Aangezien het zomer is, hoewel het weer misschien niet zo erg meezit.., ben ik erg benieuwd naar alle leuke dingen die jullie hebben gepland met je hond. Een vakantie, een uitstapje, een leuke wandeling,.. Vertel het hier!
Foto's zijn natuurlijk meer dan welkom
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke zomeruitstapjes heb jij zoal met je hond gepland?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wij waren eerst zelf een weekje weg met oppas thuis en daarna twee dagen Apeldoorn met alle meiden, vrienden en hun kereltje en dat was super!
We merkten echt dat ze genoten en het was zo gezellig de meiden op de slaapkamer en twee op bed!
Echt een aanrader!
Verder gaan we naar t bos of t strand, ze gaan zowiezo altijd mee met me dus alleen zijn ze bijna niet.
wij gaan niet op vakantie, wel doe ik leuke dingen met bamse, zoals watertrainingen, en ja iedere dag mag ze natuurlijk lekker zwemmen, wel zou ik graag met haar naar een dierentuin eens willen.......
maar alleen is maar alleen, maar dat is een wens van me, dat bamse eens in aanraking komt met anderen dieren, al is het dan achter draad.
Zondag ben ik met Beau naar de Olmense zoo getrokken. Wolven, panters, tijders, leeuwen, beren, giraffen, allerlei vogels, het kleinste aapje ter wereld, alle andere apensoorten, konijnen, muizen, slangen, enz. Erg leuk! De wolven vond ze geweldig, de katachtigen vond ze helemaal niets - zelfs naar het standbeeld was ze wat argwanend. Behalve de welpjes, die kon ze nog net aan
Bij de Maki's en giraffen..
..wolven (ken ik jullie ergens van?)..
..poemawelpje en panterstandbeeld (jij bent groot, zeg!!)..
..& samen met Lela (van Jamie) aan de aapjes en witte tijgerwelpjes/poemawelpje!
Erg geslaagde dag, dat de welpjes zo schattig waren heeft er ab-so-luut niets mee te maken!
Willemijn, gewoon doen, het is echt heel erg leuk! Gewoon eentje vinden die honden ook toelaat Het volgende wat ik wil doen is een kinderboerderij. Lijkt mij ook wel leuk.
Ik ga een weekje op vakantie in Nederland, weet nog niet waar maar Twinko gaat gewoon mee. Verder gaan we in het weekend lekker veel wandelen. Liefst met mensen van HP, dat is extra gezellig!
@ Sofie
mogen in een zoo honden mee binnen,
waaw dat wist ik niet
dat is nog eens een leuke tip op naartoe te gaan
wij houden hier allemaal van dieren en zijn al vele dierentuinen en safari's gaan bezoeken
de olmse zoo nog niet, gaan we binnenkort dan met z'n allen daar heen
Wij gaan nog naar Engeland (europees flyball kampioenschap), Knokke en de Olmense zoo (daar zijn honden aan de leiband toegelaten tussen de katachtigen ed ).
Verder geen plannen, maar ik kijk er enorm naar uit (al zal het weer niet mee zitten)
Voor Zara staat deze vakantie vooral in het teken van het socialiseren. Lekker naar de markt, in de trein, naar de kinderboerderij, naar het park en bos, zwemmen en misschien ook nog wel naar de dierentuin
Dit lijkt mij in ieder geval heel leuk, maar het is toch eerst even afwachten welk tempo Zara aankan. We gaan ook nog naar puppycursus en naar een sportclub (rustig beginnen), dus ze moet ook genoeg tijd hebben om alles te verwerken
Sophie, wat een leuke fotoos, ga het doen.
OLMSE ZOO , waar ligt dat ? kom uit het noorden.
Zou tof zijn een hp uitstap met de hondjes naar de olmense zoo.
Ik woon er een paar straten af maar heb het nog niet gedaan met de honden.
In de zoo kan je zo'n kinderkar huren als je wil, daar kan je altijd je pup inzetten. Op die manier kunnen ze toch wat rusten, vooral de zwaardere pups die niet op de arm kunnen. Of de iets oudere honden natuurlijk.
Olmense zoo ligt in de Kempen, België.
Als er genoeg respons is wil ik best zo'n uitstap organiseren hoor. Dan maak ik er een topic over
we zijn net naar het Geertje ( kinderboerderij ) geweest en gaan nog wel een paar keer ergens lopen\
zie het topic met Sandy naar het Geertje voor foto's
ooh, ik lees het net , haha
helaas is belgië een beetje te ver, misschien een keer als we daar toch zijn.
wel jammer,
weten jullie of er in NL ook dierentuinen zijn waar de hond mee mag ?
Gr. J&M
Leuke foto's!!
Ik moet met Jessy eigenlijk ook nog eens naar de dierentuin, ze mag mee naar de dierentuin hier dus eigenlijk moet ik dat maar gewoon eens gaan inplannen
Hier is trouwens Amersfoort.
Maar nog geen enkele planning, geen vakantie geen dagjes uit helemaal niks nog
vandaag zijn we naar de dierenwinkel geweest ( ja hoor hij is weer helemaal verwent met van alles en nog wat) en daarna meteen door naar het amsterdamse bos.
daar een heerlijk rondje gelopen en hij heeft daar nog met een aantal hondjes gespeeld.
in augustus gaan we nog naar zeewolde op de camping staan, hij gaat dan voor het eerst mee naar de camping en slapen bij mij in het tentje.
het is een echte honden camping en daar zit dan ook nog eens een strand bij waar ze op mogen en volgens mij kun je er ook behendigheid doen, als ik het goed onthouden heb.
volgende week gaat hij een uurtje naar mijn buurvrouw en haar hondje (om te oefennen), voor als het een keer echt nodig is.
als ik weer naar school moet, gaat hij ook een keer mee, dat zal in augustus zijn.
ik wil ook nog een keer langs een ford hier bij mij in de burut gaan lopen, is een mooi gebied en ik zag dat honden toegelaten worden '
we hebben ook nog twee keer een BBQ, tja en waar vlees is is harley
verder zal het bos nog een paar keer in de planning staan of een andere mooie omgeving.
Vandaag ben ik met Beau naar Hasselt getrokken en er afgesproken met Toby (van Marie)
Beau geeft het goede voorbeeld. Resultaat? Twee viezerds:
Heel erg veel foto's getrokken, maar deze vond ik extra leuk:
Je zou het niet zeggen, maar ze hadden saampjes heel erg veel plezier. Heel mooi gespeeld ook.
Voor Toby was het de eerste keer los, dus extra spannend. Heel wat andere honden en veel gespeel later liggen ze nu allebei helemaal tevreden te slapen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke zomeruitstapjes heb jij zoal met je hond gepland?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?