Ik heb DIEP respect voor deze mensen.....
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierenthuis: samenleven met 81 honden en 1000 katten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik vind het super heb er veel overgelezen
Ik vind het super wat ze doen, maar ik vroeg me wel af op welke problemen ze de honden uitkiezen.
Zoals ze zeiden van die jack russel, een extreem angstig hondje, kan niet bij kinderen geplaatst worden en ook niet bij volwassenen.
Zijn die honden dan echt zo onplaatsbaar?
Onder het mom van ´als niemand het doet, moet ik het maar doen´ of
´iemand moet de eerste zijn´ heb ik net een mail gestuurd naar het
Nobelprijscommitee, of ze niet een prijs kunnen maken voor Dierenliefde,
"Nobelprize for Animallove" en heb een Link van het filmpje toegevoegd.
Dat het commentaar in het Nederlands is, is niet erg, de omschrijving
van wat ze doen, plus de beelden, is ook genoeg.
Als zij die prijs zouden krijgen, moet dat wereldwijd in het nieuws,
in de hoop dat de ´mensheid´ eindelijk eens respect krijgt voor Dieren!
Stoer!
henk, TOPPIE
Dierenthuis "kiest "de dieren niet zelf , de meeste aanvragen komen bij asiels vandaan , het gaat om onplaatsbare dieren die wel gezond zijn maar oa ernstig getraumatiseerd zijn ,die anders geeuthaniseerd worden !
respect voor deze mensen heb het ook gezien
hoedje af, heb reportage gezien 30.000€ per maand aan kosten ja hallo een geluk dat ze 4000 sponsors hebben
Eerst het filmpje gekeken, daar kreeg ik het al warm van..
En toen zag ik bij Cindy en Mellow in de tekst in link staan, dus heb ik daar opgeklikt..
Jozef genaamd!
Alleen van die snoet al, sprongen de tranen in mijn ogen, wetende dat met hem iets gebeurd is..
En jawel, na de tekst te hebben gelezen, heb ik toch maar een zakdoek gepakt.. Ik kon het niet langer meer drooghouden..
Fantastisch dat deze mensen nog bestaan..
Zo zouden er meer moeten zijn..
Petje af en een overweldigend respect voor deze mensen!
Tja mooi dat ze bestaan, maar dit moet niet nodig zijn, al die dieren zijn bij een thuis begonnen die vol overgave aan een dier begonnen en soms nog geen jaar later zitten ze daar, omdat het toch niet zo leukw as als gedacht en na het beest ernstig ziek te hebben laten worden en gedragsgestoord eindigd het daar.
Mensen moeten eens wat meer nadenken over, of ze uberhaupt wel een dier in huis kunnen nemen en of ze wel geschikt zijn voor een dier en of ze wel de kennis beschikken om een dier te trainen, want als men iets meer deed aan zelfkennis dan was dit een filmpje over een stel in een groot huis met een grote tuin zonder dieren, en bestonden er geen asiels meer
Echt een goed initiatief dit. Heb gelijk ook een hond geadopteerd mister max
Super dat er van deze mensen zijn
top!
Respect!
Geweldig wat deze mensen doen.
Daar kan ik alleen maar heel veel respect voor hebben
Echt ontzettend knap van deze mensen, heb met veel bewondering zitten kijken
Na dit filmpje te hebben gezien weet ik zeker dat ik binnenkort maar eens ga bellen of ik in de zomer weer eens mag gaan werken bij het asiel, want ik mis het ontzettend. De dieren hebben zo weinig maar zijn zo ontzettend dankbaar!
Respect voor deze mensen!!!!!!!
* Ik heb dit dierentehuis al een keer gezien bij het programma de 3 diva's
Ik kende ze idd ook al, maar echt diep respect voor hun!
Vond die Belgische man van het asiel wel heel makkelijk, die twee honden hadden zoveel verzorging nodig dat het hun teveel ging kosten, dus breng maar naar Dierenthuis.
Wauw respect! Ik kende het niet maar wat een dierenliefde zeg ! Is ook altijd mijn droom geweest om dit te doen, maar dan kleinschaliger. Lijkt me zwaar maar denk dat je er zoveel voldoening en liefde voor terugkrijgt! Zo goed dat er zo'n mensen bestaan !!! Nu nog in België !!
Van zulke mensen houd ik nou! Echt geweldig! Hier wil ik geld aan doneren! GEWELDIG!
Ik vind het triest dat ze niet aan herplaatsen doen, er zullen er genoeg zijn die wel herplaatst kunnen worden. Er zijn mensen genoeg die een "moeilijke" hond willen of zullen aan nemen. Maar goed, dat is mijn mening.
Kijk bv naar die herder die als pup is binnen gebracht, het is een pup..
Verder wel mooi dat ze dit willen doen.
Wow respect! Echt waar!
Ik zou opzich wel met ze willen ruilen, met dieren is bed. Haha lijkt me heel leuk!
Wow respect! Echt waar!
Ik zou opzich wel met ze willen ruilen, met dieren is bed. Haha lijkt me heel leuk!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierenthuis: samenleven met 81 honden en 1000 katten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?