Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wie kent deze hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Eind goed, al goed. Fijn dat het baasje gevonden is.
Alleen dat gisteren gehaald en morgen weer terug snap ik ook niet helemaal. Maar ja, het kan natuurlijk zijn dat die mensen hun dochter verteld hebben dat de hond zoek was. En nu zal het vrouwtje zo snel mogelijk haar hond weer bij zich willen hebben. Heel logisch
Maar geen wonder zeg dat het dier zo triest keek. Ze heeft ook al heel wat meegemaakt. Ze zal gedacht hebben dat ze alweer mensen was kwijtgeraakt.
Goed werk gedaan Liesbeth en familie
Ohhh, ik ben echt blij om te horen dat ze toch een baasje heeft die gek op haar is.
Eindelijk weer eens een verhaal dat goed afloopt!
Jullie hebben het ook super gedaan allemaal!
Geweldig dat hij weer naar zijn baasje kan
Geweldig wat jullie voor hem gedaan hebben!!
Dat is dus : Jullie gelukkig, hondje gelukkig, bazinnetje gelukkig en ook de ouders van 't bazinnetje... want een hond die je tijdelijk onder je hoede hebt verliezen...
De reis zal al wat van de hond gevergd hebben en dan niet bij het baasje zijn... weglopen en voelen/ruiken dat je zoooo ver van huis bent... arme ! Zo blij voor haar !
Oei, wat een verhaal! Gelukkig is alles toch nog redelijk snel goed afgelopen.
super van je man en zoon dat ze haar meegenomen hebben en bij jullie op adem kon komen
nog mooier dat haar baasje is gevonden!!!
maar wat kan ik me toch ergeren aan sommige reacties meteen hier!
als een hond zielig kijkt wil dat nog niet zeggen dat ze een slechte baas hebben en bij iemand anders beter af is hoor, slaat helemaal nergens op!
heb er hier ook eentje die heeeeel zielig kan kijken en dan hoop ik maar dat ze nooit wegloopt en door 1 van jullie word gevonden want dan ben ik mn hond kwijt vrees ik!
dikke pluim voor jou en je gezin
Och wat een avontuur!! heerlijk om te lezen dat het baasje weer is herenigd met de hond. Super!!
wat zal dat beessie weer blij geweest zijn dat hij de baasjes weer zag,
in ieder geval de ouders van het baasje,
super,
Wat een prachtige hond! Gelukkig gered voor een 2e keer en komt gelukkig weer terug bij het bazinnetje! Goed werk gedaan!
Annet & Max sorry drukte per ongeluk op 2 doggies was niet de bedoeling.
Ahhh.. super!!!!
eind goed al goed... wat zal het baasje (en haar ouders) opgelucht zijn!!!!!
Oooooh geweldig dat ze weer herenigd is met haar baasje, nu kan ze weer gelukkig zijn bij haar bazinnetje in Zwitserland.
Echt top van jullie dat jullie het voor elkaar hebben gekregen
Wat ziet ze er ongelukkig uit! Houden, maar, zou ik zo zeggen... (heb ik natuurlijk makkelijk zeggen, zo vanachter de computer...)
Floortje, een trieste hondenblik (vaak raseiegenschap) wil niet zeggen, dat gepaard gaat met een triest hondenleven.
Helaas verdwijnen veel honden, door verkeerd inschatten van 'goede vinders'.
Het is belangrijk dat men indien men een hond van 'de straat' meeneemt, net zoals de topicstarter deed, deze idd goed nakijkt op identificatie: halsband, chip, tatoeage en de hond meld bij de plaatselijke politie waar men hem gevonden heeft!!
Veel mensen denken dat ze een hond redden, maar doen soms niets anders dan stelen.
Niet elke vrij lopende hond in het buitenland is bv een verwaarloosde zwerfhond! Niet elke loslopende hond in Nederland is door zijn baasjes gedumpt.
Realiseer je dat als je een hond vind, deze ook van een familie kan zijn die zijn hond enorm mist en veel werk aan het doen is om hem terug te krijgen.
Het uiterlijk van een hond kan heus niet altijd een indicatie van zijn goede verzorging zijn. Honden kunnen raseigenschappen hebben waardoor ze bv mager lijken (whippet, of kruising daarvan), verwaarloosd lijken: vervilte vachten (Puli, bergamesco) enz.
Ook kunnen ze oud of ziek zijn, waardoor ze verkeerd beoordeeld kunnen worden.
Ga niet altijd van een slecht scenario uit, maar doe net als de topicstarter, je best om de rechtmatige eigenaar terug te vinden en probeer je in hun plaats te stellen; wat als het jouw hond was, die je kwijt was?
@Chris: ten tijde van mijn eerste reactie had ik alleen het openingsbericht gelezen... niet denkende dat er zo snel al meer info zou zijn.
En tuurlijk verwittig je meteen politie en asiel, doe ik ook altijd.
Alleen heb ik daar eens behoorlijk spijt van gehad toen ik een ontzettende lieve en brave Springer Spaniel mee naar huis genomen heb. Had ik gevonden in het bos en was ontzettend vies en mager: zijn ribben kon je zo tellen, al zijn witte vlekken waren donkergeel, zijn oren en billen zaten zo vol met klitten dat zijn oren minstens 3x zoveel als normaal wogen en hij zat vol met teken. Ontzettend lieve hond, paar dagen in huis gehad: zindelijk, braaf, zo knuffelig als je je maar wensen kon, netjes meelopend aan de lijn, kon hem op wandeling zonder probleem loslaten, sociaal naar andere honden.
Net toen wij al besloten hadden dat we hem zouden houden (we hadden het asiel verteld dat hij bij ons mocht blijven tot het baasje terecht was), kregen we telefoon van het asiel: eigenaars waren gevonden. Komen die mensen bij ons thuis, bleek het dat die hond pas een uurtje weggelopen was op het moment dat ik hem vond. En hadden ze pas na 2-3 dagen (weet het zo goed niet meer) eens het asiel gebeld.
De man was nog blij dat de hond terug was, de vrouw duidelijk niet. De hond zelf duidelijk ook niet, die besnuffelde hen even en kwam toen meteen tegen me aanzitten en bleef tegen me aanzitten. Bleek het om een hond te gaan die ze bij wijze van uitzondering eens uit zijn hok (zo'n kleine buitenkennel die je vaak bij boerderijen ziet) gelaten hadden en die ze gratis bij hun huis gekregen hadden dat ze een jaartje daarvoor gekocht hadden. Was van een jager geweest die hem niet meer hoefde omdat hij niet schotvast was...
En ja, de volgende keer verwittig ik terug politie en asiel, maar wees maar zeker dat ik dan naam en adres vraag van de eigenaars. En foto's trek voor we het arme dier een hoogstnodig bad en knipbeurt geven. Kan ik de volgende keer tenminste klacht neerleggen bij de dierenbescherming. En wees ook maar zeker dat we zo'n verwaarloosde hond die slechts een uurtje op pad geweest is, echt niet meer meegeven met de "rechtmatige" eigenaars.
Als de dierenbescherming anders beslist, heb je natuurlijk geen keus, maar wat hebben we spijt dat we dit toen niet gedaan hebben.
Ik ben een tijdje niet meer op hp geweest, vanwege vakantie.
Maar ben nu alles een beetje aan het na lezen, dus ook jouw verhaal.
Leuk om zo terug te lezen. Vooral dat alles goed is afgelopen.
Ik kan me goed voorstellen, dat het baasje hartstikke blij is, dat jouw man en zoon de hond meegenomen hebben.
Wie weet, wat er anders gebeurt was met deze hond..........
Helemaal mee eens!
Onze hond was het 1e halfjaar ook mager, wat we ook deden, je bleef z'n ruggegraat voelen, en die blik, daar heb ik ook een hele collectie foto's van. Wat ik wel zie is een hond die heel moe is.
Super dat je hem hebt kunnen meenemen en dat ie nu wordt herenigd met z'n baas!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wie kent deze hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?