Waarschijnlijk leukemie; alle mogelijke info gevraagd!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel joke&taatjoke&taat 3 doggies

honden foto van joke&taat

hoi bas
Ik duim met je mee hoor
Hopen dat het echt iets anders is
liefs joke

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waarschijnlijk leukemie; alle mogelijke info gevraagd!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel 2 doggies

Hoi bas

wat vervelend zeg bas.

We hopen op ander nieuws. heb je de uitslag al ?

Liefs natascha en heel erg veel sterkte

honden page profiel BasBaasBasBaas

honden foto van BasBaas

Zojuist belde de arts van Bas. Mijn keel werd even dicht geknepen (help, ben alleen thuis!). Hij vroeg eerst hoe het met hem ging (hart zat in mn keel inmiddels...). Toen dat hij de uitslag binnen had. Het was necrotisch weefsel. Afstervend weefsel dus. In eerste instantie geen tumorcellen gevonden (positief!!!), maar necrotisch weefsel is natuurlijk ook niet goed. Hij wist zelf ook niet goed wat hij hiermee aan moest. Ik moet morgen weer langs komen, maar een echo wilde hij niet echt maken omdat na zo'n korte tijd antibiotica toch niet veel te zien zou zijn. Wie weet wat dit nu weer is of waar dit uit voort komt, necrotisch weefsel in de lymfeknopen in zijn buik? Google laat me nu ook echt in de steek, gaat zelfs voor Google te ver dit...

honden page profiel Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tjeMarie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje 2 doggies

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Hé wat vervelend allemaal. Is toch zo moeilijk als niemand het echt weet, daar hebben we toch de DA voor !

Is er geen andere meer gespecialiseerde arts ofzo ?

In ieder geval veel sterkte en ik hoop toch zo dat het nog in orde komt !!

Groetjes,
Marie-Rose

honden page profiel Alice SijnjaAlice Sijnja 3 doggies

Na wat een normaal bezoekje aan de dierenarts zou moeten worden voor de jaarlijkse prikken, is het voor ons en onze Spike uitgelopen op waarschijnlijk een drama.
De dierenarts vond dat ons kleine kereltje zowel in de kaak als in de oksels iets teveel opgezette klieren had.
Hij vermoedt dat het leukemie is en heeft voor de zekerheid 2 bioptes genomen. Vrijdag 31-07 hoor ik of onze Spike leukemie heeft.
Als deze diagnose juist is, dan heeft hij een levenskans van een half jaar tot 1,5 jr.
Natuurlijk zou ik graag willen dat hij nog heel lang bij ons blijft, maar ik wil mijn huisdier niet zien aftakelen en zien lijden.
Hoewel mijn gevoel natuurlijk wat anders zegt, weet gelukkig mijn verstand het over te nemen en kies ik ervoor om hem dan in te laten slapen.
Tis eigenlijk ironisch : destijds hebben wij hem van de spuit geredt en nu...

honden page profiel joke&taatjoke&taat

honden foto van joke&taat

jeetje bas wat nou weer wat een onzekerhied hopen dat ze je morgen wat meer kunnen vertellen
ik zou ook niet weten wat dat is
liefs joke

honden page profiel joke&taatjoke&taat 3 doggies

honden foto van joke&taat

hoi bas baas
En hebben ze je vandaag wat meer kunnen vertellen
Ben ik eigenlijk nieuwschierig naar
nou ik hoor het wel
groetjes joke

honden page profiel BasBaasBasBaas

honden foto van BasBaas

Hoi Joke en de rest!
Tsja, weinig nieuws eigenlijk. Hij vond hem ook wel wonderlijk beter, dat vinden wij ook. Maar goed, het kan nog altijd het vertekende beeld zijn omdat hij zo veel medicijnen krijgt. Wat erg positief is, is dat hij bijna een kilo was aangekomen! Het had volgens de arts nog geen nut een echo te maken, daarvoor zijn de medicijnen te kort gegeven. Dus nu weer een week vol op de verschillende antibiotica's, pijnstillers en ontstekingsremmers en dan donderdagochtend weer een echo. Zijn de lymfen dan niet kleiner dan een kijkoperatie. Maar dat doe ik niet. Dan wil ik direct een doorverwijzing naar Utrecht. Geen gemodder meer dan en het beest misschien wel voor niks open, maar een scan of weet ik veel wat daar. Laten we hopen dat het inderdaad een onverklaarbare infectie van de lymfenknopen is, zonder enige aantoonbare rede. Hoe vreemd ook. Maar hij voelt zich beter en zo lang dat zo is gaan we verder. Deze komende week is het strikte rust en eten eten eten. Aankomen om sterk te worden. We gaan er maar weer voor! Ik had alleen zo graag een diagnose gehad, waar zijn we aan toe en waar zijn we mee bezig? Helaas!

honden page profiel eileeneileen

honden foto van eileen

hey, gelukkig gaat het beter :-D

goed van je dat je dan naar utrecht gaat, idd veel beter. maar laten we hopen dat het niet nodig is ;-)

groetjesss

honden page profiel joke&taatjoke&taat

honden foto van joke&taat

hoi bas
ik ben toch wel blij om te lezen dat het wel iets beter gaat zullen we gaan duimen op een wonder hou je ons op de hoogte
liefs joke

honden page profiel AnitaAnita

honden foto van Anita

Hier wordt ook door mij met je meegeleefd hoor!
Wat een rot situatie zonder duidelijkheid...

Sterkte! Groetjes, ANita.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waarschijnlijk leukemie; alle mogelijke info gevraagd!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Rode peper
^