurlijk.

Judith, die zijn idd mooi. Maar zijn die niet speciaal voor grotere honden?

Thanks voor de tips allemaal!

honden page profiel TessaTessa 3 doggies

Ik gebruik deze hondenlijn https://www.online-dierenwinkel.eu/index.php?item=big-dog-control-hondenlijn&action=article&group_id=10000015&aid=449&lang=NL
Mijn hond trok namelijk ook steeds alles kapot en met deze lijn heb ik hier geen last van. Ik gebruik hem ook in het water als ik met mijn hond ga zwemmen in het bos.

honden page profiel Christien&ChelseaChristien&Chelsea

honden foto van Christien&Chelsea

Ik heb een halve slip, dus een deel halsband en een deel slipketting.. Ideaal, erg stevig en ze kan 'm niet lostrekken.. Maar inderdaad wel leren halsband, ik doe 'm af als we bij het losloopgebied zijn..

honden page profiel Sigrid, Sandy, Diva & NalaSigrid, Sandy, Diva & Nala 3 doggies

honden foto van Sigrid, Sandy, Diva & Nala

voor Diva heb ik deze in het roze maar dan zonder dat er iets op staat

en voor Sandy heb ik deze

honden page profiel Angel, Google & GadgetAngel, Google & Gadget 3 doggies

honden foto van Angel, Google & Gadget

De bucklebone is idd plastic, maar ik heb ze al vanaf puppie verschillende gehad en nog nooit gesneuveld.
Mijn honden zijn niet heel zwaar (23 kilo) en ik heb de grootste maat, misschien dat dat wel scheelt?

op deze plaatjes kan je de bucklebone sluiting ook goed zien.

http://www.be-doodle.nl/halsbanden&riemen/index_bestanden/reddingohalsband.htm

honden page profiel Charlotte, Marcel, James, Arthur & GraceCharlotte, Marcel, James, Arthur & Grace 3 doggies

honden foto van Charlotte, Marcel, James, Arthur & Grace

Ik heb voor Marcel ook vooral tuigjes (halsbanden vind hij fijner maar die kan hij eigelijk alleen dragen als hij los is, luchtwegproblemen)Maar ik ben eigelijk heel tevreden over zijn halsband van trixie en die had ook een kliksluiting. Is al bijna 5 jaar oud en nog steeds niet kapot.
Iemand die ik ken heeft deze link en is daar heel tevreden over, ook helemaal niet duur dus je zou er 2 kunnen bestellen en dan heb je een reserve (die kan je dan bvb in de auto hebben liggen)
Verder zijn de halsbanden van Julius K9 ook heel stevig en heel licht (dus niet onaangenaam om te dragen)
De halsbanden van hurtta zien er ook stevig uit maar daar heb ik zelf geen ervaring mee...

honden page profiel Nathalie en lilly Nathalie en lilly 3 doggies

honden foto van Nathalie en lilly

ik gebruik een leren halsband :-D

honden page profiel Het Gouden Kwartet & BaasjeHet Gouden Kwartet & Baasjegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Het Gouden Kwartet & Baasje

Voor Evy hebben we een goedkope nylon met plastic sluiting. Ze groeit zo hard dat het zonde is om een dure te kopen. Het was een setje van een halsband je en riempje bij elkaar bij de dierenwinkel.

honden page profiel Charlotte en Donna :)Charlotte en Donna :) 3 doggies

honden foto van Charlotte en Donna :)

" Jessy kon die plastic klik sluitingen ook kapot krijgen, de laatste niet maar die kreeg ze dan los, geen idee hoe.
Ik heb toen die van hunter gekocht
http://www.zooplus.nl/shop/honden/halsband_lijn/nylon_halsbanden/halsbanden_effen/49662
En die kreeg ze niet kapot en ook niet open :-D
Wel een nadeel dat de gesp (of hoe het heet) makkelijk verschuift, ik heb dat vast gezet met visdraad O-) "
Die heb ik ook voor mijn hond, echt ideaal :-)

honden page profiel marianna marianna 3 doggies

honden foto van marianna

Ik gebruik ook een leren halsband als we op het strand zijn doe ik hem af
Ook een halsband met een kliksluiting gehad maar als hij hard trok sprong die open maar ja Bennie is geen kleine hond die heeft ontzettende trekkracht

honden page profiel -- 3 doggies

honden foto van -

pfoe...

ik heb nu een leren halsband (lichtbruin), past olly goed en we doen er al heel lang mee

pech, dat we een te grote hebben
we hadden de juiste maat per ongelijk weggegooit, en dat moest dus die te grote zijn ;-)


verder heeft olly wel zo`n cowboyflapje gedragen, maar die zijn snel lelijk/vies/kapot

honden page profiel -- 3 doggies

honden foto van -

maar die bruine, leren halsband gaat gewoon dicht met die gaatjes zegmaar, maar wat voor merk, i don`t know O-)

maar miss kan je gewoon een leren, effen halsband nemen met zo`n sluiten

honden page profiel TessTess

honden foto van Tess

Tessa, denk dat die een beetje groot is voor Gizmo :-)

Sigrid, leuke kleurtjes! Jammer dat die ook een plastic sluiting hebben.

Angel, denk dat dat voor Gizmo dan ook wel een optie is. Die is nu 17 kilo, wel nog in de groei maar hij zal zeker niet zwaarder worden dan jouw honden.

Charlotte & Marcel, dat is degene die hij nu kapot heeft getrokken :P Die koop ik dus niet nog een keer.

Sanne, wij hadden dus ook een goedkope omdat we niet zeker wisten hoeveel hij nog zou groeien. Maar denk nu niet dat hij nog veel groter zal worden en die goedkope trok hij doorheen.

Charlotte en Donna, thanks!

Denk dat ik ga kijken naar een red dingo of die van hunter met metalen sluiting, maar meer tips zijn welkom!

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi •• 3 doggies

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Ik heb voor de beide dames een Rogz for Dogz halsband.
Een als deze:



Maar heb op de site van dehondenriem ook wel wat gezien wat mij zou passen; De halfcheck of die zonder sluiting.

honden page profiel Sigrid, Sandy, Diva & NalaSigrid, Sandy, Diva & Nala 3 doggies

honden foto van Sigrid, Sandy, Diva & Nala

"
Sigrid, leuke kleurtjes! Jammer dat die ook een plastic sluiting hebben.

"


wat voor sluiting zoek je ?
ze zijn namelijk wel heel sterk

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Dobry

hier een leren halsband, dat vind ik zelf toch het prettigste idee, het lijkt me toch steviger als is dat misschien alleen maar mijn teveel aan fantasie ':-)

honden page profiel TessTess

honden foto van Tess

Ellen, zitten die goed? Zat ernaar te kijken maar vroeg me af of hij daar niet makkelijk uit kan komen.
Zelfde met die zonder sluiting op dehondenriem.

Sigrid, misschien een zonder sluiting of met een metalen denk ik. Hij heeft nu dus een plastic open getrokken en dat wil ik liever niet nog een keer aangezien meneer pubert en dus niet altijd even makkelijk terug te krijgen is :P

honden page profiel boyboy

honden foto van boy

ik heb nu een dikke stoffen halsband met plastic sluiting, ik had hiervoor een leren, maar die was helemaal uitgedroogd. Met een tuigje wil boy niet lopen, deze bevalt tot nu toe prima.

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi ••

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Ik heb ze 'afgesteld' dat wanneer de halsband op z'n smalst staat, het dezelfde afmeting heeft als een 'gewone' halsband. Dus dat ze er dan niet met hun kop duur kunnen, maar dat het ook niet het 'wurg'-effect heeft. Hier zijn ze er nog nooit uitgekomen.
Hoe die van dehondenriem zijn, weet ik niet, want heb ze nooit zelf gezien/gebruikt.

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi ••

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Je hebt ook van die halsbanden, waarbij je de sluiting eerst door de ring (waar je de riem aan vast maakt) moet halen en dan vast klikken. Deze kunnen ze nooit lostrekken. Ik heb deze als puphalsband. Zal even kijken of ik een plaatje kan vinden..

Hierbij:

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi ••

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

Ohw, en heb er trouwens ook nog één met een gesp, wel van nylon. Met blauwe, oranje en zwarte kleurtjes volgens mij.

Zoiets als deze (maar dan dus met veel kleurtjes)

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .




leren halsband, zo om, zo af...klipjes die als tie om is, aanschuivend zodat tie wat strakke zit, maar is niet nodig. los ? dan halsband af.

en overal te koop, en ijzersterk, al mijn honden hebben deze halsband al omgehad. :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke halsband gebruiken jullie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 2 12
Volgende forumvraag: Extreem verharing
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^