het lijkt me wel eens interessant om te vergelijken hoeveel jullie per week uitgeven aan voeding en wat jullie geven
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "uitgaven" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
dario, dat is toch voor ieder verschillend heb je een klein hondje of een grote, heb je er een of heb je er meerderen
vaak heeft iemand een hele dierentuin er op na, ja dat zijn kosten die je dan moet overwegen.
en je kan bij niemand in zijn of haar portemonne kijken, en wat voor voer je geeft ? daar is al een topic over geopend.
ik en bamse hebben een butget, en daar moeten we het mee doen, ongeacht wat we eten.
willemijn.
idd dat is voor heel wat eigenaren verschillend alsook voor de honden.
Mijn twee golden geef ik t/d van Hills van bij de DA en een zak van 10 kg kost 69 euro 10, dus je kan rekenen, daarbij nog hun koekjes en sommige lekkernijen.
Maar in elk geval een hond is niet goedkoop zeker als je hun goed wil verzorgen op alle vlakken.
Grtzz
Martine
Jee dat is verschillend toch...qua voer ligt eraan wel merk je je hond te eten geeft.
De extraatjes tja dat heb jezelf in je hand, en dan komen de vaste DA kosten er nog bij kijken.
Als je pech hebt dan kan je hondje wel eens wat mankeren en moet je vaker dan normaal naar de DA!
En dan heb je nog de spulletjes die een puppie kapot kan vreten..haha
Ook de ontwormkuur, combo voor vlooien en teken...
En dan de hondenschool, training etc..
Dan de gemeentelasten, dat kan ook verschillen per gemeente..
Hier hebben wel poepschepjes en zakjes dat ben je verplicht bij je te hebben, zoniet een behoorlijke boete,...
Dus een hondje kan best wat kosten..
Groetjes lein
Poeh dat is even denken.
Er gaat zeker :
-1 zak gedroogde hondepens doorheen van afgerond 10 euro (sommige weken nog meer)
-1 zak gedroogde runderlongetjes van 1,99
-per maand denk ik een zak farmfood ( weet ik niet zeker omdat er nu nog maar 1 hond van eet) die kost ons afgerond 35 euro
-Botten zijn per maand toch wel 12 euro
- smuldier per week 7 euro afgerond
Dus gemiddeld zonder gekke dingen en afgerond per week kost het ons aan voer en lekkers 31 euro per week
Groetjes Marianne
pfjoe,.
uhm elke dag 2x smuldier,van 59cent, dus dat is 8,26
ongeveer elke 2 weken een zak voer, ben pas overgestapt op een andere dus weet de preciese prijs nog niet..
ik betaal 21 euro per 10 kilo, dus dat is
8,26 x 2 = 16,52 + 21= 27,52 per 2 weken,
dan ook nog de botten, ongeveer een pak per twee weken, is weer 20 euro
dus dat is 47,52 en dat x twee
95,04 en dan de dierenarts kosten, zijn 23 euro per maand, erbij( voor shanna haar nagels ) dan heb ik haar oren nog niet meegerekend want dat kost 18 euro per week!
Lastig..
Daantje krijgt vers vlees, per dag ongeveer 100 gram, van uiteenlopende merken.
(farmfood, AHV Breda, Duck is veel duurder dan Smuldier)
Één keer per week krijgt Daantje farm food brokken, 90 gram.
Een zak brokken van 4 kilo kost geloof ik iets van €15 (??)
3 dagen per week ongeveer heeft Daantje een NRV dag.
Ze krijgt dan 130 gram spier/ orgaan/ bot per dag.
Ik had laatst een kilo kippennekken, wat zalmkoppen, 2 kilo vleesmix, 2 kipkarkassen en wat kalkoenvleugels en was daarvoor €4,50 kwijt.
Als 'extra' pensstaafjes/ pezen/ runder, in zakken van 1 kg voor €?? Daar krijgt ze per dag 1 of 2 van..
Heel lastig te bepalen wat ik kwijt ben..
Ik gok tussen de €5 en €10 per maand aan eten + beloninkjes/ traktaties..
Maar 1 ding weet ik zeker, voor de katten ben ik véééééél duurder uit
Die krijgen ook enkel vlees, maar het vlees dat zij blieven is veel duurder €2,70 per dag.
Rond de 62 euro per 4 weken vers vlees.
Rond 15 a 20 euro brokken verschilt.
Botjes kluiven ect ja moeilijk te zeggen.
Zonder andere kosten kosten me 4 honden denk ik 25 euro per week denk ik hou het eigenlijk niet echt bij.
Liefs Jo
Poeh da's ff rekenen.
Momenteel voer ik haaksbarf en dat is niet echt goedkoop en varieerd per smaak
Per week voor 25 Euro voor twee honden
en dan ook nog pensstaafjes van 5 euro per zak (1per 2 weken)
1 fles zalmolie per maand a 16 euro
En dan verder de trainings snoepjes en koekjes voor tussen door.
De kosten per week ongeveer:
Vers vlees tussen de €25.00 en €28.00
Farmfood brokken ongeveer €25.00
De snacks ongeveer €8.00
Alles bij elkaar zo'n €58.00 per week.
Groetjes,
Wilma
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "uitgaven" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?