Mijn nichtje is 7 jaar. Pas geleden ging ik bij haar op bezoek. Rambo ging mee en we gingen wandelen,ze mocht rambo vast houden. Ik zei : als er een andere hond komt gaat rambo blaffen en trekken dus dan kan je hem beter aan mij geven. waarop mijn nichtje zei: Maar ik kan hem dan wel houden hoor. Toen er een andere hond langs kwam bleef ze staan en ging een beetje aan de kant zodat de andere hond kon passeren. Ze zei tegen rambo : Rambo nee,rustig. Met een duidelijk maar lieve stem. Toen liep ze verder en zei : Goed zo rambo.
Ik zat vol bewondering toe te kijken. Had niet verwacht dat ze zo goed met honden om kan gaan
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mijn nichtje kan goed met honden omgaan :D " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ja zozie je maar kinderen en ook honden kunnen jegewoon versteld doen staan . goed gedaan van jou nichtje. groetjes Hein.
Wat lief hè.
Sem is natuurlijk nog maar bijna negen maanden, maar altijd als we thuis komen is hij helemaal happy, springen enzovoort..
Ik was de enige die het negeerde en wegliep.
Mijn ouders zeggen dat ik het het beste deed,vde rest helemaal, "Laag, foei, rustig wem!"
Haha..
Wouw dat de meine ook zo waren!! Mijn nichtjes zijn 8 en 5 en die van 8 wil haar telkens optillen aan dr strot en die van 5 loopt altijd met eten in dr hand, precies op ooghoogte voor vreetzak Jessy... 3x raden waarom mijn nichtje steeds moet huilen als Jessy langs loopt
groetjes, Inge
De dochter van goede vrienden van mijn ouders is vier jaar.
Ze noemt Sem altijd Sjam.
Zo schattig! Ze vind Sem helemaal geweldig, maar als hij liktnof zijn Hoofd optilt verstopt ze zich gelijk hahahahah
Ja inderdaad zijn er kinderen waar het blijkbaar in de genen zit. Ik zag afgelopen week een meisje van een jaar of 11 met haar pup. Ze was met hem commando's aan het oefenen. 'Zit, af en blijf' lukte al heel aardig en als ze 'kom' riep holde hij meteen op haar af. Voor hij tegen haar op kon springen deed ze een stap naar voren. Hond keek verbaasd, maar sprong niet. Elke keer herhaalde ze deze oefening, totdat de hond het begreep, dat hij niet mocht springen. Toen kreeg hij een beloning. Ik vroeg haar hoelang ze de pup al hadden en ze zei dat hem een week hadden. En dat hij al goed luisterde. Ze was elke dag met hem aan het oefenen. Ik vroeg haar hoe ze zo goed wist wat ze doen moest. Ze zei dat ze eerst vanalles gelezen had. Want ze mocht pas een hond als ze er zelf voor kon zorgen. Dus had ze op internet gekeken en in de bibliotheek boeken gehaald die over honden gingen. Waar ze op moest letten enzo. Welk ras of kruising het best bij haar pastte. Ze had gekozen voor een labrador.
Ik heb haar geprezen en gezegd dat ik wilde dat alle mensen zo verstandig waren, maar dat zij één van de weinigen is. '
@Ans, dat is toch geweldig, als kinderen zelf de verantwoording nemen en het gaat dan nog zo goed ook nog...SUPER
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mijn nichtje kan goed met honden omgaan :D " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?