Hallo allemaal!
Ik las dat mensen zich ergeren aan nieuwkomers die zich niet voorstellen! (schaam schaam) Dus ik zal me dan alsnog even netjes voorstellen op dit leuke en leerzame forum.
Ik ben Judith, 23 jaar en ik woon in Eindhoven met mijn vriend en ons hondje Roos. Zij is een border collie van 1 jaar oud. Een echte schat.
Ik heb al veel geleerd op dit forum, en ik weet zeker dat dit zo zal blijven! Leuk dat er in NL en BE zoveel mensen zijn die ook zo dol op honden zijn.
Groetjes!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Liever laat dan nooit....Even voorstellen!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
hoi judith
leuk dat je je even voorsteld
en welkom hier op het forum he
groetjes joke
Hoi Judith en Roos!
WELKOM op het forum en veel plezier nog verder...
Schattige profielfoto hoor!
Groetjes, Anita.
Hallo Judith en Roos.
Alsnog van harte welkom op de forum!!
Groetjes Corrina en Bailey
Hej Roos!
Welkom hier
Was je profiel al eens tegengekomen en inderdaad,
ik heb nog nooit een border met zoveel wit gezien..
Maar wat is Roos een mooi meisje !!
Groetjes Marit
en een lik van Daantje over de neus van Roos
bedankt voor alle leuke reacties!
@ Marit, Roos is helemaal trots op je complimentje Jouw Daantje ziet er ook erg schattig uit! Leuke oortjes
En die Bamse blijft er toch zo heerlijk knuffelbaar en zacht uitzien....
een kwispel van Roos!
Van mij ook nog hartelijk welkom en teven een complimentje voor Roos, is echt een pracht van een Border !!
Liefs van Marie-Rose en een dikke poot voor Roos van Tibo !
Hoi Judith.
leuk dat je jezelf ook even voorstelt.
Ook namens turbo ,Luna en mijzelf van harte welkom zoals je al zei op dit leuke en leerzame forum.
gr liesbeth,turbo en Luna
welkom...
en gezellig.. een eindhovenaar erbij...
goei volk.. hahahahahaha
groetjes,
Ramona
Hoi welkom hier,ja gezellig he hier,wat een schattig hondje,maar hij is nu wel al groter natuurlijk.
Veel plezier hier verder.
Groetjes Ingrid en een knuffel van Rex
welkom
ik ben ook nieuw :P
ik ben neeltje 12 jaar en woon in denhaag met mijn husky snowieen moeder en broertje
ow, hihi. ben ik even onbeschoft dan, heb me ook niet voorgesteld toen ik hier kwam!
tja.. tis internet, dus iedereen mag erop. maargoed, op mijn profiel kun je mijn voorstel-verhaaltje lezen!
leuk dat je ook op het forum bent! hoop nog veel van je te lezen!
Liefs, iris
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Liever laat dan nooit....Even voorstellen!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?