veel succes, hoop voor jullie dat de pups gauw komen groeten Hein.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De bevalling is in zicht :-))))" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Nummer 1 is er, een hele donkere teef met wit aftekening, zo donker dat ze nu zwart lijkt
Ooooch,wat leuk en dan gelijk zo*n mooie als eerste,van harte gefeliciteerd.
Ik kijk uit naar de rest,succes!
Ik duim voor je dat er een mooi reutje word geboren met witte aftekening
Ik ben benieuwd
Heel veel succes
Gefeliciteerd. Fijn dat het toch nog op de natuurlijke manier kan!
Ben benieuwd naar de anderen!
van harte gefeliciteert, hoop dat het goed gaat met de moeder,zijn er al meer pups? succes groeten Hein.
van harte gefeliciteert, hoop dat het goed gaat met moeder,zijn er al meer pups? succes groeten Hein drukte dubbel.
Van harte gefeliciteerd met het eerste pupje,hopelijk zijn de andere er ook al.
Gefeliciteerd, en hopelijk loopt de bevalling verder voorspoedig voor moeder en pups!
Proficiat met het eerste pupje dat geboren is. d(^_^)Hopelijk volgen de andere ook snel en is er een mooi reutje bij voor jullie.
Je eerste meisje Heeft precies wel een mooie kleur.
Ik vind het Prachtig die donkere boxers al heb ik ook een zwak voor de gele.
Succes verder met de bevalling.
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van het eerste pupje. We zijn nu heel wat uren verder en ben toch erg benieuwd hoe de bevalling is verlopen of mogelijk zelfs verloopt.
Ik hoop in ieder geval dat alles naar wens gaat.
Eindelijk weer terug van een heftige nacht en dag, de eerste pup kwam uit zichzelf een teefje van bijna 600gram, wat voor een boxer toch wel erg veel is.
Het 2e pupje zat vast wat we ook deden, naar de DA, weer spuiten om de weeen op te wekken, maar hoe ze ook drukte er kwam geen pup.
Toen besloten tot een keizersnee, maar helaas waren 2 pupjes inmiddels door de enorme druk gestorven , 2 reutjes, met witte aftekening beiden zelfs over de 600 gram, de laatste in haar buik ook een mooie donkere teef met wit aftekening heeft het wel gered
Dus we zijn toch nog verwend door Imola met 2 prachtige donker gestroomde teefjes.
Foto's volgen snel, nu eerst m'n bed in
Ahh wat heftig!
Sterkte met het verlies van de reutjes.
En toch ook veel plezier met de teefjes.
Bah! Was al een beetje bang omdat je zolang niet reageerde.
Sterkte met het verlies van de 2 reutjes en heel erg veel plezier met de 2 teefjes! Ben benieuwd naar de foto`s.
Slaap lekker
Poeh, dat valt niet mee, wat verdrietig allemaal.
Hoop dat het met de teefjes en moeder Imola goed blijft gaan.
Gefeliciteerd met de teefjes!
jammer dat het niet goed is gegaan . Verwen Imola maar ze heeft heel wat meegemaakt en succes met de teefjes
Ach, wat verdrietig allemaal. Gelukkig gaat het goed met je meisje en haar twee andere kindjes. Heel veel sterkte met het verlies en ook veel plezier met de pups de komende tijd !!
Vond het ook erg lang duren voor je weer reageerde dus was aan het duimen dat alles goed ging.
Heel heel heftig is dit allemaal zowel in spanning als alle emoties die je door maakt.
Hopelijk rust je nu en geniet van deze 2 dames.....
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De bevalling is in zicht :-))))" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?