Ziet er absoluut niet uit als zuivere bulletjes, weet dit eigenlijk wel 100% zeker. De meest rechtse lijkt nog het meeste op een fransje. Buiten dat is ook de kleur erg vreemd en klopt eigenlijk niet met een franse bull.
Bulletjes in de kleur fawn (bruin) hebben eigenlijk altijd een zwart masker, zonder zwart masker bestaat wel maar is zeker in nederland nog erg zeldzaam.
Je bent gewoon hartstikke belazerd door deze mensen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kruising ja/nee ? mening alsjeblieft " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
het is 2e van links en we zijn ermee na dierenarts gegaan en die zei alleen dat ze buikje beetje bol was en dat die niet echt super veel weegt maar verder was het wel allemaal goed. maar we moeten wel dus 1 weekje lang zijn ontlasting na checken op wormen.
Hoe oud zijn deze hondjes? Ze zien er wel heel erg jong en klein uit op de foto's, en dan al het nest mogen verlaten? Hier klopt iets heel erg niet.
Ik denk dat je flink voorgelogen bent.
Ten eerste zijn dit absoluut geen raszuivere bulletjes, ik vind het ook ontzettend dom van je dat je op zo'n belachelijke advertentie afgaat en jezelf pas thuis afvraagt wat je eigenlijk in huis hebt gehaald. Qua kruising gok ik op Franse Bulldog x Jack Russell, in ieder geval zéker geen Amerikaanse Bulldog zoals je noemde. Heb je geen stamboom, dan zul je het ook nooit weten.
De ouderdieren zijn hoogstwaarschijnlijk niet getest op erfelijke afwijkingen verwacht ik zo. Jammer, zeker bij een ras dat als zeer ongezond en kwetsbaar te boek staat. Dit zou je toch moeten weten als je je er ook maar een béétje in verdiept had.
Ik zou overwegen of je geen verzekering wilt afsluiten voor je hondje. Een Franse Bulldog kan wat gezondheids problemen geven, en als deze fokker je al voorgelogen heeft heb je natuurlijk kans dat er nog meer niet klopt. Ik hoop natuurlijk dat het een super gezond hondje is dat zonder problemen 16 jaar word, maar de realiteit is vaak anders. Je kunt voor hoge kosten komen te staan en bij een hond met een onzekere afkomst heb je dus minder zekerheid.
wat ik wel kan mededelen is dat je niet zomaar klakkeloos een pup moet aanschaffen want zoals bekend zijn er heel veel zogenaamde broodfokkers,ik zelf heb er een maand over gedaan om een pup aan te schaffen en heb een geweldige pup weten te regelen,het is niet een pak melk die je haalt en niet goed geld terug dus mijn advies is rustig aan selecteren en er komt er heus wel 1 op marktplaats die pure franse buldogs fokt ds heb geduld vind ik
en wat ik ook heb opgemerkt dat ze wel erg grote poten hebben voor een franse bulldog en hun oren hangen telaag vind ik ook,lijkt mij wel iets van franse buldogg hebben maar is geen zuivere kaas zo te zien
Eigenlijk ben je niet belazerd.
Er staat duidelijk Franse Buldog X.
Je hebt dus gekregen wat er staat.
en daar gaan we weer. meteen roepen, jullie weten nog helemaal niks.
en al is het stom geweest, laten we er dan het beste van maken ipv al die domme opmerkingen.
wie weet is dit wel gewoon een pretnestje. nee daar ben ik ook geen voorstander van maar een broodfokker zet geen kruising bij zn advertentie. en wie weet is het wel een pup van 10 weken.
we weten helemaal niks. altijd dat gegil zeg. leuk weer iemand de grond in trappen.
en een maand erover doen om een geschikte pup te vinden is wel erg snel hoor. of je hebt mazzel gehad of hebt ook niet verder gekeken dan je neus lang is.
zo komt er vast weer een modje dat ik on-topic moet blijven. voor hen alvast mijn excuus.
maar wordt er af en toe zelf nerveus van zeg, telkens dit soort kreten!
ik durf niet eens meer wat te vragen aan nieuwe gasten of leden. moet je nagaan wat hun ervaren.
123 dankjewel voor je reactie ik denk hetzelfde erover. Het gaat erom dat een hondje een goed thuis heeft en wat moet je dan als je van nijmegen naar zundert rijd en je ziet het hondje zeggen dat hij niet leuk genoeg is en hem daar acter laten en al waren het broodfokkers dan weet ik nou teminste dat hij wel een goed thuis heeft. Ik vraag niet naar verwijten en antwoorden zoals ja erg dom dat je het hondje hebt genomen. sommigen van jullie kijken alleen maar na het uiterlijk van een hondje lijkt het onderhand op wat heb je eraan als een hond er perfect uitziet maar een karakter heeft van niks ?
groetjes boris
laat het wel een les zijn voor als er ooit nog een hond bij komt.
en de reakties van andere zijn begrijpelijk hoor. hier komen met regelmaat verhalen langs over zieke pups of honden die op latere leeftijd problemen krijgen. en die lezen wij ook allemaal. sommige zijn hart verscheurend.het zou een ideale wereld zijn wanneer dit niet meer voorkomt. jammer dat je je ervan tevoren niet over na hebt gedacht. en dit bedoel ik niet verwijtend maar even de genuanceerde versie van wat iedereen bedoeld te zeggen. ik hoop oprecht dat jouw hondje gezond blijft.
en schroom niet om zo nu en dan eens wat te vragen, meestal is de oplossing simpel maar moet je even op het juise spoor gezet worden.
om jouw schade te beperken zou ik zeker voor de geadviseerde huisdieren verzekering gaan.
heel veel plezier met je bulletje.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kruising ja/nee ? mening alsjeblieft " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?