Mijn pup van 5 bijna 6 maanden plast zoveel als ik buiten ga wandelen plast die ook buiten en dan ook nog is stuk of 10 x binnen als niet meer is ( wel op de puppymat of balkon )
en dan ook nog is snachts in zijn bench
is dit niet teveel ?
Ik heb zelf een klein hondje dus die plaste veel minder of verschilt dit perhond .??
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pup plast vaak !" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoi Priscilla,
ik denk idd dat het er wel verschil zit in de grootte van de hond.
Maar hoeveel drinkt je pup?
Wat voor voer krijgt je pup?
Ik kan dat niet helemaal goed bijhouden omdat ik 2 honden heb er een kleine dreumes heb lopen dus let niet de heletijd op ik weet wel dat me kleine hondje nooit veel drinkt , ik vul ong 2 x perdag een grote bak water die gaat leeg.
hij krijgt pedigree junior met klein beetje kvv omdatme andere hond dat alleen eet.
Hij plast zoveel omdat hij zout eten krijgt en daardoor veel drinkt.
Pedigree zit vol met zout en graan dus in mijn ogen echt slecht voer.
Je zult zien als je enkel kvv gaat geven dat het plassen en drinken vele malen minder wordt.
Uiteraard raad ik je wel aan om eerst even na de dierenarts te gaan met zijn urine want snachts nog plassen in de bench en in huis vind ik op die leeftijd wel raar.
Gaat dit om dezelfde pup als je andere topic; http://www.hondenpage.com/hondenforum/121176/help?-wat-heeft-hummer.php? Zo ja, dan zou ik dit zeker bespreken met de dierenarts, urine onderzoek is zo gedaan.
Zo niet, dan sluit ik me aan bij Jacqueline. Enkel KVV kan of je kan overstappen op een betere kwaliteit brok.
Jaa maar daar moet ik wel bijzeggen dat ik hem 3weken hier in huis heb en hij nooit echt is opgevoed.
De vorige mensen hadden hem terug gehad wegens tijd gebrek en verhuising en weinig aangedaan .
Ik ga morgen andere voer halen iemand nog tips ? ( beetje betaalbaar ) ik wil hem liever wel op brokken en smorgens beetje kvv
@Caitlin & Bijou † Nee Dit gaat om de pup Baco , en dat andere gaat over hummer me andere hondje .
Aha 3 weken in huis en niet opgevoed kijk dan wordt het een iets ander verhaal.
Dat je op brokken wil blijven is niet erg maar voer dan wel een goede brok ipv een granenbom met veel zout en toevoegingen die je hond niet nodig heeft.
Wolfsblut/acana/ orijen/ taste of the wild etc. zijn goede brokken mi.
Ga hem behandelen qua zindelijkheid als een pup van 8 weken.
Na het slapen/eten/spelen naar buiten, weg met de pads etc en gewoon leren plassen buiten.
Hoe vaker jij gaat met je hond hoe sneller hij het leert helemaal op deze leeftijd.
Snachts plassen hup rond 3 uur naar buiten nog laten plassen en steeds een kwartier later uit je bed als je merkt dat hij droog blijft totdat hij de hele nacht droogblijft.
Helemaal eens met vorige leden die reageerden. Wat Jacqueline voorstelt zou ik zeker doen ! Nu is je hondje nog jong. Niet opgeven. En bij twijfel over het vele drinken, toch ook nar de Dierenarts.
Jaa hihi, ja zo doen we het ook wel beetje . om de 2a3 uur ong of als die wakker word
groetjes
Hij heeft nu ander voer , aangeraden door de diervoerspeciaalzaak . geperste broeken met alleen natuurlijken ingredienten nou ben benieuwd of het minder word ! zal dan altijd beter zijn als pedigree.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pup plast vaak !" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?