Mexx is vanaf pup helemaal hysterisch geworden zodra hij de bench in moest, en we hadden het precies volgens het boekje aangepakt. dus leuk maken, veel erin zetten als hij in slaap viel, zijn eten erin geven, maar zodra het deurtje dicht ging raakte hij in totale paniek. Ik heb er zelfs nachten bij gelegen met de hand in de bench en maar zachtjes pratend..
Na 2x 's nachts te zijn ontsnapt en niks gesloopt te hebben hebben we het uitgebouwd het los in de kamer zijn en is dat altijd goed gegaan en ging de bench dus gelijk weg.
Het gaf eigenlijk geen problemen meer, tot we meer shows gingen lopen, en we daar benches kregen toegewezen.
Mexx vertikte het en krijste rustig alles bij elkaar, dus was de bench een leuke opslag plek voor onze spullen geworden.
Tot afgelopen Febr, een grote show in Dortmund...
Ik had zoals gewoon zijn zijn kleed in de bench gelegd (niet dat dat iets doet maar ok) en zoals gewoonlijk ging Mexx er buiten liggen naast mijn stoel.
Later die dag stond hij op en....
wow wat doe ik hier nou..
ik blij zelfs liggen als baasje even wegloopt
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mexx in de bench!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
En hij heeft de rest van de dag steeds uit zichzelf de bench weer even opgezocht, wel lag hij met 1 poot over de rand :-p Dan kan het deurtje niet dicht he
Kijk, dat is nou eens iets om echt super trots op te zijn!!!
Goed hoor MExx, knuffel Thamara
en dan denk je dat je je hond goed kent
geweldig,vooral dat pootje buiten de bench
gr liesbeth
Heeeeeeeeeeeeeeeeel slim van hem, maar toch een goede stap gezet. Mexx je mag trots op jezelf wezen!!
Superrrrr, Micky is zo'n apart geval, kreeg ik ook noooit de bench in, nu staat de bench er voor Rowan en Myla, en wie gaat erin liggen, prinsheerlijk ....... juist ja, Micky. Lachen! Myla gaat er overigens ook vrijwillig in en nog graag ook, en Rowan .......... wordt minder, zal er niet snel vrijwillig in gaan liggen, maar als het dan toch moet, dan is het ook goed........ Maar dat Micky erin ging, tjeee, dat was echt een complete verrassing voor me, want daar had ik "vroeger" alles voor gedaan, en hij vertikte het gewoon.
Tja het duurt bijna 7 jaar, maar dan gaat hij er wel in.
Kan je nagaan hoe ontspannen hij is op een show dat hij zelfs de bench in durft. Misschien dat goed voorbeeld om hem heen ook deed volgen..
Maakt niet uit wat hem zover bracht, hij heeft het toch maar mooi gedaan. Knappe vent!!!! De aanhouder wint toch!! Die poten er buiten vergeten we maar voor het gemak
Grtz Jorin
wat goed van mexx zeg, hij laat je ook wel verbazen he
mijn bentley vind de bench nog niet zo'n superplekje maar goed hij is nog maar 8 weken dus wie weet komt dat nog.
's avonds piept hij heel even en ook als we even weg gaan maar hij is snel weer stil.
Op de dag ligt hij liever op de vloer te slapen.
Hij is dan inderdaad super ontspannen, hele leuke foto's trouwens !!
Wel een slimmerd, even het pootje buiten de bench houden, je weet nooit hé....
Liefs,
Marie-Rose
Goed zo Mexx!! En zie je nou dat het hardstikke fijn is als je op zo'n drukke show bent!
Ben trots op je hoor!
Groetjes, Margje
Ja idd wat hem bezielde.. Geen idee. Ik leg altijd lekkers en zijn matje erin, maar meestal sleept hij beide er gewoon uit.
We zullen zien of het blijvende vooruitgang is de volgende show :-p
Wat goed zeg. En wat een slimmerd om die poot er buiten te houden hahaha
Groetjes marianne
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mexx in de bench!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?