Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hoe een volwassen hond zindelijk maken!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dan ben jij te vroeg uit je bed gegaan
Probeer vannacht eens om 4 uur ofzo op te staan en kijken of hij dan wel moet en of er dan niks ligt.
Het is altijd een gedoe hoor of het nou een pup is of volwassen hond maar 1 ding scheelt het komt in orde
Probeer er achter te komen hoe laat hij ongeveer poept en plast snachts en dan moet jij het net voor zijn.
ja idd,, ik zet vannacht gewoon eens de wakker om 04.00 en dan kijken of die al gepoept heeft ja of nee en dan even lopen en kijken of die dan gaat poepen buiten..
nu ik medicijnen enzo heb voor de diaree hoop ik dat het zindelijksheid process sneller gaat..
Super joh!
Volhouden zo en langzaam aan de uitlaat tijden gaan verschuiven.
Komt helemaal goed zo!
jaa idd,, nu vandaag ook kijken met de poep,, want hij heeft vanaf gistereavond 23.00 niet meer gepoept..
Dan was ie misschien toch meer zindelijk dan iedereen dacht haha.
Maarja diarree is nou eenmaal niet op te houden en de schat kon er dus niks aan doen.
Hopelijk is het nu over en blijft de diarree ook weg.
hij heeft net gepoept,, en het is al een stuk dikker nog niet hellemaal goed,, maar geen diaree emer het is meer een zachte drol... dus we gaan de goede kant op.. werkt de medicijnen+ ander voer we hebben nu met kalkoen.. speciaal voor honden met zwakke darmen..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hoe een volwassen hond zindelijk maken!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?