Hallo,
Een paar dagen terug heb ik een onderwerp gestart over dat Tayco zo sloom was en overgegeven had.
Toen naar de dierenarts geweest en heeft hij een spuitje en tabletjes gekregen voor de misselijkheid.
Op aanraden rijst gegeven en gelukkig ging het daarna wel iets beter.
De dag daarna was hij weer heel vrolijk en wat meer de oude Tayco.
Gisteravond begon het weer opnieuw. Gelukkig niet meer overgeven, maar weer zo sloom. Het liefst liggen en niets doen.
Vanmiddag viel me op dat hij niet met zn kont de grond raakte als hij ligt, hij leunt echt op zijn achterpoten. Ik eens gekeken, zag ik dat zijn geslachtsdeel opgezwollen was, alsof er een ballonnetje in zit.
Omdat ik er eerlijk gezegd nooit zo nauw naar heb gekeken, vroeg ik mij af of dit normaal is bij mannetjes, of dat dit toch zeker reden is om me zorgen te maken?
Hopelijk kan iemand mij iets meer vertellen..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tayco toch nog niet beter." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
eshter, wat naar nou, eerst leek het dus dat tie opknapte, en nu dit weer, ja ik zou toch nog even morgen een gang maken naar de dierenarts, als tie niet op zijn kont rustig kan zitten, zit er echt wat dwars.
was jij het die waarvan de hond prednison kreeg ? dat is ook voor ontstekingen, maar wat je nu vertelt, nee hij kan niet zitten, toch even gaan morgen.
beterschap. lief van je dat je toch nog even opnieuw reageerd. gr. willemijn
zal toch voor de zeker heid even laten kijken kan een ontsteking zijn of misschien gestoken?
sterkte ermee groetjes cocoflanel
Nee dat is iemand anders geweest, Tayco krijgt geen prednison.
Ik zal zeker morgen naar de dierenarts gaan want mij zit het ook niet lekker.
Ik durf niet zeker te zeggen dat het een ontsteking is, zo voelt het niet in ieder geval, maar ik ben natuurlijk geen dierenarts..
Hij had wel al groene druppels, heb ik de DA ook gelijk even naar laten kijken afgelopen week en zij zei dat het geen kwaad kon. Die 'balon' zit ook veel meer naar achter, richting zijn balletjes om het zo maar even te zeggen..
Sinds ik eraan gevoeld heb kijkt hij me ook heel angstig aan als ik hem wil aaien, het doet hem denkelijk wel pijn dan.
Nee ik dacht in eerste instantie ook aan blaasontsteking (als je daar ook misschien aan dacht) , maar hij plast goed en ook niks in huis. Kan het dus ook nog goed ophouden.
Verder merk ik ook niks geks aan hoeveelheid of iets dergelijks..
hoi esther
ik zal inderdaad als ik jou was even naar de da gaan dit is niet goed hij heeft duidelijk pijn
Go wat naar voor je jo dacht je dat het wat beter ging en nu dit weer
Laat je het weer horen als je geweest bent
groetjes joke
hoii esther
en hoe was het bij de DA /???
hoop dat het al wat beter gaat !
groetjesss diana
Esther,
Ik weet wat je bedoeld met zo een ballon.
Toivo heeft dit ook en ik dacht altijd dat dit kwam omdat hij moest plassen. Want nadat hij geplast had was dit weg.
Zal ik ook dan maar even vernoemen aan de DA als ik de volgende keer ga
Is men eerste reutje dus ook nog niet zo goed gewend
Groetjes
Lieselot en Toivo
Hallo iedereen als eerste hartstikke bedankt voor de lieve bezorgde berichten!
Ik kan gelukkig vertellen dat het een heel stuk beter met Tayco is op het moment Gistermorgen was het al bijna helemaal weg, ik toch maar even de DA gebeld voor de zekerheid. Ze zei me dat ik het maar in de gate moest houden, zodra het terug kwam toch even langs gaan..
Ik hoop dat het hierbij blijft en hij snel helemaal weer de oude is
Nou... daar gaan we weer hoor
Net was mijn prive trainer hier en hij schrok toch ook wel van Tayco..
Hij is nu weer heel erg sloom en wil maar de hele tijd zo dicht mogelijk bij me zijn terwijl hij normaal meestal in zijn stoel ligt..
Onze trainer vond ook dat zijn ballen wel erg strak stonden om het zo te zeggen..
Morgen ga ik naar een andere dierenarts, ik heb geen vertrouwen meer in mijn eigen. Ik heb het gevoel dat er echt iets ergers aan de hand is en dat mijn DA er gewoon niet goed naar gekeken heeft.
De trainer zei ook dat er normaal gesproken ook naar het hartje moet worden geluisterd etc. Dat heeft die van mij niet gedaan.
Even gevoeld aan de maag, temp opgenomen en een spuitje gegeven voor de misselijkheid.
Morgen dus maar weer op naar een andere dierenarts
Jeetje, wat vervelend, dat die DA niet eens goed heeft gekeken.
Je doet er heel goed aan, naar een ander te gaan. Als je hond zo sloom is, is dat toch niet normaal??
Ik hoop, dat ze gauw wat vinden en het niets ernstigs is. Ik zal heel hard voor jullie duimen.
getver ik scrik er van nou sterkte en laat je ons gauw wat weten!!
liefs yvonne
Nogmaals bedankt voor de lieve berichten..
Ja ik maak me ook zorgen, het ene moment ziet het eruit alsof hij weer beter gaat worden en het andere moment dan gaat het weer flink bergafwaarts.
Ik heb zojuist toch weer de dierenarts gebeld en dit keer een andere. Kwart over 2 kan ik daarheen.
Lijkt nog wel een eeuwigheid!
Ik hoop dat deze dierenarts wat meer zijn best zal doen en in ieder geval een oorzaak zal vinden!
Goh Ester, ik hoop dat deze DA gaat kunnen helpen !!
Het is toch zo vreselijk als je hond zich slecht voelt en jij hem niet kan helpen !
Laat weten hoe het gaat hé en veel sterkte ! Ik duim dat Tayco snel weer beter mag zijn !
Liefs,
Marie-Rose
Ik herken de onzekerheid maar al te goed. Sterkte hoor. Hoop dat je achter het 'euvel' komt.
hallo is er al iets duidelijkheid met tayco
ik ben erg benieuwd hoe het nu is
gr anja
Oooh sorry ik ben inderdaad helemaal vergeten om de uitkomst van vanmiddag te laten weten!!
Nou deze dierenarts vond ik geweldig! Hij stelde heeeeeeeel veel vragen! haha dat is dacht van gaat hij hem nu nog nakijken of niet
Maar natuurlijk heel belangrijk.
De uitkomst was:
Die ballon in zijn penis blijkt gewoon een erectie te zijn... Tja moet je maar net weten.. Ik dacht dat als hij zn piepie eruit had hangen, dat dat een soort van erectie was.. Maar niet dus
Waardoor hij zo sloom was, was omdat hij koorts had. 39,5 niet zo heel veel zei hij, maar hij zei dat het genoeg was om je af te vragen waar de koorts vandaan kwam en om hem iets te geven van antibiotica. Daar heb ik toch maar om gevraagd omdat hij al zolang sloom is. Dus heeft hij een spuit gegeven en weer tabletjes.
Het afvallen kon een reactie zijn van de loopse teefjes in de buurt, het overgeven van vorige week nog, maar ook van de koorts. Doordat hij dat niet helemaal kon verklaren wilde hij dat ik het in de gaten hield. Mocht het niet veranderen dan wilde hij graag bloedonderzoek doen.
En gelukkig! Hij voelt zich weer helemaal de oude Tayco! Hij doet weer zo gek als een deur en is echt ontzettend vrolijk
Gelukkig is alles dus weer goedgekomen! En bij mijn vorige huisarts zal ik dus echt niet meer gaan. De meneer van vanmiddag bben ik echt zeer tevreden over!
Hier een lieve foto van Tayco nu hij weer lekker ligt te snurken achter me!
Lekker in zijn stoel weer! ( daar kon hij afgelopen dagen dus ook niet meer opkomen)
Nogmaals bedankt voor julile lieve berichtjes!
Groetjes van mij en een lebber van Tayco!
heee gelukkig maar en ja moet je maar net weten he!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wat een dotje zo heerlijk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hihi ik dacht hetzelfde als jij over een erectie bij de hond. Goh ook weer wat bijgeleerd.
Wat fijn dat het allemaal mee valt en dat je bij deze DA een beter gevoel hebt.
Nu even lekker bijkomen zo te zien van de afgelopen tijd!
liefs kim
Ja dankejwel Yvonne en kim
Er is echt nu een pak van mn hart. Inderdaad nu even rustig aan doen met hem, dat ie flink kan opknappen.
Ben zooo blij dat er niks ergs is
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Tayco toch nog niet beter." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?